Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Doberek.

Monika a niech popada, bo muszę skończyć plewić, a tyaka suchota, że nie ma jak;/

Dziewczyny potrzebuję pomocy. Jak piszę to mi podkreśla na czerwono słowa, dlaczedo??
Do tego nie mogęodtworzyć nicco wrzucacie z youtube, piszę że coś tam zablokowane....
Wogóle to jak klikam na słówka ppm to mam słówka, ale po angielsku....:glass:

Odnośnik do komentarza

Monia spokój, niech sobie podkreśla (może masz jakis dziwny slownik włączony?), my tego nie widzimy, ja przynajmniej. a You Tube też mi się wczoraj nie otwierało, dzisiaj nie sprawdzałam. Deszczu życzę, skoro potrzebujesz, byle do mnie nie dotarł!

a z tym podjadaniem mam jak Wy. Może to więc kwestia wieku? Do niedawna myślałam ze jem niewiele, ale jak dietetyk Zuzi zmusił nas do publicznego wyznania grzechów, to głowę spuszczałam coraz niżej. Moze i nie jem ale w sierpniu miałam fazę na colę, codziennie! Do tego winogrona, moja słabość w kazdej ilosci jaka mam w domu! Ostanio też odkryłam batoniki Mars Delight, pyycha. No i te okropne puste kalorie w postaci wina! Sumujac to wszystko: OPONKA RZĄDZI!

A w ogóle to dzień dobry!

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

newania
Ja dziś niewyspana, bo późnym wieczorem mała obudziła się z płaczem i dopiero o 23.30 zasnęła, a ja już o 5.30 pobudka :( Darunię chyba dziąsełka bolały, dostała coś przeciwbólowego i przeszło, potem tylko jej się na zabawę zebrało. Ale dobrze, że dziś już piątek, jutro się wyśpię!!!

Biedna! Oby do popołudnia! Może daj daruni dzisiaj profilaktycznie jakis panadol i wyspij się!

A do mnie jedzie Basia! Chyba mnie polubiła.:friends_forever: A moze jej sie po prostu nudzi?:hmm::smile_jump:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

monia to niech pada ale tylko na ogródki, na mój dom i tylko dom, zaznaczam, niech świeci słońce, m. dalej walczy z malowaniem, dzisiaj się bierze za ściany na dole

anula jabol to na trawienie!!!!:Śmiech: jakie puste kalorie:sofunny:

newania współczuje nocki, oby Daruni zęby juz nie męczyły

dziewczyny ja już dwa lata nie palę:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

anula_73
newania
Ja dziś niewyspana, bo późnym wieczorem mała obudziła się z płaczem i dopiero o 23.30 zasnęła, a ja już o 5.30 pobudka :( Darunię chyba dziąsełka bolały, dostała coś przeciwbólowego i przeszło, potem tylko jej się na zabawę zebrało. Ale dobrze, że dziś już piątek, jutro się wyśpię!!!

Biedna! Oby do popołudnia! Może daj daruni dzisiaj profilaktycznie jakis panadol i wyspij się!

A do mnie jedzie Basia! Chyba mnie polubiła.:friends_forever: A moze jej sie po prostu nudzi?:hmm::smile_jump:

to koniecznie zdaj relację ze spotkania!!!! ja stawiam na polubienie:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Anulka
anula_73

A do mnie jedzie Basia! Chyba mnie polubiła.:friends_forever: A moze jej sie po prostu nudzi?:hmm::smile_jump:

:sofunny::sofunny::36_2_15:

Anulka
monika4

a moze ona do ciebie cos hmmmm a nie do m..... mysle ze jednak lubi hihih
dziewczyny ja już dwa lata nie palę:Śmiech:

gratulacje kochana

ja 19 listopada 2008 roku zapaliłam ostatniego papierosa
zaczęłam palić 8 miesięcy po narodzinach Majci jak Miki był w szpitalu i straciłam pokarm...wtedy tłumaczyłam sobie, że to reakcja na stres, teraz myślę, że to głupota

ja nie pale 8 lat bedzie w andrzejki, palilam raczej srednio ale zawsze.

