Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dobranoc uciekinierkom:oczko:

gunia współczuję przeżyć, najważniejsze, że skończyło się oki

asia ja niestety ząbkuje i dostałam ropnego zapalenia jamy ustnej, do tego przeszło na migdały i już jest anginka, łykam klacid i modlę się, żeby Kuby nie zarazić

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monia38
Monika dzięki. Jutro jeszcze podzwonię i popytam. Chodzi tylko o ppek małej, bo pediatra napisała, że to przewlekły wyciek. No właściwie ma rację, bo spirytem zasuszam i za jakiś czas od nowa. Z Emilem to ja idę do ortopedy, bo laryngologa już zaliczyliśmy.

Jka Zosi odpadł kikutek,akurat była u nas nasza lekarz, i kazała tak jakk iedys nie spirutysem ale gencjana na spirytusie smarowac, fakt,ze to brudzi ale ropka znika w oczach.

monika4
dobra, na chwilę uciekam do pitów

a boli mnie cała jama ustna, gardło i w ogóle, antybiotyk w zawiesinie paskudny wrrr, nie mogę pozbyć się tego niesmaku bo o myciu zębów nie ma mowy, nie otworzę dzioba, nie wypłuczę , ech

nie wiecie jak szybko antybiotyk powinien zadziałać??? Po drugiej pylce powinno sie wuszyc,zalezy co MAsz

Gunia_G
AsJa
Gunia to miałas przeżycia:Smutny: Ale najważniejsze, że już dobrze:Uśmiech:

Powiem ci ze mialam, po porodzie mial problem z oddychaniem, moj porod trwal 16 h i nalykal sie wod plodowych i tyle mi powiedziano, dano go pod kroplowki i tlen bo podczas jedzenia spadala mu saturacja- dusil sie, dopiero pozniej okazalo sie ze przez te wody dostal zapalenia pluc, zrobiono mu multum badan w tym rentgena i pelno innych, lekarze nie dawali mu duzych szans, piersza dobe byl na innej sali mnie kazano lerzec bo nafaszerowano mnie lekami po ktorych mialam spac ale zamiast spac dostalam jeskiegos rozpedu i caly czas biegalam do niego one mnie wyganialy a ja za chwilke wracalam (nawet nie wiem co znaczy bol po porodzie- tzn ze ktos mowi ze szwy go ciagna ja biegalam jakby nigdy nie rodzila:)) potem mi go dano i podczas karmienia zaczynal sie dusic tlumaczyli mi ze to po tych wodach bo mu zalegaja (bardzo dobrze klamali) dostawal antybiotyk 2 razy dziennie po 3 wielkie strzykawki, najpiwer wenflon mial w raczce a;e tak mu spuchla ze przelozyli na glowke powiem wam ze strasznie to wyladalo, ale po 4 dobach antybiotyku juz bylo dobrze ale zeby kuracja miala sens musial wybrac to do konca. Ja w sumie zaczelam podejrzewac ze bylo zle jak na sali polozyli dziewczyne z podobna sytuacja, tylko ze ona przechodzila termin wody miala zielone i jej mala sie ich nalykala i miala te same leki co moj synek i niestety odeszla- wtedy mna zatrzepalao ale moj m mowil ze jest dobrze i ze nie bylo az tak zle niestety ten wypis powiedzial cos innego i M sie w koncu otworzyl i bylo widac ze przynioslo mu to ulge (po pierwsze ze wywalil to z siebie a po drugie najwazniejsze ze juz jest dobrze). Powiem wam ze on bardzo jest za Piotrusiem czasem az za bardzo bo maly to wyczuwa i wykorzystuje na kazdyn kroku ale nie dziwie sie mu po tym co on przezyl i dusil sam w sobie
Oki nie bede smecic- bylo minelo wazne ze jest dobrze i nie ma co wracac do tego.

