Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Niutek
Dobry wieczor!
Slyszalam, ze tu wieczorami jest wesolo a ja na 2 tyg utknelam w domu przy chorym dziecku. Mamutem juz bylam jak go rodzilam. :) I niesmialo chcialam sie zapisac do "klubu". :) Wypisac jakis formularz? Poczekac na zgode szefa?

Witamy w naszym skromnym gronie :Śmiech:
Tak do Klubu Mamutków wystarczy długi opis + zdjęcia :Śmiech:
Zdrówka dla Szkraba!

Odnośnik do komentarza

ale ja na razie nie mam odwagi tak sie okazywac :) A moze wy jestescie facetami, albo co?
No doooobraaa (jak to moj syn mowi). Urodzilam sie Piiiiiiiiiiiiii 1974 roku w piiiiiiiiiiiiiiii. W moim miescie mieszkam dłuzej od ojca dyrektora, ktory zreszta jest juz slynniejszy niz ten co odkryl co wokol czego lata. Teosia urodzilam w kwietniu 2005 roku w innym miescie, w ktorym wtedy mieszkalam (i milo to wspominam). Gdzies mi wcielo jego suwaczek i nie umiem go naprawic.
Hmmm co by tu jeszcze. Ale to niesprawiedliwe, bo ja musialabym przeczytac 218 stron, zeby was poznac. ;)
To na razie zakoncze prezentacje, bo jeszcze zalapie sie na poczatek strony i na dziendobry oberwe ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/9c8af375d0.png

Odnośnik do komentarza

Niutek
Dobry wieczor!
Slyszalam, ze tu wieczorami jest wesolo a ja na 2 tyg utknelam w domu przy chorym dziecku. Mamutem juz bylam jak go rodzilam. :) I niesmialo chcialam sie zapisac do "klubu". :) Wypisac jakis formularz? Poczekac na zgode szefa?

Witaj Niutek. Pisz dużo i czytaj, czytaj, czytaj, bo za tymi babami trudno nadążyć. :Oczko::Śmiech:

Na dzisiaj wrzucam jedną foteczkę. Obiecuję solennie, że postaram się jutro coś więcej wpakować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...