Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłam na komendzie i dzielnicowy mnie oswiecił ze niedaleko an drugim osiedlu od dwóch mies takie sytuacje sa,wiec kazał byc czujnym,on zwiekszy patrole a ja namwaiam rodzine na kupno psa, co chco w nocy halasu narobi . A dzielnociwy mówił zeby na okna,parapety pstawic cos co przy spadaniu narobi hałasu i komórki miec przy sobie i jakby co to 112 no i mam pietra ale co tam ede dzielna
Monia chyba ksiezniczka powinna zostac pogoniona.
Dziubala nocki współćzuje ,jak Zosia ta nie spala to tez tv pomagało.
to tyle na razie

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam popołudniowo.
Słonko podpisane, tym bardziej, że narzeczona Emila z przedszkola też na cukrzyczka na insulinie.

He he Ann wrzuciłam moja tegoroczną wiosnę z jakąś dziwną datą :lol:

Chwilkę temu grad z nieba polecial :glass:

No i nie sprzątnęłam klatki, bo Weronika z Matim przyszli. I jak poszli to miałam dość. Pięciolatek, trzylatek i niespełna dwulatka to nie na moje nerwy. Podziwiam mamy co mają dzieci rok po roku.

Napaliłam sobie w piecu, bo pierwszy raz zmarzlam w domu. Chyba, że mnie nerwy puściły i dlatego mialam delirkę. Ale już wiosna mogłaby przyjść :15_8_215:

Odnośnik do komentarza

wreszcie mam chwilę, żeby usiąść, jakoś dużo zajęć miałam dzisiaj, pół dnia we Wrocławiu, złożyłam dokumenty i czekam na decyzję, mogę już powiedzieć że staram się o przyjęcie do projektu - recepta na biznes, nowy zawód nowa firma, mam nadzieję, że uda mi sie tam dostać ale jeszcze sporo przede mną, zobaczymy
po południu do znajomych, m. załatwiał swoje sprawy a wieczorem przyszła rodzinna przebadać i mnie i Kubę, ja - lekka poprawa - czyli antybiotyk działa:yipi: i raczej drugą serię powinnam wykupić, Kuba zdrowy, ma tylko alergiczny katar:yipi: kochana brzoza chyba pyli bo jabłek tez nie chce jeść,

czyli raczej do przodu:D

dziubala noszę czapkę, zawsze a jak nie czapkę to mam kaptur, nie chodzę z gołym łbem od zawsze a jednak zatoki lubią mnie łapać, może powinnam jednak zrezygnować z nakrycia głowy dla kontrastu:sofunny:
współczuje nocy, wiesz co było Maciusiowi??

anula na razie nie dziergam, na razie próbuję coś zmienić w związku z pracą, stąd pomysł wzięcia udziału w projekcie

zubelek trzymam kciuki za ospę:D

Witaj akado :)

lehrerin bardzo się cieszę, że wdrażasz się w służbowe obowiązki i masz pomoc przy córkach

gabi proponuje rodzić 11 kwietnia - fajni ludzie przychodzą wtedy na świat:oczko::sofunny:

ann żeby rota czy nie rota szybko przeszedł!!!!

monia a może cię jakieś choróbsko bierze i stąd ta trzęsiawka?? mierzyłaś tempkę???

słonko list podpisany!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Ann
Monika brzoza pyli od jakiegoś czasu, B alergik...

czyli wiadomo skąd ten wodnisty katar u Kuby, mamy śliczną brzozę płaczącą przy bramie:D daję mu clemastinum, mam włączyć jeszcze zyrtec i powinno byc oki

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

No i Monika zajrzala :D Trzymam kciuki za projekt :ok:

Gorączki niet, raczej zmęczenie dziećmi :D Pokimałam na siedząco, ale walec się po mnie przetoczyl i obudził. Amelce nie spadobała się śpiąca mama :lol:

Napalilam w piecu to zaraz się cieplej zrobilo.

No a teraz skorzystalam z cieplej wody i prysznic z mycieł łba sobie zafundowałam, bo potem to by dla mnie nie było wody :D A tak to niech się inni martwią czy im starczy :sofunny:

