Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

chwilę mnie nie było a tyle się tutaj dzieje.Czy i Wy czasami macie wrażenie, że pędzimy w takim zawrotnym tempie? A.M.J. śpiewa: "Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat . Ja wysiadam." I ja też wysiadam. Potrzebuję sie zatrzymać. Zgodnie z prawami Murphiego jeśli coś może nie wyjść to nie wyjdzie (czy jakoś tak) - u mnie to sprawdza sie w 100%. Po kolei wszystko zaczyna nie wychodzić. Plany, marzenia, nawet te malutkie. Na dźwięk słowa Święta zaczynam warczeć, wyłączam radio, bo wszędzie te słodkie radosne pachnące piernikiem piosenki. Wiem,że nie powinnam, nie wypada i przepraszam, jeśli którejś z Was sprawiłam przykrość, ale mnie to za chwilę udusi. A muszę rozwiązać te wszystkie problemy, dla dzieci, bo dla nich warto.
:kiepsko::kiepsko::kiepsko:
______________________________________________________________________________

a wracając do życia:

Gabi trzymam kciuki za siostrę. to rzeczywiście nieludzkie odsyłać ją w takim stanie

Ogólna informacja: Jasiek prawdopodobnie wybronił się na dwóję. Pani od matematyki jest z tych, które lubią rozmowy z rodzicami (w jego klasie sa zagrożone 4 osoby, ale z rodziców tylko ja do niej poszłam).

Lehrerin ja też zanim mąż obrzydził mi szkołę (wg. niego zarabiałam tylko i wyłącznie na chleb) byłam nauczycielką - niemieckiego

:zwyrazami_milosci: A to dla Was wszystkich Mamutki, bo mam gdzie się oderwać

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Dzieki za cieple przywitanie:zwyrazami_milosci:

Jestem mama 14 letniego Kornela - wiec problemy z nastolatkami nie sa mi obce (anula73 i slonko2208) na szczescie mieszkam od ponad dwoch lat w UK i tutaj edukacja wyglada zupelnie inaczej. Przeznam szczerze, ze jest znacznie latwiej dzieciom a tym samym i rodzicom - szkoda, ze w Polsce tak nie jest i tlucze sie dzieciom do glowy rzeczy, ktore w pozniejszym zyciu nie sa im do niczego potrzebne:36_1_10:

Teraz jestem w stanie oczekiwania na pojawienie sie na swiecie mojego drugiego dziecka (po 15 latach bedzie to dla mnie nie lada wyzwanie) i najprawdopodobniej bedzie to dziewczynka!!! Bardzo sie ciesze choc czas oczekiwania na dziecko dluzy mi sie niesamowicie:36_2_22:
Czasem sie zastanawiam czy ta decyzja byla sluszna, czy ja nie jestem juz za stara na malenstwo???? No nic, teraz trzeba pchac do przodu:36_4_10:

Odnośnik do komentarza

aga witaj kochana!!!!!!!!!:Całus::Całus::Całus: nie musisz czytac ponad 600 stron, zobaczysz jak szybciutko sie do nas wkrecisz:Oczko: my mamuty sie bez slow rozumiemy no nie???

slonko fajny filmik::):

Bylismy dziś rodzinnie na basenie , juz dawno nie bylismy i wreszcie musimy to jakos nadrobic, ja bo w ciązy to mi basen dobrze zrobi, M na swoj spracowany kregosłup, no a Krzys to wiadomo::): I to moje dziecie sie tak wymeczylo po tym basenie ze padł o 16, wstal o 18 i zastanawiam sie co teraz bedzie:Histeria::Histeria::Histeria:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny rano!!!!

Galalas gratulacje dla Twojej siostry:36_4_12: Troche sie pewnie wymeczyla ale ma juz to za soba - zazdroszcze jej!!!!!
A Ty dumna ciociuniu dawaj tu fotki jak najszybciej!!!!

monika4 teraz to juz nie mam zbyt wielkiego wyboru - tez musze sobie powiedziec, ze to najlepszy wiek (choc przyznam szczerze, ze przyzwiczailam sie do wygody posiadania duzego samodzielnego kawalera!!!) Moze tylko ta ciaza tak na mnie depresyjnie dziala:noooo:

Milego dnia dziewczynki:love_pack:

Odnośnik do komentarza

Witam

Weekend minął stanowczo za szybko. Nawet nie miałam kiedy zajrzeć na forum, tyle się działo. Tak się złożyło, że w ten weekend sama zdwójką dzieci zostałam, m. poebirał nauki:lol:. W sobotę robiłyśmy z Weronisią dalej kartki świąteczne, a wczoraj Aniołki. Mała była zachwycona. Wieczorkiem skoczyłyśmy z Weronisią do mojej baci na ciacho imieninowe. M. został z Justynką.

Justynia wczoraj dwa razy mi ulała, nie obylo się bez zmiany ciuszków. Pocieszam się tylko tym, że malutka nie ma problemów brzuszkowych. Spokojnie zasypia i śpi 3-4 godz. A jak nie śpi to wodzi wzrokiem za postaciami i przedmiotami. Już zaczyna ciekawić się światem.

Dziś biorę się porządnie za zaplanowane prace domowe. A jak mama przyjdzie to mykam na miasto na zakupy świąteczne.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

aga_3000
Czesc dziewczyny!!!

