Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo

Chłopaki już śpią :), rano myślałam, że położę się z nimi potem na drzemkę, bo Maciek wstał już o 5.55, ale ani trochę nie chce mi się spać więc rozkoszuję się chwilą ciszy, nie licząc odgłosów budowy tuż przed moimi oknami :Zły:

slonko2208
Nasi rodzice nie nauczyli nas ,ze mamy własna wartosc nie zaleznie od tego co mysla o nas inni i ze nie musimy 'zasługiwac ' na miłosc. Bo jestesmy godne miłosci i szacunku. Ja musiałam to w sobie wypracowac( takie zdrowe myslenie) moj Z mi w tym pomogł. A ona chyba tego nie umie.
Pięknie napisane :)

Gabi - udanej i bezbolesnej wizyty u dentysty :)

Isa - heloł :lol: . Widzę, że u Was takie roczniki jak u nas ;)

Odnośnik do komentarza

Praktycznie codziennie spi po poludniu, czasem zdarzy sie ze nie zasnie ale potem placze i marudzi i szedlby spac kolo 18 ale wtedy go nie klade tylko juz przetrzymuje na dworze do kolacji, potem kapiel i dopiero drzemka, a teraz biedny chodzi i marudzi bo nie chce spac bo dzien :) ale jak tylko gdzies siada to glowa mu sie kiwa ale wtedy od razu wstaje i chodzi i znowu marudzi moze jak pojedzie nad wode to bedzie lepiej troche wiaterku mnie jest ciezko a dopiero co dziecku
Oki zmykam pakowac torby jak M przyjedzie to wybywamy, a jutro od nowa pakowanie bo jedziemy z nowu do T :(

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

witam
witaj ISA
znowu dzionek jest dla mnie za krotki chcialabym wam po odpisywac i troche popisac ale nie moge znalesc czasu wchodze tylko na chwile a zaraz musze isc robic obiadek moi chlopacy przyjada o 16 z budowy jest tak goraco ze juz nie mam sily chodzic
bartus przesypia noc jak narazie boje sie co to bedzie jak amelka sie urodzi
ciagle twardnieje mi brzuch i glupieje nie wiem czy dzidzia sie kreci czy to cos innego pa

Odnośnik do komentarza

Dziubala, Gunia ja juz wole jak moj nie śpi w dzien bo przynajmniej elegancko o 20 mam go juz z glowy, a jak sie zdrzemnie w dzin to potem jest dopiero katastrofa bo przed 23 nie zasnie a caly cyrk ktory przy tym odstawia to jest dramat:Kiepsko:

Zębolog mnie wymeczył, tak oslablam z tych emocji ze ledwo na oczy patrze,a do wieczora jeszcze daleko.......

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

hej hej!

Tyle popisane ze chyba nie doczytam! przejrzalam troche od tylu (nie wiem czemu ale zawsze w ten sposob doczytuje) i widze ze sporo sie podzialo

ja sie zwinelam do Radomia - tam rodzina - dziadki wujkowie itp. musieli wyogladac Natalke - biedne dziecko przechodzilo z rak do rak, wczoraj za to pierwszy dzien po powrocie dala nam popalic - chyba sobie odbila caly ten wyjazd, na szczecie juz jest lepiej

ciesze sie ze sie urlopy udaly a tym co aktualnie sie urlopuja zycze pogody i zeby sie tez udaly :)
nie moge odpisac indywidualnie bo oczywiscie nie mam czasu :( wybieram sie na spacerek bo teraz chlodniej

mam nadzieje ze sie znowu wciagne w nasz mamuci watek bo troche sie opuscilam :)

ale jakos nikt za mna nie tesknil ...:(

Isa witaj! :)

Odnośnik do komentarza

Asik
hej hej!

Tyle popisane ze chyba nie doczytam! przejrzalam troche od tylu (nie wiem czemu ale zawsze w ten sposob doczytuje) i widze ze sporo sie podzialo

ja sie zwinelam do Radomia - tam rodzina - dziadki wujkowie itp. musieli wyogladac Natalke - biedne dziecko przechodzilo z rak do rak, wczoraj za to pierwszy dzien po powrocie dala nam popalic - chyba sobie odbila caly ten wyjazd, na szczecie juz jest lepiej

ciesze sie ze sie urlopy udaly a tym co aktualnie sie urlopuja zycze pogody i zeby sie tez udaly :)
nie moge odpisac indywidualnie bo oczywiscie nie mam czasu :( wybieram sie na spacerek bo teraz chlodniej

mam nadzieje ze sie znowu wciagne w nasz mamuci watek bo troche sie opuscilam :)

ale jakos nikt za mna nie tesknil ...:(

Isa witaj! :)

cały czas myślimy o Tobie i NAtalce! Nie śmiemy pzreszkadzac w urlopie:Śmiech:

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam laski:D
Nową mamutkę także Witaj Isa i pisz z nami dużo.

Moniq gapo, a obrazka nie widzisz.................toż to plemniczek:lol:

Gabi życzę ci z calego serca, żeby ten jeden w końcu trafił na swoje miejsce:)

A ja umieram na plecy. Nie mogę się wyprostować, a jak to zrobię to znowu nie mogę się zgiąć;/ Normalnie paranoja jakś;/ Mała z Emilem pochlapali się dzisiaj w basenie. Podobało jej się :D Tyle, że w dnie dziura i trza znowu było wodę wylewać, żeby jutro dziurzysko zakleić.

Manenka wydaje mi się że twardznienie brzucha to normalne. A tak przy okazji to moja mała też Amelka:lol:

Odnośnik do komentarza

U nas Maciuś źle śpi :(. Nawet nie idę spać bo co chwilę trzeba uspakajać bidusia. Dostał syrop, może mu ulży.

Gabi – u mnie Adaś z drzemką w ciągu dnia (2-3h) chodzi spać wieczorem ok. 20.30-21.00 :)
Nieźle Cię dentysta wymęczył.

Asik – witaj w Polsce :)

Monia – może maść rozgrzewająca by Ci pomogła.

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Ale dzień do kitu. Dziś na spacer nie wychodziliśmy bo pada cały czas i nie wygląda żeby miało przestać. I do tego odwołałam wizytę u fryzjera, buu.
A Maciusiowi w nocy syrop pomógł, potem ładnie spał prawie do 6.00.

Moniq – przypuszczalnie ząbki, wczoraj wyszedł kolejny, może to przemieszczanie się ząbka tak boli...

Ann – pozytywny podejście to podstawa :)
A nowa funkcja baaardzo mi się podoba. Nieraz myślałam, że fajnie byłoby wiedzieć co kto robi i dlaczego kogoś nie ma (itd.) ;). Mówisz i masz :D

Monia – no co Ty, kręgosłup Cię boli i chcesz prasować? Odpoczywaj, prasowanie nie zając...

Odnośnik do komentarza

witajcie,

mnie dzionek zaczal sie kiepsko bo dostalam wiadomos od m ze jeden z moich kotow wpadl pod samochod :(:(
wiedzialam ze tak sie to kiedys skonczy bo mieszkamy przy ulity a tam jezdza jak wariaci, jednak mialam nadzieje ze moje jednak nic sie nie stanie....
no nic, wyplakalam sie, Natalka mi pomaga bo nic nie nie rozumie i sie do mnie smieje, kochane dziecko...

trzymajcie sie, zajrze jak bede w lepszym humorze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...