Odnośnik do komentarza

monia twój post mnie natchną do przemyśleń - otóż Kuba tez nie znosi śpiącej mamusi, od razu robi pobudkę w mnie lub bardziej drastyczny sposób, za to śpiący tata zupełnie mu nie przeszkadza, ba... nawet więcej, powie do mnie: cicho, tatuś śpi:sofunny:
tak się właśnie zastanawiam - o co tu chodzi???? za bardzo jednak zmęczona jestem żeby dojść do jakichś rozsądnych wniosków poza seksizmem:sofunny::Histeria: więc chyba pójdę spać

dobrej nocki wszystkim

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

hej jestem choc tylko na chwile

juz po operacji goi sie dobrze wszystko zakonczylo sie dobrze amelka dobrze sie czuje zaczela wstawac mi w lozeczku trzymajcie kciuki zeby nie bylo wznowy

nie mam sily zeby poczytac ale nadgonie chociaz pozniej zeby nie byc do tylu

wrocilam chora nigdy wiecej do szpitala napatrzylam sie i nasluchalam
ze mna na sali byla mama z 4 letnim synkiem tydz temu wykryli u niego guza na watrobie wielkosci 10 na 7 cm mial robiono biopsje i niestety lekarz wezwal ja podczas operacji aby podpisala zgode na wstawienie wenflonu do tetnicy na szyi w celu dalszego leczenia chemia bo podobno zlosliwy tak brzydko wygladal naryczalam sie ale jego mama nieprzytomna chodzila a dzieciak wesoly i zywy nie widac choroby a czeka ich okolo roczny pobyt w szpitalu

to tylko jedna historia mam przez to dola i dziekuje BOGU za to co mam

choc nie moja stronka
to za dzieci w szpitalach aby szybciutko do zdrowka wrocily i do domku :36_2_58:

Odnośnik do komentarza

Podpisuję listę w sobotni ranek.

Nocka do bani, Niśkę dopadł suchy i męczący kaszel, ledwo co żyję, bo jak w końcu usnęła, to po paru minutach Justyś się obudziła na cyca. A myślałam, że tej nocy odpocznę bo szalonym tygodniu. Nawet wczoraj "Na dobre i na złe" do końca nie obejrzałam, bo usnęłam ze zmęczenia. Dalej czuję się wypompowana, nawet kawa nie chce mnie postawić na nogi. A czeka mnie dłuuuugi dzień, samotnej matki z dwójką, w tym jedna kaszląca - pociągająca. Zaraz M. myka do roboty.

monika oby się wszystko powiodło, kciuki zaciśnięte.

gabalas widzę, że już 37 tydzień ciągniesz, ja już w tym czasie, a dokładnie w 37 tyg, i w 4 dniu tuliłam moją księżniczkę. Trzymaj się, już niedługo. Torba spakowana? A co do daty, to 15 kwiecień, to tez fajna data, mój tato ma wtedy urodziny :Śmiech:

manenka to straszne, że takie maluchy muszą tyle cierpiec. Jestem za dedykacją. Dobrze, że u córeczki się goi. Zdrówka życzę.

Monia ja też podziwiam matki, u których co rok to prorok i mają pokaźną gromadkę i sobie radzą. Pracując na wsi, znam takie przypadki...ale w niektórych nie jest tak wesoło.

Dziubala współczuję nocek. Oby się unormowały.

slonko może faktycznie pise, byłby dobrym sposobem na złodziejaszków.

Miłego dnia.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

No to witam i ja :d
Nocka w miarę. Emil zapomniał :Oczko: do nas przyjść, więc ok :D Ale od 4 móje kichy się zbuntowały i do 6 biegałam tam gdzie król piechotą chodzi. Teraz już jestem pewna, że ta wczorajsza delirka i dzisiejszy poranek to reakcja na domową sytuacją. Ja się nie denerwuję, ale potem właśnie jak mnie puszcza stres to tak mam. Myślałam że umrę w kiblu :Histeria::glass:
poza tym spoko. Dzisiaj m podobno wroci normalnie po 14 z roboty i chcę go carrefoura wyciągnąć i wząść sobie i Weronice odkurzacz, bo jak m korek od prądu w komórce to nie mam jak filtra wyczyścić, więc sobie wymyśliłam, że kupię drugi normalny workowo-szmatowy odkurzacz. No, a że Weronice padł, a nie dostala nic na urodziny to jej też wezmę. Ale muszę z m pojechać, bo on raty na siebie by wziął :D Jeszcze zobaczę.