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

monikouette
przed chwilą też niby poszłam się myc ale przypomniałam sobie, że w lodówce jest miska pomidorów z majonezem i czosnkiem i nie mogłam się oprzeć

akurta z tym nie mam problemu, jesli po kolacji umyje zeby to NIE zjem juz nic, teraz to i bez mycia nic nie jem
ale w ciagu dnia to roznie, zamiast jednego ciastka to dwa, zamiast paru drazy to cala paczka, bardziej chodzi o podjadanie niz o konkretne posilki, ale tym razem przy kapusciane naprawde zdalam sobie sprawe jak moge malo zjesc. wczoraj np tylko miska duza zupy i jablko, potem 1/8 tarty z cukinii i tyle!! troche za malo ale nie umarlam!!! :sofunny:

na kapuscianej to mozna chyba odjechac,co?? od nadmiaru ka[pusty??
i jak sprawdzila ci sie?/

Monia38
Doberek.

Monika a niech popada, bo muszę skończyć plewić, a tyaka suchota, że nie ma jak;/

Dziewczyny potrzebuję pomocy. Jak piszę to mi podkreśla na czerwono słowa, dlaczedo??
Do tego nie mogęodtworzyć nicco wrzucacie z youtube, piszę że coś tam zablokowane....
Wogóle to jak klikam na słówka ppm to mam słówka, ale po angielsku....:glass:

podkresla slownik te slowa ktore sa niezgodnie zrtograficznie napisane - jak masz PL to nawet jak ogonka w "ą" zapomnisz to ci podkresli... ale tylko ty to widzisz, publikuje sie tak jak napisalas i juz :Oczko:

monika4

dziewczyny ja już dwa lata nie palę:Śmiech:
:brawo::brawo::brawo:

Anulka
monika4

dziewczyny ja już dwa lata nie palę:Śmiech:
gratulacje kochana

ja 19 listopada 2008 roku zapaliłam ostatniego papierosa
zaczęłam palić 8 miesięcy po narodzinach Majci jak Miki był w szpitalu i straciłam pokarm...wtedy tłumaczyłam sobie, że to reakcja na stres, teraz myślę, że to głupota

monika4
:brawo::brawo: anulka za dorosłą decyzję i nazwanie rzeczy po imieniu!!!

ja paliłam 22 lata, i do tego ponad dwie paczki dziennie:Real mad:

ja palilam 15 lat, czesto do 2paczek - i mozna odjac razem jakies 2 lata na desperackie proby rzucania - ponoc to sie udaje srednio za 7 razem - mi sie udalo za piątym ale nie liczylam tych prob copo tygodniu zapalalam znowu albo po 3dniach, tylko te na dluzej co sie udawaly -- najglupsze to bylo po ciąży - bo poczatkowo wcale mi sie nie chcialo palic ale wszyscy palili i ja w koncu tez popalalam a jak juz skonczylam karmic to sie rozpalilam na calego...

skoczyla magiczna 30tka i stwierdzialam ze po co ja te kremy wklepuje skoro za kazda fajka poglebiam sobie zmarszczki? no i ten kaszel rano...
i rzucilam z tabexem :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

a co do odchudzania - wlasnie jak rzucam to tyje...
po jednej takiej akcji przytylamdo 70kg i sie zawzielam i schudlam do 59,5kg
prace mialam ruchoma bo sprzatalam kilka domow/mieszkan dziennie
wiec na cwiczenie nia mialam juz czasu
najpierw staralam sie ograniczyc ilosc
ale schudlam 3kg i waga stanela
i odkrylam diete souh beach
ale te sniadania mnie dobijaly zeby jesc w ciagu godziny od wstanie, bo ja do poludnia potrafilam zyc na samej kawie z mlekiem...
a wtedy zaczelam pracowac dla kobitki co handlowala Herbalife'em
drogie to cholerstwo wiec nie chcialam kupic
podeszla mnie "powitalna paczka" w zamian za umycie okien
i to bylo to!

koktajle!!!

pokazala jak szybkomiksowac z mlekiem, sokami, owocami,itp.

tak wiec juz nie bylo problemu zeby jesc 5 razy dziennie skoro na 1posilek koktajl (z dodatkiem odzywki wysokobialkowej - kupuje w sklepach dla kulturystow bialko serwatkow lub sojowe)

potem do pracy bralam 2 kanapki - w fazie odchudzania chleb zastepowalam liscmi salaty lodowej i w nie zawijalam ser szynke pomidory, jadlam w pracy w spokoju te ruloniki, p pwrocie z pracy jak bylam glodna to migiem koktajl a na obiadokolacje serwowalam zazwyczajmieso saute z paletni teflonowej z warzywami z wody lub surówkami -i tu uklon do małża jak za malo co, bo na diecie jadl to co ja i slowem nie marudzil, a do pracy robilam mu tyllko normalne kanapki...

