Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

lehrerin naprawdę warto!!! można w niej piec na dwóch poziomach równocześnie, do tego rewelacyjnie suszy się grzyby
ja jak będę zmieniać - chciałabym 60 cm, bo tak mam przygotowane meble, to też tylko i wyłącznie na taką samą ale szerszą, na razie czekam aż indesit zacznie produkować o odpowiednią:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

lehrerin
Monia38 to nasza prawdziwa Matka Polka.

:sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny:
Swięta racja:36_2_15:

Mananka a więc tak:
Weronika ma 23 lata,
Kamil - 20,
Aśka - 17,
Emil - 4, a
Amelka vel Mańka vel Melka vel Mieetek ma rok :36_2_15:
Chyba nic nie pokręciłam, bo ta mamucia skleroza:36_2_34:

A no i muszę się pochwalić (obym nie zapeszyła). Jutro mam zebranie w sprawie tego popołudniowego przedzkola. Emil był 6 na liście więc chyba został przyjęty. Tak powiedziała pani jak dzwoniła z informacją o zebraniu. Myślę, że od poniedziałku ruszy do przedszkola, o ile oczywiście wyzdrowieje.
A u Melki dojrzałam dzisiaj dwie górne trójki wyrżnięte. Czyli mamy 14 zęboli. Teraz widać już dolne ::):

Odnośnik do komentarza

Monia38
lehrerin
Monia38 to nasza prawdziwa Matka Polka.

:sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny:
Swięta racja:36_2_15:

Mananka a więc tak:
Weronika ma 23 lata,
Kamil - 20,
Aśka - 17,
Emil - 4, a
Amelka vel Mańka vel Melka vel Mieetek ma rok :36_2_15:
Chyba nic nie pokręciłam, bo ta mamucia skleroza:36_2_34:

z tego co wiem to nie pokręciłaś :sofunny::sofunny::sofunny:
kurczę, tylko ja też jestem mamut... a co to jest skleroza???:sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

A ja mam coś takiego:
PLYTA MASTERCOOK GAZOWA ZAB. MID-4GLSX GLOGOW RATY (456853814) - Aukcje internetowe Allegro
OLMAG Mastercook M8EPFCX FUTURE PROMOCJA !!! (460349194) - Aukcje internetowe Allegro
Też jestem zadowolona:36_2_15:
A zmywarkę mam taką:
Whirlpool ADP 4528 WH - RTV EURO AGD Lider rynku RTV i AGD w Polsce
też jestem zadowolona, chociaż myje 2 godz. Tzn ja używam takiej opcji bo to program antybakteryjny czy coś takiego:36_2_15: Jest też krótszy i n pół wsadu. Chociaż przy mojej rodzinie to pól nie zdaje egzaminu:36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Moniq dopiero teraz [p[atrzyłam na fotki.
Chłopaki super. A Noasia to chyba podmieniłaś. Faktycznie się zmienił. Przedtem miał ciemne włoski i tak dużo, a teraz mu się rosjaśniły, No i widzę, że też mały gryzoń. Co on tam podjadał.........pilota??:36_2_15: Z Natanka to już mały mężczyzna, a myślę, że blizna zniknie zanim dorośnie.
Moja jak mały odkurzacz, co znajdzie to do dzioba. Dzisiaj Emil jadł byłkę, nakruszył na podłogę, a mała jak kura posprzątała wszystko do dzioba. A jak dorwie kamyka na dworze to tak wieje, że ciężko ją dogonić. Mam nadzieję, że jej w końcu przejdzie ładowanie wszystkiego jak leci do pysia.

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Adaś dziś miał pasowanie na przedszkolaka. W ostatniej chwili okazało sie, że jednak rodzice mogą być więc K pojechał, bo ja bym z Maćkiem nie zdążyła, tym bardziej, że miał akurat drzemkę.
U nas szaroburo i deszczowo, beznadzieja... Ale ma być ciepło więc może się jeszcze rozpogdzi przed jutrzejszym zimnym dniem. Nie wiadomo w co ręce w domu wsadzić :Kiepsko::Oczko:

Gabi – gratulacje dla siostry. Ty masz teraz szwagra :Śmiech:

Anulka – jak testy?

Manenka – ja na razie w sprzęcie AGD się nie orientuję, zacznę od zimy.
Co do zmywarek to ja wiem, że musi być „” i jak najcichsza :yes:
A rtęci dodają do szczepionek (oczywiście pod inną nazwą) jakoby w celu konserwacji szczepionki. Ale ponoć mieli ją wyeliminować bo coraz więcej dzieci z autyzmem się pojawia. Nie wiem co było dalej, bo nie mogłam oglądać.

Lehrerin – mnie w ciąży Maćkowej przez 5 m-cy odrzucało od kawy, sam zapach nawet z drugiego pokoju mnie drażnił :Kiepsko:

Monika – oby operacja pomogła i wszystko poszło sprawnie!
Metody babć na wychowywanie wnuków przemilczę.
A Ty przestań chwilowo piec ciasta to waga nie będzie szła w górę :Oczko:
I koniecznie do lekarza idź!

Monia – sporo zębów u Melci. Maciek ma 8.
Super z przedszkolem, oby Emil zdążył wyzdrowieć!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...