Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

lehrerin
Witam

Chwalę się: dziś dostałam pierwsze zaliczenie i to z etyki na 5 :smile_jump: :smile_jump: :smile_jump: Wystarczyło jdno zdanie i już 5 w indeksie :smile_jump: :smile_jump: :smile_jump: ładny początek :smile_jump:

A u mnie .... wiadomo jak nie studia to teraz doszedł kurs, praca zawodowa, praca domowa, rodzina, dom i remont na głowie...powoli nie wyrabiam się na zakrętach, gdyby nie pomoc moich mam, to nie wiem, czy podołałabym tak sama z tym wszystkim.

agatron właśnie, z tego co piszesz to sprawdzają się wrki próżniowe, miałam takie kupić już dawno temu, ale zawsze jakoś inne potrzeby były, ale teraz zapewne będę musiała o nich pomyśleć.

slonko super, że udało Ci się zakupy ciuchowe.

manenka dzieciaczki - pomysłowe, a altanka zapowiada się całkiem, całkiem.

deva ale mi smaka narobiłaś na to winko.

misimp ty sprawdziłaś kartkówki, a może chcesz moje sprawdzić z niemieckiego :Oczko: ....muszę jej sprawdzić, bo niedługo ważność stracą :Histeria: :sofunny:

trinken-trank-getrunken ....tylko tyle pamiętam z niemieckiego i to też nie wiem czy dobrze.

Odnośnik do komentarza

ja od rana cierpie na ból głowy, jeszcze zanim oczy otworzyłam, to juz ja poczułam, taki typowo niskocisnieniowy, koszmar, po południu byliśmy na urodzinach u teścia i wypiłam troszkę koniaku, przeszło, teraz juz niestety koniak nie działa i znów łeb zaczyna,

lehrerin gratuluję 5!!!!:brawo::brawo:

monia obyś znalazła skuteczny sposób na realizację snu o kuchni!!!!

agtron super pomysł z tymi workami próżniowymi!!! brawa za mobilizację i odwalenie potężnej roboty

deva też mi sie tego winka zachciało, właśnie, gdzie kupujesz???

słonko ale super zakupy ciuchowe!!!! powodzenia jutro, niech Julka trafi coś ekstra

misimip cudna ta twoja fotka:lol:

manenka niestety, nie mam polsatu

bożena ślicznie wygląda to twoje ciasteczko, ja jednak poimprezowo obżarta jestem i do tego ta głowa więc sie nie skuszę

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Pól kuchni rozebrane. Jutro m ma kafle położyć...............podobno, bo wątpię:sofunny:
Do tego właśnie się wściekłam. Kupiłam Weronice na allegro pościel dla Matiego. Ok, ale nie dostałam, żednego info ani od sprzedającego ani od allegro. Nie miałam jak kasę przelać. Napisałam do wystawiającego i jak już dostałam wszelkie info od niego to pko ma przerwę techniczną:lup: Idę spać, bo coś mi dzisiaj wszystko pod gorkę.
Zostawiam światło zapalone dla spóźnialskich:cheess:
Dobrej nocki mamutki.

Odnośnik do komentarza

Gabi – z tym wypisem z Ksiąg Wieczystych to mówili już przy podpisywaniu aktu notarialnego, że tyle może potrwać ale nie wierzyłam, że to się sprawdzi.
Horroru ząbkowego współczuję. Myśmy tak mieli przy Maćku. Smarowałam właśnie Detoinoxem i na noc dawałam Nurofen.
Zdrówka dla Krzysia, niech ospa ma łagodny przebieg.

Newania – zdrówka dla Daruni!

Misimip - oczywiście trzymam kciuki. Ja parę tygodni temu robiłam usg piersi, na szczęście wszystko było ok, czego i Tobie życzę.

Słonko – zdrówka dla Rodzinki!
A Zosia jeszcze nie ma wszystkich ząbków?
Fajnie że udaly się zakupy :great:

Martek – a na moje dzieci Viburcol nie działał.

Agatron – wielkie dzięki za info o przekierowaniu na poczcie. Jak będę w tamtych stronach to załatwię to.

Manenka - fajne fotki, pomysłową masz córkę :yes:
Ja nie mam polsatu cyfrowego.

Lehrerin – gratuluję 5 :great:

Monika - współczuję bólu głowy, oby jutro go nie było!

