Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kaliope03

Lutówki 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Jakże się cieszę, że otwieram wątek lutówek :) Dziś ujrzałam wyczekiwane 2 kreseczki na teście :D Licząc od ostatniej @, która była 28 kwietnia, termin wychodzi na 2 lutego.
Wizytę u lekarza mam dopiero 7 czerwca.
Tak strasznie się cieszę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niezapeszam

Hej :)
Gratuluję ciąży! My jesteśmy w okresie starań, połowa cyklu ;) mam nadzieję, że tu dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję :)) i zyczę spokojnej, nudnej, książkowej ciąży i dobrego porodu.
Na pewno niebawem dołączą kolejne Lutóweczki

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Caipirinha

Hej! Wszystko wskazuje na to, że i ja będę lutową mamą. Ostatnia miesiączka była 24.04, ale mam raczej długie cykle, zresztą wiem mniej więcej kiedy była owulacji bo robiłam test. Mam nadzieję, że wkrótce dołączy tu więcej dziewczyn :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że nas coraz więcej. W weekend byliśmy u mojej babci na wsi. Wczoraj miałam mdłości i nawet nie sądziłam, że tak będę sie cieszyć z powodu wymiotów. Hehe... babcia się domyśliła i już pół rodziny poinformowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :-) Ja pewnie też początkiem lutego zostane Mama :-) ostatnia misiaczka 03.05.2016r:-) bete mam niska jak narazie bo tylko 735mlU/ml. W czwartek idę do ginekologa potwierdzić czy jestem w ciąży :-) zastanawiam się czy coś będzie coś widac :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny to i ja się dopisuje bardzo ostrożnie do lutego. Ostatni @ 27 kwietnia, termin z kalendarzyków wypada mi na 1 lutego. Moja historia jest dość skomplikowana bo zdążyłam już 3 razy poronić (ostatnio w lutym tego roku). O ciąży wiem dokładnie tydzień, troche plamię, biorę garści leków i zastrzyki bo jestem pod ścisłą kontrolą lekarza. O dziwo jak robiłam Betę tydzień temu wyszło ponad 2000. W ogóle nie spodziewałam się ciąży bo dość mocno plamiłam i byłam przekonana, że przychodzi @ a tu zamiast się rozkręcić taka niespodzianka! Mimo wszelkich przeżyć staram się być dobrej myśli, po raz pierwszy biorę taką potężną dawkę leków i mam nadzieję, że pomogą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz więcej osób na forum. Jak fajnie :-) ja pierwsza wizytę mam w poniedziałek 13 a w środę lecę na wakacje. Troche sie obawiam ale mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny, u mnie sytuacja wygląda jak u autorki wątku (ostatnia @ 28 kwietnia) :)
Test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki, była jasna prawie niewidoczna kreska, następnego dnia już bardziej wyraźna. Z ginekologiem się pospieszyłam, poszłam 31 maja, czyli 4 tydzień 5 dzień. Mogłam trochę poczekać, ale mam hashimoto i to moja pierwsza ciąża, więc wolałam się upewnić co mam dalej robić.
Niczego się nie dowiedziałam, właściwie nic nie było widać,tylko powiększoną macicę. Kolejna wizyta dopiero 28 czerwca, czyli w prawie 9 tygodniu. Zwariuję do tego czasu... :)
Mdłości brak, jest większa wrażliwość na zapachy.
Z tego co mnie niepokoi to w dniu kiedy ujrzałam pozytywny test zaczęła się choroba, kaszel z wydzieliną, zielony katar, trwało to z tydzień, teraz w miarę jak choroba zanikała pojawiły się objawy alergii i astmy... Bardzo się boję, że to może zaszkodzić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj moonix26 ! Fajnie, że nas coraz więcej, może się wątek szybko rozkręci! Trzymam kciuki, żeby choróbska szybko Cię opuściły!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
U mnie ostatnia @ 25.04, więc jestem na przełomie stycznia i lutego. Mam nadzieje, że mnie nie pogonicie stąd :D Tutaj u Was jakoś tak milej jest :) Do lekarza idę dopiero 16.06, ale dzisiaj odbieram wyniki Beta HCG, już nie mogę sie doczekać. To moja druga ciąża, mam już synka 7 miesięcznego. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :-) byłam u ginekologa i jest widoczny pecherzyk o wielkości 4mm Pani doktor powiedziała 4tydzien. I mam przyjść za 3 tygodnie na kontrolę ;) mam pytanko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć skarbek28 :) Gratuluję fasolki :) Ja przy pierwszej ciąży na początku miałam bóle podbrzusza podobne do miesiączkowych, tylko dużo lżejsze i oprócz tego coś w rodzaju "kłucia". Mój ginekolog twierdził, że to zupełnie normalne :) Najlepiej skonsultuj z lekarzem swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dziewczyny :-) gratuluje wam wszytkim z osobna wielkiego fasolkowego szczescia :-) ja dzis bylam u mojego gina i jestem na poczatku czwartego tygodnia ciazy. Jestem meeega szczesliwa ale mam tez wiele obaw. Gdyz jes to moja 4 ciaza bo 3 poprzednie poronilam. Dostalam leki i zwolnienie bym odpoczywala duzo. Mam lekkie bole podbrzusza, tkliwe piersi i placze co piec minut. Nie moge doczekac sie lutego, pewnie wy rowniez :-) a wy kochane jak sie czujecie? I jaka macie sytuacje ? :-)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Monika :) Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i pięknie :) A z tym płaczem co 5 min to ja mam podobnie :D Czasami aż śmiać mi się chce, z jakich powodów potrafię płakać :P No ale cóż, trzeba być cierpliwym, w końcu przejdzie :) Ja jestem w 6/7 tyg, idę potwierdzić do lekarza w czwartek dopiero. Pozdrawiam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Lunia za mile slowa ;) tez gratuluje malenstwa i trzymam kciuki mocno ;) to juz moze serduszko bd slyszec , daj znac jaka duza Twoja fasoleczka :) ojjj ja tez juz sie smieje z tego a moja mama mojemu narzeczonemu w zartach powiedziala, ze mu wspolczuje i ze musi chyba sie na 9 miesiecy wyprowadzic zeby nie zwariowac ;) tak wiecczekamy do lutego ! :-D

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...