Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

już wróciłam - fotki suuuuuuuuuuuuper, chociaż Krzyś taki jakby zdegustowany całością, Nika z kolei niesamowita z dyplomem, zaczytana taka...
nie wiem czemu ale spodziewałam się klęknięcia na jednym kolanie, ułańskich czapek, szabli...:lup::lup::sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
już wróciłam - fotki suuuuuuuuuuuuper, chociaż Krzyś taki jakby zdegustowany całością, Nika z kolei niesamowita z dyplomem, zaczytana taka...
nie wiem czemu ale spodziewałam się klęknięcia na jednym kolanie, ułańskich czapek, szabli...:lup::lup::sofunny::sofunny::sofunny:

no wlasnie ja tez a jak juz pisalam jakos tak mdławo było, a Krzys nie bardzo lubi takie imprezki:Spoko: z reszta tak jak my , dosc szybko stamtad zwiewalismy:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Ann
najlepszego dla naszych nauczycielek, wiele radości i spełnienia

http://www.twojekwiaty.pl/do/image/_big/BOU06_76.jpg

Ja też się dołączam do życzeń :cheess: Cierpliwości dla uczniów, może niech dożyją naszego wieku :Oczko:

Nocka taka se. Dzieciaki dalej kaszlate i smarkate.... Ja już podpaliłam w piecu , bo jakoś tak chłodnawo było.
Ja też coś kicham, ale zaraz wezmę pigułę i przekonam się czy to aby nie alergiczne.
Buziaki mamutki i miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza

monika4
ann głowa przestała, w poniedziałek wieczorkiem, ciekawe dlaczego???:sofunny::sofunny:

pępowina uciskała, a teraz odcięta i luz :)

Monia zdrówka dla dzieci, sił dla Ciebie i niezmiennie jakiejś nudy!!
Gabi fotki fajne, Krzys lekko poza imprezą, ale też byłam zaskoczona że bez takich elementów które dzieci pamiętają, jak jakieś duże pióro czy ołówek...
Lehrerin powrotu do pełni formy, dobrze że święto jest raz w roku

U nas na gwałt wymiana opon bo jutro jedziemy do Zamościa a tam śnieży. Za oknem wiatr okropny, deszcz i śnieg. Ula poszła do przedszkola z pojedynczymi różyczkami dla pięciu pań (tyle sobie wyliczyła jako ważne dla Niej) i kartkami narysowanymi przez siebie (były lekko odlotowe, nie były to tradycyjne laurki z kwiatkami, ale rysowała od siebie :) i z własnymi pomysłami - konkretnie dedykując je konkretnym Paniom)

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

U nas od rana mocno pada śnieg i jest zimno a musiałam rano wyjść z domu bo miałam wizytę u ginki. I trzeba było wyciągnąć już zimowe rzeczy :Szok:
A u ginki wszystko ok, odebrałam wyniki cytologii, zrobiła mi usg i zbadała piersi. Przypomniała też o zrobieniu usg piersi (ostatnie miałam robione 3 lata temu a jest zalecane co rok), już się umówiłam na przyszły tydzień. A popołudniu jadę do ortopedy. Boję się tego zastrzyku sterydowego :Kiepsko:

I jestem z siebie dumna bo ostatnie 3 wieczory spędziłam na prasowaniu i nareszcie wszystko mam wyprasowane :lol:

Najlepsze życzenia dla naszych Nauczycielek, wiele radości i satysfakcji z pracy! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ::):

Strasznie mi było nie po drodze ostatnio. Zaniedbałam totalnie forum. Dużo pracy zawodowej, jeszcze więcej nad sobą i domem.
Od zeszłego tygodnia jestem dzielna pacjentka Pani Psycholog. Pierwsza sesja indywidualna za mną. Jutro pierwsze zajęcia grupowe.
W piatek miałam fajne oderwanie od domu. Spotkałam się z ludźmi z pracy, wróciłam do domu grubo po drugiej :Śmiech:
W sobotę wpadł brat S i jego rodzice, w niedzielę pojechałam na wieś bo tato z Fr przyjechał na kilka tygodni.
Wieczorem Maja miała stan podgorączkowy, zaczęło jej lecieć z nosa, zaczęła kaszleć. I tak męczymy sie do teraz. Dzisiaj rano byłam u pediatry co by osłuchała czy nic się nie dzieje i dalej flavamed i otrivin w użyciu.