Manenka też się podpisuję pod Twoim postem. Zdrówka dla Amelki :zwyrazami_milosci:

Zubelek mam rozumieć, że kciuki trza trzymać za zarażenie :D No to trzymam :D

Monika powodzenie i życzę, żebyś znalazła się w tej 10-ce dofinansowywanej :D

Słonko u nas było tak, że trza było plany, projekt przyłącza, pozwolenie i to chyba tyle. No i płaci się za wodę+ ścieki. Żadnego abonamentu nie ma, chyba że sie mylę.
Zresztą my podłączeni byliśmy bez tych wszystkich formalności i teraz czekamy na rachunek za 2 lata wstecz + ścieki + 1500 kary za przyłącze. :sofunny:Powiem tylko że i tak wyszlo taniej niż gdybym załatwiała te wszystkie papierzyska :sofunny: A najciekawsze jest to, że nas i sąsiadów podłączyli Ci co kanalizę robili u nas na ulicy i mówili, że nie musimy płacić, bo daliśmy pozwolenie na studzienkę na posesji (sąsiadów) :sofunny::sofunny:
Jedno wiem, że jak przyjdzie rachunek z wodociągów to muszę siedzieć :glass:

Dobra idę za jakąś uczciwą pracę się wziąć, bo mi dziecko już marudzi bo śpiące. Wstała przed 7,a zastanawiam się co będzie jutro jak zmieni się godzinę :Histeria: Powiedxziałam m żeeby jakieś dechy przywiózł, to okno zabijemy i będzie mały szkodnik dłużej spał :smieszne: a nie zaraz jak słonko wyjdzie to ona też.

No idę :D

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłam popołudniu drzemkę z dziewczynkami i teraz czuję się jak nowo narodzona :36_2_15: Dziewczyny jeszcze smacznie śpią, a ja się biorę za obiadek. Sosik zrobiony, jeszcze tylko ryż ugotować i jakąś surówkę na przygotować i obiad z głowy. Werka w ciągu dnia ani razu nie zakaszlała, tylko nosem pociąga. Dałam jej herbapect, zrobiłam inhalację i zobaczymy, co dalej.

Monia udanych zakupów.

slonko my płacimy abonament - ok. 12 zł z vatem za wodę.

zubelek udało się kupić buty?

gabalas a co dałaś synkowi na ten kaszel?

Zza oknem nieciekawie - mżawka, wiatr, a rano tak ślicznie świeciło słoneczko. Udało mi się nawet Niśki pościel wywietrzyć.

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Słonko abonamentu nie ma, płacę za wodę (jednocześnie jest to opłata za ścieki), mam też kran na zewnątrz, z osobnym licznikiem - do np. podlewania i tam płacę za samą wodę.

Zubelek sukcesów w zarażaniu (ale moje nic nigdy nie złapią,a już od siebie to w ogóle nie ma mowy)

Monia zdrówka. i udanych zakupów. Mój m. jest odkurzaczoholikiem, już trzy mamy w domu. I ostatnio zaczął chorować na centralny:36_11_1:

rena brak czasu dla forum ? myślę,że u każdej z nas. Wiadomo, wiosna i te rzeczy. Nie stresuj się byle czym i zaglądaj w wolnej chwili

Lehrerin trzymaj sie. To tak żebyś przyzwyczaiła się do roli pracującej mamy, musisz mieć w weekend jakieś atrakcje. Co, tylko odpoczywać? Żartuje, oczywiście.

manenka melduję,że kciuki trzymam. Odpoczywaj. A Sabinka też wstaje w łóżeczku, też się pochwalę, a co!

Monika ja ze spaniem tak samo mam. ledwo głowę do poduszki przyłoże wszyscy czegoś ode mnie chcą, a od m. nigdy - może spać cały dzień. I za Ciebie też trzymam kciuki

Gabi a ja proponuję 17 kwietnia, też fajni ludzie, nawet bardzo fajni. Np. ja :hahaha:

Dobra. Tyle na razie. Idę zanieść kawę m., powiesić pranie (aaaale słoneczko)i powoli szykuje sie na basen

Buziaczki

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

witam
a bylam pewna ze tu juz dzis bylam :lup:
to sie pochwale ze nadal choruje
ostre zapalenie ucha i o 8ej lcialam do lekarza
atybiotyk i p/bolowe, oby pomoglo szybko :)

monika, kciuki zacisniete za projkt,
monia, nie zdroszcze nerwowych wizyt w WC
gabi, moja siostra z 18go :D
a nasza gospodyni dwa dni wczesniej :D
slonko, nie wiem ja w PL ale we FR sie placi abonament
manenka, kciuki zacisniete!!
zubelek :) zarazaj!! co tam ospa :D

u mnie wiosna jak w kwietniu, sie przplata, troche zimy ... troche
na szczescie bez sniegu

K konczy lazienke (boazerie czy cos w tym stylu kladzie z PCV, jak to sie zwie, tez bozeria??)
dzieci spia a ja daje uszom odpoczac...

o, moja stronka :D
to
ZA ZDROWIE
ZA CIERPLIWOSC
ZA SPOKOJ W SERCACH
ZA CZAS ABY GO NIGDY NIE BRAKOWALO
I ZA NAS ABYSMY UMIALY PRZETRWAC W TYM ZAWIROWANYM ZYCIU

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...