Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadlam na chwilke bo M jest z Julka w sklepie
mam male pytanko do lehrerin
czy moglabys mi polecic ksiazke do nauki gramatyki??? na kurs pojde dopiero od wrzesnia bo teraz jest za pozno a zanim zaczne szukac pracy chcialabym sie podszklolic w pisaniu i czytaniu glownie chodzi mi o der die das i czasy
jezeli znasz jakas fajna to chetnie skorzystam z rady

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Faktycznie cisza jakas sie zrobila, a ja dzis wybylam do Edzi pietro nizej i nasi chlopcy sie bawili i troche sie zasiedzialam. Ale jak do niej szlam ubralam malego w pieluche bo myslalam ze na innym nocniku nie bedzie chcial sie zalatwic (tak jak u T) a tu niespodzianka nie sikal w pieluche tylko na nocniczek Bartusia a pieluchy juz sobie nie dal zalozyc :) na koniec wpakowal sie do lazienki i chcial sie wykapac i kto wie gdybym go nie zawinela do domu to moze poszedlby u niej spac :) tak sie dobrze tam czul :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
Takiego pięknego, długiego posta nasmarowałam i coś mi się kliknęło, zmniejszyły się stronki. Moja córka tak mi to naprawiła, że zamknęła przeglądarkę i diabli go wzięli:duren::duren:
No to jeszcze raz :)
Byłam u chrześniaka na urodzinach i się odstresowałam. Pojadłam torta, popiłam kawy :Śmiech: pogadałyśmy :D
Mała była grzeczniutka, ale nie spała ani chwilki. Za to w drodze powrotnej kimnęła po wcześniejszym wyciu i spała aż.................15min:Niewiniątko:
Do domu wróciliśmy o 19. Biegiem papu dla wszystkich. M obsłużyć, bo oczywiście lebiega nic sobie nie wziął. Mała do kąpieli i spokój. Nawet Emil już kima.
Ja w końcu wzięłam tabletkę na ten mój łeb i wreszcie mam spokój.
Tak mi dobrze szło odstresowywanie, że nie poszłyśmy na szczepienie.
Jeszcze Kamil wreszcie wziął wypłatę i dał mi 200zł. Odłożyłam na kupkę, gdzie m odkłada kasę dla teścia za dach. Skomentował tylko, że już wie dlaczego brakowało mu tej kwoty. Zapomniał, że trza było płacić za dom:duren:

Odnośnik do komentarza

hej :lol: ja dopiero teraz zaglądam

a tu malutko nastukane, aż miło:oczko:

monia ten twój ból głowy przeszedł............ ale na mnie:Histeria:
dobrze, że otoczenie zmieniłaś a co do chłopów to się nie będę wypowiadać wrrrrrrrr

anulka fotka jest kapitalna!!!! a Majeczka bije wszystko na głowę tym swoim spojrzeniem

gunia nieźle, Piotruś jeszcze może niedługo do domu wracać:D bardzo dobrze, że ma kontakt z rówieśnikiem no i masz Edzię, z którą zawsze można pogadać

lehrerin kciuki zaciśnięte a kiedy wyniki???

basica jaki list?? bo coś mi uciekło, chyba przez tą głowę

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Moniq no trochę lepiej. Wczoraj zafasowałam sobie meliskę:Śmiech:
Jutro wieczorem będę wiedziała kiedy moja siostra ma mieś operację i co dalej. Mama nie zgodziła się, żebym przyjechała. Nie chce, żeby Lidka się załamała. Mam czekać. Jakby co to da mi znać. Sama nie wiem. Już znalazłam samolot do Paryża. A najciekawsze jest to, że bilety tyle samo kosztowałyby co autobus, a ile krócej się leci.

No nic zobaczymy.

He he ja z niemca tylko pamiętam: der, des, dem, den, Die, der, der, die, das, dem den das. He he i tekścik o panu muller ktory był chory. Nawet miałam go na maturce. Jak przeczytałam to tak się śmiałam w ławce, że się komisja na mnie dziwnie patrzyła:Śmiech::Śmiech: No i maturka z niemca poszła mi najlepiej z wszystkich klas wieczorowych i zaocznych. Na 4 i to jedyne cztery. Reszta to tróje i dopy były.
Ale sobie powspominałam.

Odnośnik do komentarza

Monika babcia twierdzi, że Lidka odebrałaby to jako pożegnanie i się załamała. A teraz po niej nie widać, że jest chora. Nic nie daje po sobie poznać. Pracuje i jak zwykle trzęsie całym biurem, tyle, że jej pracownicy teraz więcej robią, bo zabierają jej robotę. Zdają sobie sprawę, że jak się jej coś stanie to zostaną na lodzie.
Zobaczę co jutro babcia powie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki Dziękuje :Oczko:

pozwolicie, że wkleję to z innego watku, bo palce można pogubic przy wielowątkowości

Niestety wpadnę wieczorem dopiero do Was, bo coś mi sie z lapem stało i nie może się połączyć z netem. Teraz korzystam z komputera Sebastiana.
Miłego dnia wszystkim zyczę, a sama biorę sie za porządki i prasowanie, bo jutro mamuska mi nalot robi :Śmiech:. W reszcie ja wykorzystam i męża gdzieś na kolacje wyciągne i do kina :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...