Monika jak odpieluchowanie nocne Kubusia? Brawa dla dzielnego Przedszkolaczka :brawo:
Moniq Zmierzch powoli czytam. Za mało czasu mam niestety by oddać się permanentnie czytaniu książki.
Anula Ty nie buntuj Moniki w kwestii odpieluchowania :Oczko:. Szkoda pieniędzy, uwierz. Czasem dzieci nie dorastaja do tego bo jest im tak wygodniej i to rola rodziców by podjeli walke i oduczyli pewnych przyzwyczajeń swoje Bąble.:Śmiech:
Devachan chylę czoła. Masz więcej udokumentowanych specjalizacji niż ja lat :sofunny:
Dziubala Swatko :sofunny::sofunny::sofunny: Jak tam, udało się z nich zrobić parę? :sofunny: Pytasz czy wypada? No cóż...Jeśli nie będą do siebie pasować to nie i już i sprawa sama się rozwiąże. Czasem trzeba losowi pomóc i założyć mu okulary:Oczko:
Bożena widziałam fajne fotki ::):
Lehrein współczuje tych co tygodniowych zjazdów ::(:
Moniq chyba taniej by było gdybym kupiła Ci te płyty na necie i wysłała sama, prawda?

Słonko fajnie, że aklimatyzujecie się tam szybciutko :Całus: Dzielna babka z Ciebie. A teściowa olej. Matko kochana, w Polsce mama, tam teściowa , oszaleć idzie :lup::Śmiech:
Gabi jak tam nocki, dalej takie dłuugie? :Oczko: Fajowe zdjęcia :Całus:
Asiu cieszę się, że impreza urodzinowa udana, ale jakże by mogło być inaczej :Kiss of love:
Monia trzymam kciuki za odchudzanie a co do remontów to :glass: i niezmiennie zdrówka dzieciaczkom :Kiss of love:

monika4
anula_73
monika4

co do odchudzania to ja poczyniłam wielki krok w tym kierunku - wydrukowałam zestaw ćwiczeń - callanetics:sofunny::sofunny::sofunny:

W razie czego mogę Ci przesłać moja teczke z podobnymi wydrukami, ew. ok 6 płyt DVD (np. pilates, taniec brzucha, latino aerobic, joga itp) Wszystko nowe, nieśmigane:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: poczułam się rozszyfrowana:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

gabalas
Monia38
Kubuś w przedszkolu, reszta info będzie od Moniki:cheess:

Idę na śniadanie bo mi żołądek do kręgosłupa przyrośnie :sofunny: wierz mi nie przyrosnie :sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::36_2_15:

agatron
Dziewczyny, mam problem, więc zapytam co Wy na to:

Synek naszych znajomych od jakiegos czasu nie chce chodzić do przedszkola i twierdzi, że go tam panie biją - konkretnie jedna pani. Mały ma 3 lata i 3 miesiące. Czy myślicie, że tak małe dziecko było by w stanie sobie to zmyślić i nakłamać, czy raczej nie. Znajomi się martwią, kolega juz dzisiaj rozmawiał z pania w przedszkolu i ma wrażenie, że to prawda. Jedna pani jest nieduża, a mały stwierdził, że MAŁA PANI GO BIJE i to własnie ona w rozmowie skarżyła się na niego, że 2 razy się dzisiaj posiusiał.

Pomocy!
Co Wy na to?

Ja bym tego nie bagatelizowała. Takie dzieci nie potrafią kłamać. Niech rodzice obserwują a potem ida do Pani dyrektor na rozmowę i powiedzą o swoich obawach.
U Mikołajka w grupie Pani powiedziała mu na początku jego kariery przedszkolnej, że jak będzie niegrzeczny to go sprzedam. To był cios w jego małe serducho, tym bardziej kiedy czuł zagrożenie ze strony Majci i przedszkole było dla niego czymś nowym i stresującym.Poszłam do niej i powiedziałam, że nie życze sobie takich tekstów i nie po to pracuję nad nim cały czas by Pani jednym zdaniem to wszystko burzyła. Pomogło.

