Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorem :)
juz po wizycie u lekarza :)
spirala zalozona, tak mnie niektorzy nastraszyli ze to boli i poszlam zestresowana, a tu prosze, ani ani :)

ja pangi nie lubie :)
ale w rybach lubie tylko lososia, dorsza i morszczuka :) najchetniej tylko prosto z patelni z maselkime badz zapiekane z warzywami :)

monika, fajnie, ze sie ciasto podoba i spisuje, ja musze zrobic bo mam jogurt kokosowy i nikt go nie chce zjesc :)

ktos kiedys pytal mnie o przepis na gofry (nie paimetam kto i gdzie)^przepis jest w kulinarnych, nie mam sily isc szukac linka:)

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

U nas dzień zaczął się o 4.00 :Padnięty: To tylko Maciuś wstał wyspany i chętny do zabawy :Szok:. Wzięłam go do naszego łózka ale zamiast spać to chodził po nas mając w tym sporo frajdy :Szok::Oczko:
U nas jesiennie za oknami więc dzień raczej domowy.

Monika – kupiłaś coś dla siebie?

Gabi – super z wynikami :)

Ann – wiem jak to jest, jak mimo czopków dziecko dalej się meczy. Niech więc ząbki szybko wyjdą i Szymuś już się tak nie męczy.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

czesc dawno nie bylam poczytalam troche rozne tematy wszyscy poszli na procesje mam chwilke pozniej ide przygotowywac na grila bo sie mamy spotkac chyba ze bedzie padac deszcz ale lepiej nie bo wtedy te 10 osob i 10 dzieciakow w domu cienko to widze bylam w szpitalu z podejrzeniem cukrzycy ale wyszly dobre wyniki dodalam zdjecia ocencie pa

Odnośnik do komentarza

Witam

Na wschodzie - pochmurno, mokro i zimno. :Wściekły:

Niśka już dzremie, m. też zaczyna coś ziewać, być może zaliczymy popołudniową rodzinną drzemkę.

Ann oby w końcu wyszły bieluchne perełki.

moniq buziaki dla 9-miesięcznego Noasia.

slonko moja Niśka uwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelbia oglądać Domisie. :Oczko:

Dziubala i u nas dzionek spędzamy w domku.

monika4 i mnie też pogoda dobija.

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

dzień sobie mija, pogoda się wcale nie poprawia, m. z Kuba budują coś z klocków, młody oczywiście nie miał czasu na drzemkę, cały czas na obrotach

dziubala jakoś dziwnym trafem kupiłam sobie adidaski na dziecięcej wyprzedaży za całe 14 zł.

manenka dobrze, że wyniki spoko!!! fotki super, i jak - udało się tego grila zrobić

lehrerin udała się drzemka?

czyli jednym słowem - jesień nadeszła nad Polskę i to wcale nie ta złota

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

hej hej

u Was znowu swiatecznie a u mnie zwykly dzien :( ale postanowilam leniuchowac co by sie z Wami pojednac :D

ale chociaz pogode mamy lepsza :D

mam nadzieje ze wszystkie zabkowe problemy Szymcia i Noasia szybko przejda, az strach pomyslec ze mnie tez niedlugo to czeka

Wszystkiego Naj dla Noasia!! :Usteczka:

moja mysia skonczy 3 miesiace w sobote!! matko jak ten czas leci....

pozdrofka!!

Odnośnik do komentarza

witam :)
moj dziewieciomiesieczniak caluje wszystkie ciotki!!!
a ja sie witam i zmykam, normalnie tylko Was czytam i pisze zaledwie pare slow, pogoda piekna, pracy duzo, znajomych troche...
czasobrak ale juz to znacie wiec sie nie bede powtarzac

widze ze dzien lenia generalnie, ann, mam nadzieje ze Szymuli juz te zeby wyjda, mojego tez mecza i tez sie nie chca przebic...

asik, czas leci tak ze Ci niedlugo dziecko pojdzie do przedszkola a Ty sie nawet nie obejrzysz!!

lehrerin, jak tam zdrowko generalnie??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...