Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Gabalas zdróweczka WAM życzę, dużo sił.

Anulka już nie długo zaczniesz weselisko dla Mikiego szykować :sofunny:

Monia38 współczuje, ja bym pojechała. Ale gdybym nie mogła na pewno bym dzowniła i dzwoniła i dzwoniła.

slonko jabłecznik, brzmi pysznie.

AsJa jeszcze tylko torbe zakupię i wtedy pokaże moje zdobycze fioletowe.

dziubala fajnie, że razem się śmiejecie. ŚMIECH TO ZDROWIE. Tak trzyamć :great:

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

witam w piątek:Śmiech:

narobiłam się jak mały samochodzik i żyć mi się nie chce, sąsiedzi robią odwodnienie dookoła swojego domu i zabudowań gospodarczych, jedna część stanowi granicę między naszymi posesjami to musieliśmy im trochę uporządkować teren aby mogli sobie kopać, do likwidacji poszedł cały mój duży kompostownik i trzeba było rozwieść to do ogródka i pod drzewka i rozplantować, dodatkowo załapaliśmy się jeszcze na ziemię z wykopu, też było tego kilkanaście taczek do rozwiezienia

Kuba oczywiście baaaaardzo pomagał, nie spał ani minuty w dzień, my teraz najchętniej byśmy sobie poleżeli ale młode ma energii dla kompanii wojska wrrrrr

gabi duuuuużo zdrówka, czepiło się was to wstrętne choróbsko, gońcie je natychmiast!!!

SZYMULA NAJLEPSZE PółROCZKOWE żYCZENIA

monia dobrze przynajmniej, że Kamil zmądrzał, a co do siostry to też myślę, że powinnaś pojechać, choć to dość poważna wyprawa, bez względu na to jak to będzie wyglądało, warto być w takich chwilach razem i się wspierać

słonko podrzuć tego jabłecznika, mam niedosyt kalorii

lehrerin pokazuj te butki, jak kupisz torebkę to pokażesz komplet

anulka hm.... koleżankę nową ma Miki, nieźle:Śmiech::wink:

dziubala i jak Adaś??

asia hehehe dobre z tym postem:Śmiech: a może ciebie też kolega alzheimer odwiedził:wink:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

nigdzie nie zaleglam, jestem :)
zajeta nieco na drugim kanale (gg) wiec z doskoku jestem :)
monia, dobrze ze Kamil wrocil, zmadrzal chlopak, w goracej wodzie kapany :)
a co do siostry, wiem ze to na pewno trudne, rozumiem doskonale, tym bardziej ze nie jestescie az takie bliskie, ale wlasnie przez te chorobe, moze jednak trzeba pojechac, nawet jesli mialoby to wygladac na pozegnanie, bo jesli kiedys mialoby sie cos zle potoczyc to bedziesz sobie wyrzucac ze nie pojechalas.. :(

witam cala reszte, gabi, zdrowka Wam zycze!!
ann, a Ty juz troche bardziej wyspana??

Odnośnik do komentarza

Adaś ma małą infekcję wirusową. A kaszle przez katar, który nie chce wypłynąć. Jutro mam go przetrzymać w domu i jak będzie poprawa, to w niedzielę możemy iść do kina :)

Monia – dobrze, że do Kamila dotarło co miało dotrzeć już dawno ;). A do siostry, to jak inne dziewczyny pisały, ja również bym pojechała.

Gabalas – dobrze, że dziś lepiej z Wami :)

Monika – pracowita z Ciebie była dziś pszczółka ;)

Słonko - ślicznie wygladasz! I zupełnie inaczej niż na fotkach, które wcześniej pokazywałaś ;)

Odnośnik do komentarza

monika4
dziubala dobrze, że to tylko wirus męczy Adasia, na katar polecam moczenie nóg w gorącej wodzie, Kubie zawsze po tym rozrzedzała się wydzielina i z noska zaczynało lecieć

Monika - ten katar nie siedzi w nosie tylko gdzieś tam głęboko i nie wiadomo czy w ogóle wypłynie. A poza tym Adaś nie cierpi gorącej wody ;)
Ale dobrze wiedzieć o tej metodzie, dzięki. Sama ją kiedyś wykorzystam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...