Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Manenka – na jakim szczepieniu byliście?

Monika – Adaś szczęśliwy po pobycie u babci (ja już mniej). Z wyjazdu do Zakopanego też bardzo zadowolony (siostra już mniej). Adaś zepsuł się podczas pobytu u babci i teraz muszę go naprawić. Oby długo to nie potrwało.

Moniq – gratki na 7000 posta.

Newania – tak, tak, dzieci cały czas nas czegoś uczą, nawet te nie nasze ;)

Anulka – smutne z babcią :(

Odnośnik do komentarza

Anulka
autko już chyba znalazłam...toyota corolla lub avensis verso (kombi i ma możliwość 7 miejsc albo powiększenia bagażnika)...tylko pytanie, bo niby toyota to japoński samochód, jak one się sprawują...

W warsztatach samochodowych najrzadziej widać japońce. I nie bez kozery, bo japońskie auta zawsze są na samej górze listy najmniej awaryjnych aut. Nawet niemieckie spadły poza pierwszą trójkę. To dopiero niespodzianka ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka
autko już chyba znalazłam...toyota corolla lub avensis verso (kombi i ma możliwość 7 miejsc albo powiększenia bagażnika)...tylko pytanie, bo niby toyota to japoński samochód, jak one się sprawują...

W warsztatach samochodowych najrzadziej widać japońce. I nie bez kozery, bo japońskie auta zawsze są na samej górze listy najmniej awaryjnych aut. Nawet niemieckie spadły poza pierwszą trójkę. To dopiero niespodzianka ;)

póki co wstrzymujemy zakup auta...S dostał wczoraj od firmy toyotę auris, więc drugie póki co nam jest zbędne....no chyba że trafi się okazja

Odnośnik do komentarza

monikouette
boszzz, anulka, ja juz swoje przerobilam z udarem, dobrze ze slaby...
a ta pamiec to sie nazywa immediate po francusku i czesto sie zdsarza u starszych osob, tyle ze u Was powod jest juz znaleziony

koszmar jakiś...trzy dni temu pełna sił i jasny umysł a dzisiaj nie pamięta nic co działo się przed dwoma dniami...ciągle zadaje te same pytania...boję się, że będąc na oddziale zapomni po co tam jest...
trudno mi w to wszystko uwierzyć bo babcia ma więcej siły niż my wszystkie razem wzięte...nie usiedzi pięciu minut...skąd to cholerstwo się bierze

Odnośnik do komentarza

znalazłam takie cos, to na dobry wieczór

"Zmieniłam chłopaka na męża

Dziś będzie weekendowo na wesoło. Upał daje się we znaki w związku z czym proponuję taki mały lajcik dla odprężenia i uśmiechnięcia się:))

W ubiegłym roku zmieniłam Chłopaka na Męża i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach Kwiaty i Biżuteria, które działały dotąd bez zarzutu w Chłopaku . Dodatkowo Mąż - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak Romans i Zainteresowanie, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje Komputer i Sport. Rozmowa nie działa zupełnie a aplikacja Sprzątanie Domu po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikację wsparcia Kłótnia, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.

Desperatka.

Droga Desperatko!

Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż Chłopak jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy Mąż jest systemem operacyjnym.
Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\ Myślałam_że_Mnie_Kochasz, włączyć Łzy, oraz zainstalować Winę. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno Mąż powinien automatycznie włączyć aplikację Kwiaty i Biżuteria. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić Męża do wystąpienia błędu Grobowa_cisza lub Piwo.
Piwo jest bardzo nieprzyjemnym programem , który w pewnych sytuacjach może włączać plik Głośne_chrapanie mp3. Cokolwiek byś nie robiła pamiętaj jednak, żeby nie instalować Teściowej.

Z poważaniem, Serwis techniczny.":Psoty::Psoty:

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam!!!
Dzibala Przyjmij kondolencje :(

Anulka Pewniw ze laska z Ciebie. Kazdy ma wady, nikt nie jest doskonały, a to oczy za male a to za duże , a to włosy za proste albo za bardzo kręcone, a to za wysoka a to za niska, ale liczy sie całokształt, wrażenie ogolne a to jest w Twoim przypadku znakomite!!!!!!!

moniq jak tam przygotowania do wyjazdu????

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

slonko2208
znalazłam takie cos, to na dobry wieczór

"Zmieniłam chłopaka na męża

Dziś będzie weekendowo na wesoło. Upał daje się we znaki w związku z czym proponuję taki mały lajcik dla odprężenia i uśmiechnięcia się:))

W ubiegłym roku zmieniłam Chłopaka na Męża i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach Kwiaty i Biżuteria, które działały dotąd bez zarzutu w Chłopaku . Dodatkowo Mąż - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak Romans i Zainteresowanie, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje Komputer i Sport. Rozmowa nie działa zupełnie a aplikacja Sprzątanie Domu po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikację wsparcia Kłótnia, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.

Desperatka.

Droga Desperatko!

Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż Chłopak jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy Mąż jest systemem operacyjnym.
Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\ Myślałam_że_Mnie_Kochasz, włączyć Łzy, oraz zainstalować Winę. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno Mąż powinien automatycznie włączyć aplikację Kwiaty i Biżuteria. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić Męża do wystąpienia błędu Grobowa_cisza lub Piwo.
Piwo jest bardzo nieprzyjemnym programem , który w pewnych sytuacjach może włączać plik Głośne_chrapanie mp3. Cokolwiek byś nie robiła pamiętaj jednak, żeby nie instalować Teściowej.

Z poważaniem, Serwis techniczny.":Psoty::Psoty:

:Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

torbę w większości już spakowałam, Szymi położony, Uliśke niebawem wyprawię do spania i siadam do deski czekając na B a jutro rano pomykamy urlopować. Gdybym nie zajrzała (co mało realne) to miłego czwartku Wam życzę.
(będę starała się zajrzeć przez kilka pierwszych dni bo jeszcze będę miała dostęp do netu a potem 10 dni bez netu)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...