Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec... Jest tak, jak przewidywałam... Mąż oświadczył mi, że chce wziąć ze mną rozwód... Nie wiem, czy to oznacza nasz ostateczny koniec, czy też jest jeszcze jakaś szansa czy cień nadziei, aby ten związek się nie rozpadł. Już nie wiem, co mogę zrobić. Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego. Bezskutecznie. Nawet nie wiem, czy faktycznie kogoś ma, czy nie. Może mi niedługo powie, co się takiego stało, że tak zdecydował. Och... Ja nie wiem, po co to piszę... Chyba żeby nie być samej...

lehrerin
Witam
(...) z m. troszkę się posprzczałam, trochę chodzę dzis taka podminowana - problemy z pracą. I cóż wyżyłam się na biedym mężusiu.

Oj, lehrerin, uważaj. Jak się będziesz wyżywać na mężu to też Cię prędzej czy później zostawi.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jestem wyspana :lol::lol::lol: Spałam od 21:30 do 7, bez żadnych pobudek. Jak dziecko. Czuję się nowonarodzona.

Widzę, że imprezka pająkowa wczoraj była. Fiu, fiu, fiu.

malina u mnie z mężusiem sprzeczki zdarzają się rzadko, ale jak są, to po kilku minutach, po 2 godzinach wszystko wraca do normy, bo zna mnie i wie, że jeśli coś mi leży na sercu to ja nie tłumię tego w sobie, tylko mówię i tak wychodzi, że przez ktoś jeszcze ucierpi. Ale potrafię później przeprosić.

Anulka ja mam nadzieję, że wszytsko się wyjaśnie z tym bioderkiem Mikiego.

slonko no i ja się w poniedziałek będę udzielać walentynkowo w szkole....Każda klasa ma coś na czwartke przygotować z okazj Walentynek - zapowiedziany jest konkurs na najlepszą klasową Walentynkę.

Ann Ty to już jesteś znawca ze stawiania baniek. Jakby co, to do Ciebie zgłoszę, się po nauki....ale najlpiej byłoby się wcale nie zgłaszać :oczko:

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...