Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez nic nie robie na swieta a wcale nie wyjezdzamy :lol:
jutro rano babcia przyjezdza popilnowac mlodych a my jedziemy zrobic pare nieswiatecznych zakupow, m in plytki tarasowe, zyrandole do domu (bo jakby nie bylo trzeci rok tu jestesmy i zero zyranodola :lol:) i to cos co nie wiem jak sie zwie,
taka chatka drewniana co sie w ogrodzie stawia, taki magazynek z kosiarka, rowerami, pierdolkami, krzeslami grillem itp) jak to sie zwie??

Odnośnik do komentarza

i ja na koniec intensywnego dnia życzę tym z którymi już sie "nie zobaczę" (nie przeczytam) niech te Swieta beda pelne zdrowia, spokoju i niech dadza wytchnienie od codziennego biegu

Moj dzien uplynal pod znakiem zajec kulinarnych, są mazurki, jest eksperymentalny tort serowy i miesa. Jeszcze troche rzeczy jutro a potem tylko jedzenie tego :Uśmiech: Mialam w ciagu dnia przerywnik w postaci kapiacego w domu deszczu, sasiadowi z gory cos wybilo i u nas kapalo dosc intensywnie na odcinku ponad metrowym. Tak wiec nie mialam czasu sie ponudzic.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Witajcie Kochane

Wpadam na chwilkę, bo jakos z rytmu wypadłam. Mam nadzieję, że po swiętach bardziej się ogarnę.

Pochwale się trochę. Moja Majusia dzisiaj zakończyła 6 miesiąc życia z dwoma wyrżniętymi ząbkami :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Gratulacje dla Majeczki. 2w1 jak pragnę zdrowia :D:D:D:D

Moniq to coś to altanka, składzik itp :)

Dopiero teraz udało i się trochę zasiąść do kompa. Mamcia wczoraj przyjechała i cały dzień i wieczór przegadałyśmy, więc tylko Was podczytałam. Dzisiaj biegiem w koncu zakupy świąteczne zrobić, jak zwykle na ostatnią chwilę. Ale już mięcho do pieczenia się zalewa:Oczko:, Jarzynki na sałatkę ugotowane ii chyba coś jeszcze zrobiłam, ale nie pamiętam co. Dobrze, że mam dwie kuchenki, to jutro na raz w dwóch będę robiła i jak dobrze pójdzie to do wieczora się wyrobię.
A tak wogóle to padnięta jestem totalnie.

Odnośnik do komentarza

Hej:Uśmiech:

A u nas wyłączono na wieczór wodę:Szok: Wczoraj coś pogrzebali, dziś znowu przyjechali i ogłosili, żeby nabrać wody i pojechali:Histeria: Z kranu leci rdzawy wrzątek:Szok:

Zostałam zwolniona ze sprzątania:Oczko:

Śliczne życzenia:Uśmiech:

Ja życzę spokojnych, wesołych i mokrych inaczej (czyli suchych:Oczko:) Świat Wielkiej Nocy

Monika jak Ty to wszystko zdążyłaś zrobić:Szok: Brawo:great:

Dziubala brawa za wytrwałość w cwiczeniach:great: Super prezent sobie sprawiłaś:great:

Gunia to ześ z rana poszalała:Szok: Goń choroby:sarcastic: i Czekamy na Ciebie:Uśmiech:

Basica pewnie do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale ja wolę móc coś kupić również w niedziele:Oczko:

Anulka jeszcze raz gratki:Uśmiech: A zdjęcie rewelacja:great:

Ann to będziesz szczęśliwa jak zacznie się jedzenie:Oczko:

Monia super, że masz Mamcie już u siebie:Uśmiech:

Moniq fajna szopka vel altanka:smiech:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...