:uff::uff::uff:
Krysiak wielkie dzięki za wieści od Newani
Rena zdrówka dla Bartusia, jak dzisiaj?
Wszystkim Nauczycielkom Najlepszego :flower2:

Odnośnik do komentarza

jutro Kuba miał nie iśc do przedszkola, okazało się, że jednak nie będę miała auta, powiedziałam paniom, że go nie przywiozę, jedna skwitowała - szkoda, będzie bardzo smutno bez Kubusia:Śmiech:, jak wróciliśmy do domu, zadzwoniła teściowa, Kuba jej sie poskarżył, że mu strasznie smutno, ponieważ jutro nie pójdzie do przedszkola bo nie ma czym pojechać, i... zmiękczył serce babci, która zobowiązała się, ze teść go zawiezie i przywiezie:Śmiech::lol:
jestem w lekkim szoku ale co tam, trzeba korzystać, żeby się tylko nie rozmyślili do jutra:sofunny:

anulka :brawo::brawo::brawo: za terapię!!!! trzymam kciuki za efekty
do pracy wróciłaś????? czemu nic nie mówiłaś!!!!! co to za praca, co z Majeczką??? opowiadaj!!!!
co do odpieluchowania Kuby to sytuacja wygląda tak - pierwsze dwie noce przespał całkowicie suchy, kolejnej nocy dwa razy się obsikał całkowicie i z uszami, dwa razy go w międzyczasie wysadzałam na nocnik, zaznaczam, że nie pił od 19.00, zasnął po 21.00 przed zaśnięciem jeszcze kilka razy sikał, sama nie wiem dlaczego miał tak mocno sikającą noc
dzisiejszej nocy, wysadzałam go raz, bez efektu, nie wysikał się, za to ok. 4.00 się obudziłam i już był cały zlany i zimny, czyli musiało to mieć miejsce sporo wcześniej
mam mieszane uczucia, kompletnie nie wiem czy jednak znów do pieluch nie wrócić, zaczęłam wertować net, porozmawiałam ze swoją rodzinną i niby nie ma problemu, ponieważ dzieciaki mają w różnym stopniu rozwinięty układ moczowy i nie ma czym się martwić dopóki nie ukończą 5 roku życia - dziewczynki a nawet 6 roku życia - chłopcy, jeśli wtedy dalej się moczą to należy zacząć terapię
nie można maluchów karcić, zawstydzać, mówić, że inne dzieci już w nocy nie sikają, ponieważ mały robi to niezależnie od swojej woli, zwyczajnie nie jest w stanie kontrolować czynności oddawania moczu, ponieważ jeszcze jej nie nabyło

tak się właśnie zastanawiam - co robić i zakładać tę pieluchę czy nie???? boję się, że jak się obsika a ja się nie obudzę, to będzie spał mokry, (Kubie to kompletnie nie przeszkadza) i przeziębienie gotowe

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

witam

troche po lebkach przelecialam bo i brakuje paru wolnych godzin :D
anulka, co do tych moich zakupow, jesli ktos moglby sprawdzic ile w realu kosztuja te plytki (poz Maryla na ktora licze u kolegi gabi ) to ja chetnie tak to zalatwie, tylko nie majac konta w PL nie moge Ci przelac kasy bo koszta przeewu sa ogromne w porownaniu z przelewanymi pieniazkmi... :lup: no chyba ze masz konto na paypalu to super

Odnośnik do komentarza

Anulka
umówimy się na barter
zrobisz mi jakąś fotę w tym swoim scrapie za kasę którą zapłacę za płytki, no chyba że chcesz cały empik to najwyżej nadwyżke oddasz jak się spotkamy następnym razem:36_2_15:

masz jak w banku!!
to czekam a kilka fote na maila ebym miala z czego wybrac i zrobic!!
i info o ewentualnych ulubionych kolorach :D
no i robiew formacie 30*30 moze byc?czy musze zmienic??

Odnośnik do komentarza

Witam

W końcu dotarłam, w miarę się czuję i co najważniejsze - będę żyć. :lup:

Wczoraj w szkole była akademia - moje dziewuchyz 5 klasy wypadły rewelacyjnie, aż serce się radowało :Oczko:. Później wieczorkiem byłą już gminna impreza z okazji DEN i bawiłam się super od 18 do północy. Jedzonko pyszne, muzyka super, towarzystwo z pracy rewelacyjne i do tego całkowity luz. Koleżanka z pracy dostała nagrodę Wójta i z tej okazji trzeba było to opić...i tak jakoś dobrze drinki wchodziły do głowy jeden za drugim. Rano obudziłam się rześka, nic mnie nie bolało...ale jak tylko wyszłam na dwór - wiatr, śnieg, deszcz - załamka...od razu kiepsko się poczułam. W pracy na dyżurze ledwo usiedziałam, otępiała byłam. Dobrze, że za kierwonicą dziś nie siedziałam, bo nie wiem, czy dałabym radę prowadzić. Dzień na wolnych obrotach i po krótkiej drzemce zaczęłam czuć, że żyję :smile_jump: :smile_jump: :smile_jump:

Na wschodzie - pogoda masakra...połamane gałęzie, na drodze błoto ze śniegiem zmieszane, zimno, wietrznie - okropność.