Monia - o, to już coś jak podłoga rozebrana. A jutro zmobilizuj małża do położenia płytek. Na pewno masz swoje sposoby :Oczko:
Pech z bankiem, jutro na pewno uda się dokończyć wszelkie transkacje :yes:

Spokojnej nocki, dobranoc

Odnośnik do komentarza

U nas udany weekend :)

Vic miał duzo czasu na świezym powietrzu w lesie, troche mu z nosa leci, ale nic mu nie bedzie na pewno (tzn.mam nadzieje bo niedawno wyszlismy z jakiegos kaszelku suchego ale to acodin pomogl)

na apetyt podaje mu od kilku dni Bioaron C, troszke jest poprawy...

dzis plan wleciec do Babci jednej i drugiej - moze nawet u drugiej Vic na wieczor zostanie, bo widzialam u mojego profesora od masażu 2 ostatnie miejsca na stronie na masaz odchudzajacy bańkami chińskimi i chciałabym go zrobic - ten kurs - Kurs masaĹźy modelujacych sylwetkÄ� jako dodatek do moich umiejetnosci, a potem jeszcze relaksacyjny...Kurs masaĹźu relaksacyjnego

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

slonko2208
Witam 5e to ok 20zl
i mam kilka sweterkow i bluzek Jula bluze Zosia sukienke z dzianinki Zbyszek wie bluzy z polaru takie ze szok, To jest tak ze obok tego magazynu jest sklep i te ciuchy normlanie tam kosztuje 50-60 e(razy 4 na pl
) lub wiecej a co nie zejdzie 2x w roku myprzedaz szok ile ludzi ale za 50 e mam 10 sztuk
jeszcze pojade jutro z julka bo ma troche pieniazkow odlozonych z urodzin to niech sobie sama kupi
.
Ja nareszcie mam fajne ciuchy na ktore normlanie mnie nie stac albo szkoda kasy.

no i pięknie:brawo::brawo::brawo:

agatron

Deva, a to winko gdzie kupujesz? W zwykłym markecie można dostać czy jakimś KUCHNIE ŚWIATA?

kupuję w Piotr i Paweł, kosztuje 19,99zł, polecam naprawde :)

slonko2208

A codo winka ja w aldim kupuje porto super! mnoze pic szklankami tylko cosik mi potem nogi si eplacza

ja mam na przykład ulubione tanie winko w Biedronce, Kadarka czerwone półwytrawne, kosztuje chyba 8zł, a jest swietne....

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Dobry.
Noc do d...., mała budziła się ze dwa razy, potem kolejne dwa histerię odstawiała, w końcu wzięłam ją do nas i zostałam doszczętnie skopana, wyszarpana za włosy i powykręcała mi ręce bo się w nie zawijała:36_11_1: Nie wiem do której wytrzymałam, ale w końcu wynioslam ją do niej i zapowiedziałqm, że nie chcę jej ani słyszeć ani widzieć. Spała prawie do 10:36_11_1:
Do tego jak wczoraj szykowaliśmy podłogę (ściąganie starego linoleum, a pod spodem stare jakieś płytki pcv, to zaczęłam ściany skrobać, bo mialam taką strukturę na dole gipsem położoną, ale coś w niektórych miejscach odłaziła, więc zeskrobałam:sofunny:
Wszystko byłoby ok, ale te ilości kurzu, na który jestem uczulona, no więc m okna otworzył i przeciąg w kuchni zrobił. Reszty można się domyślić, boli kark, mam katar i świszczę przy oddychaniu, do tego kaszlę jak stary gruźlik:alajjj:

Gabi sił i cierpliwości.
Słonko słońca życzę:cheess:
Deva, Dziubala fajnie, że weekend spędzony w miłej atmosferze:)

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie po weekendowo,dziś przyjechaliśmy od dziadków i powiem to słynne powiedzenie wszędzie dobrze ale najlepiej w domu,mały dał mi popalić wszędzie wszedł wszystko musiał zobaczyć bo to nowe miejsce,w domu jak broi za dużo to go wkładam do kojca wtedy troche odpoczywam i moge coś zrobić niestety dziadek nie ma łużeczka a my nie mamy auta żeby zabrać ze sobą kojec,najgożej było ze spaniem małego,usypianie go w wózku oczywiście tylko w dzień tragedia:36_11_23:bo nie przyzwyczajony w końcu jak zasnął to na pół godziny a reszte dnia spędził na marudzeniu,w nocy było juz lepiej bo na łużku i z mamusią ale za to wcześnie wstawał,jestem padnięta ale mam nadzieje że to odeśpie bo mężuś znów cały tydzień w domu to go wykorzystam z opieką:Śmiech: życze miłego wieczorku:dzidzia:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,kochane!:36_3_15:

Jestem juz w Toronto!!! sama jeszcze nie moge dojsc do siebie, ze sie zdobylam jednak na to!
Popisze spokojnie pozniej bo wlasnie musze sie z ciocia nagadac!
:friends_forever:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...