Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

O to rzeczywiscie dla mnie zmora jest mycie zebow a piersi jak bolaly w ciagu dnia to w miare do wytrzymania a nocy to masakra, teraz to bola mnie tylko od poznego popoludnia luteina nie powoduje ze bola piersi wydaje mi sie ze to nie ma nic wspolnego z tym a tak to nie przypominam sobie zeby cos bylo zachcianek tez jakos nie ma jeszcze jako takich i niech tak zostanie☺

Odnośnik do komentarza
Gość Marta0892

Skorpion84 niby z terminu miesiączki wynika ze jestem w 8 tygodniu ciąży ale ginekolog powiedziała mi, że może być tak że ciąża jest młodsza.
Z takich ciążowych objawów to strasznie bolą mnie piersi szczególnie po nocy jak źle leżę i są ogromne z czego cieszy się mój mąż ;-) Też strasznie się męczę i ten wstręt do jedzenia. Mdłości mi przeszły musiały wynikać ze zjedzenia czegoś nieświeżego.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znowu zaczelam plamic ale na szczescie ustalo bralam od poczatku luteine ale teraz biore duphaston 3 razy dziennie bo widocznie 2 razy bylo to za malo no i lekarz kazal lezec dzis z nim rozmawialam a wizyta dopiero za tydzien. Czy wy czujecie cos po prawej stronie?? Ja jak chce sie polozyc na prawej stronie to czuje jak cos uciskam☺☺

Odnośnik do komentarza

Też czasami coś mnie ciągnie i mam wrażenie, że to jajniki. 14-go idę na USG i mam nadzieję, że wtedy zobaczę moje maleństwo :) A jeszcze co do objawów, to doszedł mi odruch wymiotny przy myciu zębów :/ I moja cera wygląda jak u 15-sto latki- cała w wypryskach! Dziewczyny koniecznie dajcie znać co było widać na waszym USG!!!!!!

Odnośnik do komentarza

KasiaG A.cera polepszy Ci sie w drugim trymestrze.także bez obaw :)cofnięcie to rozciagajaca się macica.dopóki nie masz silny skurczy to nie ma się co martwić.ale radzę nie dźwigać za dużo i prowadzić spokojny tryb życia żeby się takiego świństwa nie nabawic jak ja w postaci krwiaka.pisz też co zobaczyłaś na usg :)

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć.jakoś nie dzwigalam megą ciężkich rzeczy.ale latam co tydzień i dźwigam walizkę myślę że od tego mogło się zrobić.mi wogole dwa się zrobiły te krwiaki.jeden zszedł.teraz czekam aż drugi się wchłonie.też planuje wrócić do pracy jak wszystko się pogoi.czas pokaże.myślę że jak nic ci nie dolega to spoko możesz pracować.e ciężkie zakupy itd.zlec mężowi : ) i dużo odpoczywaj w domu

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ;) przepraszam ze nic sie nie odzywam, nie pisze co u mnie, ale po prostu komplet nie nic sie nie dzieje. Najwięcej czasu zabiera mi oczywiście mój łobuz więc nie mam czasu myśleć o sobie. Wizytę u gin mam dopiero na 18 lipca, mam nadzieję ze do tego czasu nic złego się nie wydarzy i fasolką rośnie sobie spokojnie. Współczuję wam dolegliwości ciazowych, ale i to w końcu kiedyś też minie :) brzuch już mam zaokraglony, ciężko bd cokolwiek ukryć za chwilę, pogodę mamy super, ciepło ale nie gorąco, nic tylko się cieszyc . Czy któraś z was jest może w tym momencie na urlopie macierzyńskim? Bo zastanawiam się czy nie powiedzieć na wizycie u gin żeby mi wystawiła l4, zawsze to kilka stawek więcej do wypłaty, co o tym sądzicie ?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjid6oxral.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kdi09kagkbb6i2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marta0892

Ja w październiku bronię pracę magisterską, więc teraz mam długie wakacje całe szczęście mogę spokojnie odpoczywać w domu, choć niedługo muszę zabrać się za kończenie badań do pracy i do dokończenia wstępu, a tak mi się nie chce ;)

Odnośnik do komentarza

Mi na szczescie 20 lipca konczy sie L4 i wracam do pracy maja mnie posadzic za biurkiem i mam nadzieje ze zaczne funkcjonowac jak kiedys choc pewnie nic juz takie nie bedzie jak kiedys:) niestety do kolejnej wizyty tj.9 sierpnia nie moge duzo spacerowac, chodzic na basen itd.najlepiej odpoczywac. Dobrze ze chociaz za biurkiem sobie posiedze:) a w domku zakupil mi moj kolorowanki dla doroslych wiec jak nuda ogarnia to koloruje, czytam, gotuje i ogladam tv. Ot tak sobie radze z nuda:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...