Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Rano z Maciusiem zaliczyłam wypad do sklepu wyposażeniowego, już miałam nie wychodzić z domu, bo ogarnia mnie leń, ale jeszcze pójdziemy po Adasia. Tyle w ostatnich tygoniach "spaceruję" to czemu jeszcze nie schudłam? :Śmiech:

Rena, Anulanajlepsze życzenia urodzinowe dla Waszych córek!

Monia – śniłaś mi się dziś w nocy, już niewiele pamiętam poza tym, że miałaś ładnie ścięte włosy na krótko i były w kolorze jasnobrązowym, aaa i miałaś ładny delikatny makijaż.

Anulka - będę trzymać kciuki żeby te choróbska już się skończyły!

Odnośnik do komentarza

Monia - zdrówka dla dzieci!

Lehrerin – tak, meble do kuchni robimy na zamówienie.

Monika - współczuję całej tej sytuacji z babcią ::(:

Gajginka, Zubelek - witajcie wśród Mamutów ::):

lehrerin

Ledwo żyję, wróciłam z zimowego spaceru. Córka do mnie tylko mówiła: "Wio koniku, wio.." a jak przestałam ciągnąć sanki, to wtedy mówiła: "Masz zjedz bułkę, byś miała siły" :36_1_19: Dobrze, że przynajmniej bułkę chciała dać, a nie suchy chleb dla konia :36_1_19:
:sofunny:

anula_73
Dziubala nieustających sił. Moje dzieci też nigdy w życiu nie ulepiły "kanonicznego" bałwana. Zawsze jakieś dziwolągi,obowiązkowo z grubą pupą (jakieś obciążenie dziedziczne ?)

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam wtorkowo

Rano z Maciusiem zaliczyłam wypad do sklepu wyposażeniowego, już miałam nie wychodzić z domu, bo ogarnia mnie leń, ale jeszcze pójdziemy po Adasia. Tyle w ostatnich tygoniach "spaceruję" to czemu jeszcze nie schudłam? :Śmiech:

Rena, Anulanajlepsze życzenia urodzinowe dla Waszych córek!

Monia – śniłaś mi się dziś w nocy, już niewiele pamiętam poza tym, że miałaś ładnie ścięte włosy na krótko i były w kolorze jasnobrązowym, aaa i miałaś ładny delikatny makijaż.

Anulka - będę trzymać kciuki żeby te choróbska już się skończyły!

Dziubalka to chyba nie ja :sofunny: Kłaków nie ścinam, tylko ciut podetnę, to wtedy można je związać i olać. A makijaż....................rany nie pamiętam kiedy się malowałam, chociaż coś mi chodzi po głowie, ze całkiem niedawno. AAAAAAAAAA na dzień babci jak byłam w przedszkolu u Matiego :sofunny::sofunny:

Zubelek dawaj tu do nas.

Rena najlepszego dla córy.

Anula dla Twojej też :D

Mahakala no i bym zapomniala. Teraz już nie ma obowiązkowego wojska to każ im się odmeldować od syna i go zameldować. Podane oficjalnie w tv było w zeszłym tygodniu.

No i więcej zapomniałam :D

Odnośnik do komentarza

moja rodzinna (żona kuzyna zresztą) próbuje nam załatwić hospicjum dla babci, niestety najprościej byłoby znaleźć jakąś zmianę skórną z podejrzeniem nowotworu i od ręki ma hospicjum, dosłownie w ciągu dwóch dni, obejrzała dzisiaj babcię - skóra idealna, powiedziała, że to wręcz niemożliwe żeby w tym wieku nie miała żadnych przerośniętych pieprzyków, które można by na siłę podciągnąć pod nowotwór ale nie ma!!!! w czwartek jedziemy do neurologa, na testy poznawcze i usg, na razie wynajęłam moją koleżankę, będzie jeździła z drugiej wsi, żeby opiekować się babcią w te dni kiedy ja nie mam transportu albo nie moge, 50 zł dniówka, nie mam bladego pojęcia skąd wezmę na to kasę ale zwyczajnie już nie mam siły żeby być tam trzy razy dziennie

potem wpadnę na dłużej, jak Kubę uśpię, m. zabiera lapka do pracy, zaraz jedzie, wróci w czwartek rano, stąd musiałam znaleźć natychmiast kogoś do babci

dziubala:sofunny: serio, nie schudłaś:sofunny: ja też ostatnio cały czas w biegu, posiłek pierwszy to często w okolicach 14.00 uda mi się zjeść a złapałam kilogram:hahaha:

monia i jak dzieciaki??

gabi żyjesz??? mam nadzieje, że lepiej!!!

zubelek witaj tutaj, to ty już tatka stara duu....aaa jesteś????:sofunny:
poprawię się w końcu na butelkowym wątku

lehrerin i super, że udało się poplotkować:D

rena najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla uroczej 17 letniej panny:Histeria::Histeria:

anula 14 9 - latek???? ratunku!!!!!!!!!!!!:Histeria::Histeria:

moniq dawaj tasak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będę rąbać na prawo i lewo!!!!

słonko mam nadzieję, że tata dotarł bez przeszkód do środy wlp.!!!

mahakala to się zadzwoniłaś!!! ja nic nie wiem o zawiłościach związanych z wukau

ann heheh ale się bronisz przed mega postem:sofunny:

anulka jakieś nowe info w sprawie Mikiego???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

O ho ho ho............powiało ciszą.
Jutro rano przyjdzie do nas pielęgniarka i da zastrzyk dzieicakom, więc tylko po południu musze podejść do przychodni. Ale Emil dzisiaj histerię odstawił, że go boli, szarpał się i wyrywał, probowal strzykawkę wyrwać:36_2_49: Ja nie mam siły, żeby z nim walczyć.
M też dopiero z pracy wrócił :36_2_43:
Mam dość :36_2_43:

Odnośnik do komentarza

monia zamienimy się????:oczko:
:sofunny::sofunny: zawsze to jakaś odmiana:D

a tak serio to masz się z tym wszystkim, współczuję dziewczyno, kiedyś będzie lepiej:D

słonko super, że tata dojechał bezpiecznie, w końcu ta pogoda nie sprzyja wojażom a miała spory kawałek drogi przed sobą

gajginka dzięki, jeśli możesz to popytaj, każdy pomysł może coś nowego wnieść,

szkoda mi babci bo to przecież człowiek, bez względu na to jakie wiódł życie i czy sobie zasłużył na taką starość, dlatego staram się zrobić wszystko aby zapewnić jej bezpieczeństwo i całodobową profesjonalną opiekę, chociaż chwilami to mało mnie szlak nie trafi:grrrrrr: ale wiem, że nerwy w tym wypadku i tak niczego nie zmienią tylko mogą wszystko pogorszyć

doba zaczęłam znów swój wywód na temat babci i problemów z nią związanych ale skasowałam, nie będę już smęcić bo wpadam w paranoję i wam ciągle truję

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...