Bardzo chetnie sie do Was przylacze. Jestem juz w watku przyszlorocznych kwietniowek (tak jak Gabalas) a moj wiek spokojnie pozwala mi byc wsrod Was.

Poczytalam sobie troche Wasz watek ale potrzebuje baaaaaardzo duzo czasu zeby przeczytac wszystko. Bardzo mi sie tu u Was podoba:I love you1:

Witaj i pisz z nami dużo ::D:

No nareszcie tu dolazłam. Nie było łatwo. Lapek mi padł i dzisiaj pożyczyłam od Kamila. Oczywiście nie był zachwycony, ale ich i tak nie ma to se wzięłam :P
U nas remont dalej w proszku. Narożnik odebrany, ale zrobili nie ten co trzeba, bo za krotki:36_2_24: Teraz czekam, aż przyjadą wymienić. Więc mam dwa komplety w pokoju i syf totalny. Mam już serdwcznie dosyć, a jeszcze u dzieciaków muszę jak najszybciej zrobić, bo się okazało, że mają wilgoć na ścianie.
Byłam z małą u kontroli z tym kaszlem i ten jej kolejny antybiyk dał. Zażądałam też zyrtec w kropelkach. No i okazało się, że kaszel jest alergiczny. Po kropelkach śpi spokjnie i nie kaszle. No i po wczorajszej awanturze z m dopięłam swego i po nowym roku będziemy pokój maluchów robić. He he mam tylko nadzieję, że do tego czasu skończę mój pokój, bo powoli mam już dosyć. M wraca wieczorem i do 2 w nocy codziennie coś się robi, le cicho, bo dzieci śpią i dlatego idzie to jak krew z nosa. Ech nie będę już smuciła.

Gabi wielgachne gratulacje dla siostry. Niech się maluszek zdrowo chowa.

Anulka sił dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

gabalas gratulacje dla siostry i Oskarka. Niech się zdrowo rozwija. Zdrówka dla siostry.

Anulka spóźnione życzenia urodzinowe dla Mikiego - zdrowia, słoneczka i wszystkiego najsłodszego od forumowej cioci.

aga witaj! Jeszcze pamiętam, że ja tak niedawno z brzuchem latałam:Oczko:. A tu już moja miesiąc jest z nami. Nie stresuj, mamuci wiek jest najlepszy na macierzyństwo.

monika wieczorkiem zajrzę na te strony, bo teraz nie mam za bardzo czasu.

anula_73 właśnie ja uczę niemieckiego w podstawówce w klasach IV - VI i nauczam informatyki najmłodsze dzieciaczki w klasach I-III. Na mnie mąż nie narzeka..... wcześniej narzekał jak robiłam mianowanego czy dyplomowanego, że ciągle w tych papierach siedziałam i na nic nie miałam czasu. Temat zarobków...przemilczę...

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Gabi gratulacje, dla Siostry, Ciebie i Oskarka. Sciskam serdecznie. Mam nadzieję, że ten stres porodowy bardzo Cię nie wkończył.

Aga. I ja Cię witam.`A z wyzwaniem na pewno sobie świetnie poradzisz. Karol się cieszy? Z moich dzieci to właśnie najstarszy syn najbardziej szaleje za Sabiną. Profesjonalny opiekun.

Lehrerin. Tak się domyślałam z tym niemieckim Też uczylam w podstawówce. I chol..nie za tym tęsknię.

Monia. Nie śledzę dokładnie, ale ten Twój remont to chyba trwa i trwa. Dzielna jesteś. Naprawdę

Idę sprzątać. To podobno porządkuje umysł. No i "bałagan w domu, bałagan w życiu." A od czegoś muszę zacząć...:Oczko::Oczko::Oczko:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Gabi gratulacje dla Siostry, witaj Oskarku
Monia sił na ten remontowy czas
aga witaj
Lehrerin i u nas kartki świąteczne były robione w weekend. Moje dzieci ulewały okropnie, przy Szymku przebierałam Jego, siebie, myłam podłogi. W nocy B sie budził jak słyszał charakterystyczne chluuuuuuuuuuuuup (a śpi twardo i nic go nie rusza)
Anulka zdrowia!

wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za cieplutkie przywitanie:mylove:

Monia38 mnie po nowym roku tez czeka remoncik:36_19_1: Przed urodzeniem dzidziusia musze "odswiezyc" troche mieszkanie no i w tym naszym malenkim gniazdeczku wygospodarowac miejsce na lozeczko i inne sprzety potrzebne dla malenstwa. Na szczescie moj synek zaproponowal nam zamiane pokoi i odda nam swoj wiekszy a przeprowadzi sie do naszej malenkiej sypialenki. Powiedzial, ze nie dosc, ze nie zmiescilibysmy sie w niej z dzieciatkiem, to jeszcze jest w niej zawsze chlodniej i On nie chce zeby jego rodzenstwo marzlo - kochany chlopak!!!!:36_3_16:

anula73 powiem Ci, ze cieszy sie baaaardzo!!! Chociaz ostatnio robi mi ciagle na przekur i jak nie bylo wiadomo plci dziecka, to mowil, ze fajnie by bylo jakby to dziewczynka byla, teraz jak po usg wyszlo, ze najprawdopodobniej bedzie kobitka, to mowi, ze bedzie chlopak!!! Oszalec z Nim mozna:uff: caly czas do mojego brzuszka zwraca sie w formie meskiej - gamon jeden:36_1_1:

Dziewczyny zaczelyscie juz przygotowania swiateczne???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...