Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczornie.
U mnie dziury w ścianach. Prowizoryczne podłączenie ciepłej wody na razie,bo m w nocy do Częstochowy jedzie.
Jak tak czytam Anulka o Majeczce to mnie nieco zazdrość zżera. Moja mała ni w ząb nie chce mowić. Tylko podstawowe słówka i ciągle po swojemu nawija, a "kakapśśś" to jej ulubione powiedzonko ::(: Mówi mama, tata, kaka(kamil), eka (emil), ładnie mowi asia, siama, daj, siusiu:Oczko:, ale właściwie nic więcej....

Odnośnik do komentarza

Z tego wszystkiego zapomniałam...Slonko fotki przecudne i oczywiście powtórze za dziewczynami- super na nich wychodzisz:)

A i nie pochwaliłam się, kupiliśmy dzisiaj w castoramie oprócz rur i innych pierdół do podłączenia wody nowe baterie do zlewów w kuchni i łazience. Noale do łazienki musieliśmy kupić umywalkę za całe 38zł, bo wybrałam sobie baterię na niej mocowaną:cheess: Kafelko oglądałam, końcówki serii po 10zł za m2, ale wrzos mojemu m się nie podobał, mi róż nie leżal, a beżowe były śliczne, ale oczywoście m kręciłnosem:36_2_43: Jadę znowu w środę albo czwartek to sobie kupię sama:cheess: A środkiem walnę szlaczek i już:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Monia38

Jak tak czytam Anulka o Majeczce to mnie nieco zazdrość zżera. Moja mała ni w ząb nie chce mowić. Tylko podstawowe słówka i ciągle po swojemu nawija, a "kakapśśś" to jej ulubione powiedzonko ::(: Mówi mama, tata, kaka(kamil), eka (emil), ładnie mowi asia, siama, daj, siusiu:Oczko:, ale właściwie nic więcej....

przyjdzie i na nią czas
Miki miał rok i 9 miesiecy to wymawiał oprócz mama i tata tylko 20 marek samochodów...nic więcej...jak zaklęty do 2,5 roku bodajże...a teraz czasem marzę by ucichł na 5 minut - jedyne 5 minut :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

hej, my jeździliśmy ogladać namioty, potem do teściowej na chwilę, obiad, trochę w ogrodzie, na koniec rozruszać się na rowerach, ledwie 10 km. zrobiliśmy chociaż plan był bardziej ambitny ale wszędzie spotykaliśmy znajomych i z kazdym słówko...

monia dziury - śliczne!!!!! a co do koloru kafli to ja bym ten dół do podłogi, tzn. wszystko co skute wyłożyła kaflami dużo ciemniejszymi jak ten dekor ale w tej samej tonacji, nie wiem czy to motyw z turkusem czy z zielenią, myślę, że komp przekłamuje, można dać wąski border z motywem jak na dekorze, żeby odciąć kolory i dół właśnie ciemny

chciałaś rady to masz i zrób se z nią co chcesz:sofunny:

anula wrrrrrrrr czyli wraca stare??? wrrrrrrrr sortownikowi, wyobrażam sobie, że kosztuje nieźle:Real mad:
taaaaaaaaaaaaaaaaaak nudzisz się w domu jak my wszystkie:Real mad:
trzymaj się dziewczyno, jesteśmy z tobą!!!

słonko fotki super!!! ciebie i Julkę po okularach rozpoznawałam:sofunny:
a co do nornicy to ja mam posadzoną roślinke Wilczomlecz groszkowy – Wikipedia, wolna encyklopedia nie wiem czy działa ale nornic u mnie brak,

agatron:brawo::brawo: za pomysłowość

manenka lecz ciśnienie, to nie żarty!!! kawą się sugeruj, ona tylko na chwilę i w niewielkim stopniu podnosi ciśnienie

anulka super, że Majusia się poprawia z mówieniem, uff...

lehrerin dobrze, że niedziela bez zgrzytów i rodzinnie!!!

rena fajnie, że udało się troszke pofestynować, zawsze to jakaś odmiana, współczuje marszów za raczkę, doskonale pamiętam jak mnie bolał wtedy kręgosłup

muszelka ja też jestem za zrobieniem większości (wiadomo, wszystkiego się nie przewidzi) przed przeprowadzką, tym bardziej, że macie gdzie mieszkać

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Anulka
Monia38

Jak tak czytam Anulka o Majeczce to mnie nieco zazdrość zżera. Moja mała ni w ząb nie chce mowić. Tylko podstawowe słówka i ciągle po swojemu nawija, a "kakapśśś" to jej ulubione powiedzonko ::(: Mówi mama, tata, kaka(kamil), eka (emil), ładnie mowi asia, siama, daj, siusiu:Oczko:, ale właściwie nic więcej....

przyjdzie i na nią czas
Miki miał rok i 9 miesiecy to wymawiał oprócz mama i tata tylko 20 marek samochodów...nic więcej...jak zaklęty do 2,5 roku bodajże...a teraz czasem marzę by ucichł na 5 minut - jedyne 5 minut :36_2_15:

właśnie!!! mojemu dziób się nie zamyka odkąd rok skończył i też marzy mi się choć minuta ciszy!!! bez pytań i teorii:Histeria:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Anulka
MAJA przestała się jąkać :fiufiu::taniec1:

Brawo dla Majeczki :smile_jump:
A Miki miał podobnie ja Borys z wymienianiem tych marek samochodów! To strasznie śmieszne: idziesz po parkingu gdzie stoi rząd samochodów, widzisz takiego Małego Szkraba i słyszysz: "FORD, PANDA, MALUCH, AUDI..."

