Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam l4 do 30 lipca i watpie zebym poszla do pracy z takimi przejsciami ja chodze od pokoju do pokoju ogladam tv czytam gazety i siedze na necie a powiedzcie mi czy picie wody ok 3 litrow dziennie to wlicza sie w to herbate, zupe, soki??? Czy tylko woda?? Staram sie pic 1,5 l dziennie samej wody do tego zupa szklana herbaty i nie moge wiecej zmiescic a wode to juz pije na sile mam juz jej dosc!☺we wtorek mam wizyte jestem ciekawa co tam lekarz powie o mojej kruszynce

Odnośnik do komentarza

Pracowalam w terenie, 8 godzin w aucie niezaleznie od pogody do tego kontakt z roznymi ludzmi i lekarz stwierdzil ze lepiej nie ryzykowac tym bardziej ze mialam bole brzucha i jestem na duphastanie. Teraz pojawila sie mozliwosc ze przeniosa mnie do biura zatem trzymam sie tej mysli bo niezbyt nadaje sie na siedzenie w domu. Mimo ze duzo bym spala to jednak wole cos robic:) jesli oczywiscie Malenstwo bedzie zagrozone to nawet nie bede z tym dyskutowac i chocby przez cala ciaze to bede siedziec w domu:) ale poki co jak moge to sprobuje:)

Odnośnik do komentarza

Hej witam Nowe mamy ;)zazdroszczę takiego zapału i chęci do pracy, mi się kompletnie nic nie chce, jestem typem leniwca, a już w ciazy to w ogóle. Kurczę tyle wody pijecie, ja to nie wiem czy chociaż litr łącznie przez dzień wypije :) kurczę za tydzień mam wesele i obawiam się ze pasuje kupić jakąś sukienkę luzniejsza bo stare praktycznie dopasowane, a nie chce być scisnieta, a zakupy u mnie to udreka, jeszcze Z dzieckiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjid6oxral.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kdi09kagkbb6i2.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nadzieję, że i ja dołączę do lutowych mam.
Mam na imię Monika, 25 lat i mam już 4-letnią córeczkę Amelkę.
Ostatnia miesiączka 16maj, więc wychodzi na to, że dzisiaj zaczął mi sie 8 tydzień, ale... No właśnie, jest ale...
Dwa tygodnie temu krwawiłam i bylam w szpitalu, od 3 tygodni łykam duphaston 3 razy dziennie, bo istnieje ryzyko poronienia.
28 stycznie tego roku poroniłam (byłam w 11 tygodniu ciąży z bliźniakami). Muszę leżeć plackiem, a i tak od tygodnia znowu plamię. Dodam, że objawy ciążowe mam (zgaga, zmęczenie, wrażliwe piersi, nudności), ale boli mnie rownież dół brzucha jak na okres i strasznie plecy...
Co do mojej dzidzi to nie wiem co myśleć, bo dzisiaj robiłam bete i było tylko 1120, natomiast 2 tygodnie temu bylo tylko 120... Dzisiaj również byłam prywatnie na usg i lekarz powiedział, że ciąży nie ma, a jest tylko polip 2 cm, który krwawi... Dodam, że 30czerwca byłam na usg i był pęcherzyk 3 mm, 7 lipca 6 mm, ale dalej brak bicia serduszka...
To jest ciąża czy jej nie ma :( Jestem już kłębkiem nerwów.
Mam dziwne przeczucie, że i z obecną ciążą nie jest za dobrze i skończy sie znowu poronieniem.

Rozpisałam się, ale musiałam sie wygadać. Tak bardzo się martwię...

Pozdrawiam i zdrówka dla Was i Waszych Fasolek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...