Mialam podobnie pzry Julce. tylko ze w 4 dobie ni stad ni zowad lekarka mnie w nocy wyrwała w łozka i zarzuciał w tempie karabinu maszynowego informacjami, serce nie pracuje, płuca zawalone, watroba ledow ledwo itd. Ja tylko zrozumialam ze moje dziecko umiera, i jak zadzwoniłam do Z to pzrez 5 minut ryczałam i tylko zdołąłąm wykrzyczec ze Jula umiera. Noa jak głupia babaz robiła porzadne badania to sie okazało( na drugi dzien ze to zapalenie płuc i 2 tyg w szpitalu ,ale poza tym było ok. Babe mialam ochote udusic. Ach szkoda gadac.
Za to jak sie Zosia urodziła to kazałąm im zrobi badania na zółtaczke, oni na mnie jak na dziwo patzryli ale gdy i mpowiedzialam co było z jula to zrobili,zeby mnie uspokoic , ibyło w normie.
ok walki ciag dalszy
ide na rekolekcje pozdrawiam papapaa

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Widzę, że tematyka służby zdrowia na tapecie. Ja już się nie wypowiadam, bo mnie telepie jak słyszę do czego sa zdolni lekarze...najgorsze jest to że to MY i nasze dzieci na tym cierpią :Rozgniewany:

Gunia współczuję przeżyć.

Monia
na szczęscie ktoś mądry wymyslił cesarkę i w odpowiednim momencie można zareagować operacją...Kiedyś dzieci nie miały żadnych szans...

zapraszam na :kawa:

Odnośnik do komentarza

slonko2208

Mialam podobnie pzry Julce. tylko ze w 4 dobie ni stad ni zowad lekarka mnie w nocy wyrwała w łozka i zarzuciał w tempie karabinu maszynowego informacjami, serce nie pracuje, płuca zawalone, watroba ledow ledwo itd. Ja tylko zrozumialam ze moje dziecko umiera, i jak zadzwoniłam do Z to pzrez 5 minut ryczałam i tylko zdołąłąm wykrzyczec ze Jula umiera. Noa jak głupia babaz robiła porzadne badania to sie okazało( na drugi dzien ze to zapalenie płuc i 2 tyg w szpitalu ,ale poza tym było ok. Babe mialam ochote udusic. Ach szkoda gadac.
Za to jak sie Zosia urodziła to kazałąm im zrobi badania na zółtaczke, oni na mnie jak na dziwo patzryli ale gdy i mpowiedzialam co było z jula to zrobili,zeby mnie uspokoic , ibyło w normie.
ok walki ciag dalszy
ide na rekolekcje pozdrawiam papapaa

u mnie lekarka przy MAjusi wymyśliła, że dziecku serce za wolno pracuje...Boże jak ja płakałam...okazało się po 2 dobach monitorowania, że mała miała problemy adaptacyjne, ale co się strachu najadłam to moje :Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Wczoraj długi spacer z synkiem zmęczył mnie (zrobiłam się śpiąca) na resztę dnia, tak że już o 21.00 byłam już w łóżku :Nieśmiały:

Dziś było deszczowo od rana, jak na chwilę się rozpogodziło to wyszliśmy na spacer, ale tylko na godzinkę bo zaczęło kropić, zatem reszta dnia domowa.
Ja od niedzieli nie sprzątam, robię strajk :Śmiech:. Ale dziś rano K powiedział, że wieczorem będziemy mieć gościa. No muszę się zmobilizować, sprytnie mnie podszedł. A mieszkanie to nie powiem jak wygląda :Kiepsko:

AsJa
A wiecie co mnie jeszcze wkurza? To, ze lekarze nie uznają wpisów do książeczki zdrowia:Rozgniewany: To po .... ją mam?! Jest tam tylko wpisana waga i pomiary. Żadne choroby, żadne opisy wizyt itp:confused: Mam tylko jakieś pojedyncze wpisy:sarcastic:
Ja mam wszystkie wpisy ;)

monika4

a boli mnie cała jama ustna, gardło i w ogóle, antybiotyk w zawiesinie paskudny wrrr, nie mogę pozbyć się tego niesmaku bo o myciu zębów nie ma mowy, nie otworzę dzioba, nie wypłuczę , ech

nie wiecie jak szybko antybiotyk powinien zadziałać???Współczuję :Smutny:
Antybiotyk to może zadziałać i w ciągu ciągu kilku godzin, i w ciągu kilku dni. Oby szybko!

Gunia, Słonko - współczuję przeżyć :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...