Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

nieśmiało chciałabym dołączyć :)

nie mam jeszcze potwierdzenia lekarza. Ale 3 testy z dwoma kreskami :)

Trochę jestem zaskoczona tą ciążą. Bardzo chcieliśmy, długi czas się staraliśmy, aż lekarze powiedzieli, że ze względu na moje operacje i obecny guzek na jajniku - nie będę mieć więcej dzieci. jajniki miały nie pracować, a ja miałam tracić @.

W przyszły piątek mam lekarza. Nie wiem czy nie będzie jeszcze za wcześnie... zobaczymy.

A o sobie..
Mam 35 lat, dwoje dzieci 13l. i 9l., a to będzie moje trzecie maleństwo :)

Temat imion widzę :)
My wybraliśmy przy pierwszej ciąży, że jak będzie dziewczynka to Julka, jak chłopiec to Kuba.
Pierwsza była dziewczynka, a druga ciąża jak dowiedzieliśmy się, że chłopiec to było już oczywiste.

Teraz będzie Jaś albo Marysia.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8i9yw0dc0.png

Odnośnik do komentarza

Aisla to fajnie ze poddalam Ci pomysl ;) my w sumie dla dziewczynki nigdy nie umielismy nic znalezc (jak sie tak zastanawialismy czysto teoretycznie). Co do chlopca poczatkowo mial byc wlasnie Jakub jak Agatusek pisze, ale jakos od jakiegos czasu ten Antos nam sie bardziej spodobal :D co do imienia Maja mnie sie tez podoba ale moj maz nie jest cos przekonany :P

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny:) Jezeli pozwolicie dołącze i ja:) Kolejny raz (jak wszystko dobrze pójdzie) zostanę marcowa mamusia:) synek ma skonczone w marcu 2 latka;) I bardzo sie ciesze ze jestem w ciąży:) Jeżeli chodzi o imiona to bardzo podoba mi sie Nadia i Maja dla dziewczynki:) Dla chłopca jeszcze nie wiem:P Jedngo juz mam:) Piotrusia:) Myslałyscie moze o tym zeby przeniesc grupe na fb?

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

CiężarówkaWawa no właśnie robiła mi z brzucha też się zdziwiłam że jak to powiedziała że jestem w 3 tyg i to widać a z dopochwowego powiedziała że by nie zauważyła ciąży. Dziwna lekarka za tydzien mam do niej więc zobczymy jak będzie nie halo to zmieniam lekarza.
Co do objawów ja nie mam żadnych przy pierwszej ciąży też nie miałam żadnych.
Imię: mamy już Antosię także przy drugim będziemy długo myśleć bo chcemy znowu takie aby w rodzinie nie było.
Brzuch wydaje mi się że się zaokrąglił a piersi o rozmiar większe i bolą przy dotyku

Odnośnik do komentarza

Witam.
Owulacje miałam 26 czerwca dzień prędzej współżyłam
okres powinnam otrzymać 8-9 lipca spóźniał mi się wiec wybrałam się do ginekologa gdyż testy ciążowe były negatywne. lekarz po badaniu powiedział ze podejrzewa ciążę widać tak zwaną gąbeczkę na której ułoży się pęcherzyk z płodem zalecił mi badanie Beta HCG 14.lipca i 18 lipca czekam na wyniki tego pierwszego.
lecz 14.lipca zaczęłam krwawić dziwna krew jak by śliska z woda i Skórcze podbrzusza czy dzieje się coś złego?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) nieśmiało dołączam do waszego forum :)wczoraj miałam usg, jestem w 6 tyg ciąży :) słyszałam już bicie serca mojej fasolki... to moja pierwsza ciąża , poród mam przewidziany na 8 marca 2017. Co do objawów: nieustanne mdłości, senność, lekkie pobolewania w jajnikach oraz duża tkliwość piersi. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...