Monia, nic się nie martw, zobaczysz, że w pewnym momencie zamarzy Ci się błoga cisza, a tu guzik...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Anulka
za szczęście w małżeństwie i miłości
za spełnienie marzeń
za szybkie remonty, udane zakupy mieszkaniowe i wszystko co z tym związane
za zdrowie naszych dzieci tej jesieni i zimy

weekend udany i mocno alkoholowy :Oczko:
mimo deszczu zabawa była świetna, popilismy, posmialiśmy się, powspominaliśmy :36_2_15:

Monia niezła demolka :Szok: Jak nie urok to...:lup:Szybkiego dojścia do ładu Kochana.
Anula małż w niedzielę kupuje sortownik do ogórków?
Agatron
chylę czoła przed Twoją cierpliwością :o_master2:
Muszelka popieram w 100%. Lepiej przed wprowadzeniem robić wszelkie poprawki i remonty niż potem łatać ewentualne dziury. MAJA przestała się jąkać :fiufiu::taniec1:
Milka nie rozumiem problemu. Masz 5 lat czy jestes pełnoletnia?
Brawa dla Maji!!!!!

Monia38
Z tego wszystkiego zapomniałam...Slonko fotki przecudne i oczywiście powtórze za dziewczynami- super na nich wychodzisz:)

A i nie pochwaliłam się, kupiliśmy dzisiaj w castoramie oprócz rur i innych pierdół do podłączenia wody nowe baterie do zlewów w kuchni i łazience. Noale do łazienki musieliśmy kupić umywalkę za całe 38zł, bo wybrałam sobie baterię na niej mocowaną:cheess: Kafelko oglądałam, końcówki serii po 10zł za m2, ale wrzos mojemu m się nie podobał, mi róż nie leżal, a beżowe były śliczne, ale oczywoście m kręciłnosem:36_2_43: Jadę znowu w środę albo czwartek to sobie kupię sama:cheess: A środkiem walnę szlaczek i już:sofunny:
Hm chyba lepiej samej kupic po co słucha c fukania z aplecami ... a moj to mnie do pasji doprowadza gdy kupujemy n kafle to on kazdy kafel oglada, ja kupowalam sama w 8 m ciazy jak brzuch mialam jak polowa powierzchni nomi. i pana przeczołgalam pod regałami zeby mi wyszukal tyle ile chcialam i koniec a jak zaczelam listwy dobierac do fug to myslalam ze urodze ajak mnie juz plecy bolaly to prawie peklam ale.....dalam rade

Anulka
Monia38

Jak tak czytam Anulka o Majeczce to mnie nieco zazdrość zżera. Moja mała ni w ząb nie chce mowić. Tylko podstawowe słówka i ciągle po swojemu nawija, a "kakapśśś" to jej ulubione powiedzonko ::(: Mówi mama, tata, kaka(kamil), eka (emil), ładnie mowi asia, siama, daj, siusiu:Oczko:, ale właściwie nic więcej....

przyjdzie i na nią czas
Miki miał rok i 9 miesiecy to wymawiał oprócz mama i tata tylko 20 marek samochodów...nic więcej...jak zaklęty do 2,5 roku bodajże...a teraz czasem marzę by ucichł na 5 minut - jedyne 5 minut :36_2_15:

Moniu moja Zosia zaczełą gadac wiecej jak miala prawie 3 lata a jak sie rozgadala to zamilczzesz dziecko chco na 5 minut!!!!!!
monika4
hej, my jeździliśmy ogladać namioty, potem do teściowej na chwilę, obiad, trochę w ogrodzie, na koniec rozruszać się na rowerach, ledwie 10 km. zrobiliśmy chociaż plan był bardziej ambitny ale wszędzie spotykaliśmy znajomych i z kazdym słówko...

monia dziury - śliczne!!!!! a co do koloru kafli to ja bym ten dół do podłogi, tzn. wszystko co skute wyłożyła kaflami dużo ciemniejszymi jak ten dekor ale w tej samej tonacji, nie wiem czy to motyw z turkusem czy z zielenią, myślę, że komp przekłamuje, można dać wąski border z motywem jak na dekorze, żeby odciąć kolory i dół właśnie ciemny

chciałaś rady to masz i zrób se z nią co chcesz:sofunny:

anula wrrrrrrrr czyli wraca stare??? wrrrrrrrr sortownikowi, wyobrażam sobie, że kosztuje nieźle:Real mad:
taaaaaaaaaaaaaaaaaak nudzisz się w domu jak my wszystkie:Real mad:
trzymaj się dziewczyno, jesteśmy z tobą!!!