doo tego zawszed mialam pudeleczko zakrecane male z porcjaodzywki - jak mnie przypililo to mieszalam z mlekiem i wypijalam (w kazdej pracy mialam dostep do lodowki)

i dodam ze jakmialam ochote na slodkie to jadlam lody - tak! ale tylko smietankowe - i tylko 1 porcje - czyli 2litrowe pudlo dzielilam od razu nozem na 10 porcji i zjadalam bez dodatkow zamiast kolacji...

no i wtedy odstawilam na serio slodycze, fast foody, pyry, makaron, chleb...
efekt mialam bez cwiczenia w 5 miesiecy od zaczecia diety a od odkrycia Herbalife'a minelo moze 8-10 tygodni na te ostatnie 6kg...
bardzo dobre efekty dawala tez herbatka sproszkowana z zielonej herbaty ktora dawala kopa lepszego niz kawa i powodowala pragnienie - dzieki temu pilam wymagane 2-3 litry wody...i bralam herbalajfowskie suplementy ale tylko te co mialam w paczce poczatkowej - wapn dla kosci - i dla odchudzania bardzo wazny! inaczej pobiera go z kosci...

nie mam z tamtego okresu zadnego zdjecia, paradoks!!!

ale zaczelam z dobrej M-ki wchodzic bezproblemowo w Skę i dzinsy rozmiar 29!!! nigdy wczesniej sie w takie nie miescilam, dodam... odkad pamiatam wazylam 62-65kg...a po schudnieciu 59,5!
jak odpuscilam diete to waga stanela na 60,5kg - i zaszlam w ciązę........................

tak wiec teraz tez stawiam na odstawienie weglowodanow o wysokim IG oraz na odzywki bialkowe - i marze o silowni,aleniemam jak zrealizowac za bardzo...bo zamykaja mi tą pod blokiem o 20.45 czyli o porze kiedy dopiero klade dziecko...moze posteperkuje w domu...
i kupilam te najnowesze wynalazki reeboka - easy tone - ponoc sa dobre ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Ale popisałyście :))

Monika4 co do "Londyńczyków" to wczoraj ruszyła II seria, po godz. 20 na Jedynce :)

Moniq to takie serial o Polakach, którzy wyemigrowali do Londynu, blaski i cienie życia na emigracji :) Lubię ten serial :)

Newania bezbolesnego ząbkowania dla Daruni, bidulka ::(:

Anula "OPONKA RZĄDZI" - powinnam sobie to hasło na czole przykleić... Co do diety to właśnie na takowej jestem, ale żadna restrykcyjna, po prostu jem połowę mniej (i nawet sie najadam :hahaha:), no i zdrowiej, bardziej dietka lekkostrawna, do tego siłownia i ćwiczenia w domku, schudłam w 2 tygodnie 3 kg. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąc to co bym chciała...
A podjadanie to chyba zmora każdego :Oczko:

Słonko
w kwestii ogórków nie pomogę :o_master2:

Wszystkim miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!

monika, Anulka, słonko, Deva i inne gratuluję niepalenia. Ja oczywiście tez miałam przygodę z fajkami. Zaczęła się w liceum kiedy popalałam ze znajomymi na imprezkach, na przerwach w szkole i poza :o_no:, na wakacjach, itp. Właściwie zawsze dla towarzystwa, ale później juz i towarzystwo nie było mi do palenia potrzebne i jak miałam fajki, to paliłam, a jak nie, to nie paliłam - dokładnie tak samo jak z przekąskami. Przestałam jak zaszłam w ciążę, ale po półtora roku od urodzenia Borysa byłam na weselu i całą imprezę chodził za mna papieros. Normalnie o niczym innym nie myslałam. Poprosiłam kogoś żeby mnie poczęstował i zapaliłam. Fuj, to był nagorszy papieros w moim życiu i raczej ostatni :great:

U mnie deszcz, a miałam jeszcze skoczyć do sklepu. Poczekam, może po południu przestanie padać. Pakowanie wyglada nieźle, więc już się trochę odstresowałam. Niewiele rzeczy zostało do spakowania. Wkurzył mnie facet, który miał wczoraj przyjechać po paczkę - czekałam cały dzień i d...a blada. Najwyraźniej zapomniał, że istnieją telefony na świecie :36_2_43:

Ahhh, Donovana tez pamiętam, ciekawe jak teraz wygląda?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...