Ann zjazdy są dosyć często, ze względu na to, że opiekun studiów, chce byśmy zdobyli kwalifikacje w sierpniu 2010, by móc we wrześniu pochwalić się dyplomem z wychowania pzredszkolnego. Przewidziano także przerwę między I semestrem a II w styczniu - cały miesiąc.

Monia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Monika ja na Twoim miejscu, nie zakładałabym pieluchy na noc. Jak juz raz z niej zrezygnowałaś, to kontynuuj i nie poddawaj się. Sił życzę

Slonko fajnie, że się odezwałaś. Widzę, że znów zaczynasz czuć się osaczona...hm...oby teściowa nie przegięła tą swoją nadopiekuńczością. A mama - tęskni i to bardzo, ale widocznie duma jej nie pozwala, by odezwać się do Ciebie i się przyznać, jak bardzo tęskni za Wami. Powodzenia w B.

Gabi Krzyś - przedszkolak pierwsza klasa. Zastanowiła mnie dekoracja...może masz zbliżenie na całą. Ta pajęczyna mnie zaintrygowała.

Anulka to widzę, że nie obijasz się :Oczko:. Zdrówka Majusi.

Dziubala kiedy ja się wybiorę do gin.....aż wstyd....:lup:

Ann rewelacyjny pomysł z tymi laurkami. Oryginalny :36_2_25:

Agatron i co Borysek w końcu dał paniom.

Moja Niśka dziś wręczyła czterem paniom Ptasie Mleczka. Wczoraj sama to wybrala, nie chciała kwiatków i może i lepiej, bo nie wyobrażałabym siebie z kwiatami w taką pogodę....dziś jak na złość samochód odmówił posłuszeństwa :glass: :glass: :Histeria: :Histeria:Cusik dziś małżon przy nim majsterkował, ale i tak czego go powazna naprawa i ponoć spory wydatek :Histeria: :Histeria: :Histeria: Dziś udalo się nawet opony zmienić na zimówki. Oby tylko jeszcze chciał jeździć, kiedy ja chcę...to już byłoby super.

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

witajcie wieczorkiem
no i na polu bylam buraki zbieralismy a mama byla z śasiadka ,zmarzlismy jak cholercia dzieciaki mieli wolne to dlatego poszlismy choc pogoda byle jaka
teraz pije piwko Reds na rozluznienie miesni bo na koniec myslalam ze sie nie wyprostuje

ANULKA witaj po dluzszej nieobecnosci kuruj swoje pociechy

GABI zdjecia fajne a wercia przeslodka

MONIKA u mnie z siusianiem bylo tzak zaczal wolac siku w dzien a na noc mu ubieralam a jak zobaczylam ze juz sam wola caly czas to wtedy zdjelam pampka zdarzylo mu sie owszem ale podlozylam recznik i ceratke a potem jak mu chcialam zalozyc pampka to go nie chcial i plakal i juz bylo ok wola od wtedy i nic mu sie nie przytrafia
musi odzwyczaic sie od pieluchy wtedy bedziesz miala na niego haka i jak nie zawola to powiesz ze ubierzezsz mu pampka a on bedzie zly

dobra ide spac wylaczali nam prad wiec klade sie bo mi skasuje wszystko pa

Odnośnik do komentarza

monikouette
Anulka
umówimy się na barter
zrobisz mi jakąś fotę w tym swoim scrapie za kasę którą zapłacę za płytki, no chyba że chcesz cały empik to najwyżej nadwyżke oddasz jak się spotkamy następnym razem:36_2_15:

masz jak w banku!!
to czekam a kilka fote na maila ebym miala z czego wybrac i zrobic!!
i info o ewentualnych ulubionych kolorach :D
no i robiew formacie 30*30 moze byc?czy musze zmienic??
ok bo ja takie albumy właśnie kupiłam (te scrapowe)
jutro wybiorę i wyślę a Ty pisz co chcesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...