słonko fotki super!!! ciebie i Julkę po okularach rozpoznawałam:sofunny:
a co do nornicy to ja mam posadzoną roślinke Wilczomlecz groszkowy – Wikipedia, wolna encyklopedia nie wiem czy działa ale nornic u mnie brak,

agatron:brawo::brawo: za pomysłowość

manenka lecz ciśnienie, to nie żarty!!! kawą się sugeruj, ona tylko na chwilę i w niewielkim stopniu podnosi ciśnienie

anulka super, że Majusia się poprawia z mówieniem, uff...

lehrerin dobrze, że niedziela bez zgrzytów i rodzinnie!!!

rena fajnie, że udało się troszke pofestynować, zawsze to jakaś odmiana, współczuje marszów za raczkę, doskonale pamiętam jak mnie bolał wtedy kręgosłup

muszelka ja też jestem za zrobieniem większości (wiadomo, wszystkiego się nie przewidzi) przed przeprowadzką, tym bardziej, że macie gdzie mieszkać

a co do kafli ,czyt rade Moni, moja szwagierka ma na podłodze kafle,ktore wygladaja jak chodnikowe taki ciemny grys a na scianach biale tzw kaflowe pieknie to wyglada,
monia a wiesz gdzie to mozna kupic a moze masz nasionka? hihih
Ja jade dzis na usg biodra i to chyba najwłąsciwszy moment bo juz mnie takie bóle łapia ze w sobote jak wrzasnelam to Z prawie przez sciane miedzy łazienka a kuchnia przelecial. a juz dosc tego bólu. ale nic to
kawusia Kochane
a zapomnialam dzis 5 rano wpada Zosia z krzykiem włacz mi telewizor, o nie nie ma mowy! wchodz do łozka spimy, on adlaje wiec ja znowu a on ana to
( Z spi od sciany) tatusia! oddaj mi tatusia! rany julek myslalam ze rykne płaczem jak bobr , Z sie uspokoila i zasnełysmy.ech.....dzis o 19 ogladanie pierwszego domu.

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie:Oczko:
Probuje mieszaknie doprowadzic do stanu uzywalnosci ale jakos mi nie idzie bo z dwojka sama jestem:Kiepsko:
W sobote pojechalam do pracy a M z dzieciakami został czego efektem jest 5 szwow na głowie Krzysia:Zły: M wpadl na genialny pomysł na zabawe i robili domek z materacy, potem M poszedl z Nika do kuchni a Krzys postanowil zjezdzac z dachu tegoz domu, no i tak zjechal ze z calej siły walnał o kant łozeczka:Histeria: Pol nocy spedzili w szpitalu na obserwacji, ale nic mu na szczescie nie jest. Maz niestety nie ma tak daleko wybiegajacej wyobrazni zeby przewidziec do czego to nasze sreberko jest zdolne:Kiepsko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Hejka mamutki :cheess:

He he to nie jest tak, że mała nie gada..............ona gada ciągle, ale...............po swojemu.
Nikt oprócz mnie nie wie o co jej chodzi.....

Nocka taka se. M pojechał, nawet nie wiem kiedy. Zapomniał kasę na opłaty zostawić....He he skleroza :Oczko: A ja tak sobie myślę od czego zacząć w domu jakąś robotę i nic sensownego nie przychodzi mi do głowy:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Monia38
:36_2_43: :36_2_43: :36_2_43: :36_2_43: :36_2_43: :36_2_43: :36_2_43: :36_2_43:

Od dwóch dni usiłuję pofotografować rzeczy do wystawienia. Ja nie wiem czyjakaś ch... mi źle rzyczy czy jak, ale dzisiaj własnie napstrykałam kolejne 45 fotek już porządnym aparatem, na jasnych panelach...ja widzialam wszystko, a po zgraniu g.......widać. Wszystko czarne, wyszła jedna fotka trzaśnięta nechcąco w okno:36_2_43:
spróbuj we jasnym pomieszczeniu bez użycia lampy

Odnośnik do komentarza

Ale znów napisałyście!! Fajnie :)

Ja wczoraj byłam na kabaretach w Operze Leśnej w Sopocie, super się wybawiłam, trochę po Monciaku pospacerowałam, dawno tam nie byłam, choć to tak blisko - ale w sezonie nie przepadam, bo za dużo ludzi, wolę wiosną, albo jesienią

Gabi - dobrze, że skończyło się tylko na kilku szwach, a faceci cóż.... ciężko z ich wyobraźnią odnośnie dzieci :(

Monia - współczuję tej rozwalonej ściany, a kafelki masz kwadratowe, to chyba ciężko teraz takie dokupić? A ze zdjęciami tak bywa niestety :(

Radość - ja też w robocie ;)

Anulka - współczuję takiej bolącej @ I super, że Maja już prawie się nie zacina :36_2_25:

Moniq - powodzenia dziś w pracy po tak długim urlopie!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...