Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie moja tesciowa olala sprawę i mój T jako 7 latek miał zabieg na stulejke i tak mu spierdoczyli bo zamiast odsłonić główkę zaszyli jakoś ze w tym napletku była cala schowana i całkiem niedawno chyba 5 lat temu znów wylądował w szpitalu bo mu się ropa zaczęła zbierać tam i znow miał zabieg i tym razem zrobili to porządnie. Dlatego takie to ważne dbać by ten napletek schodził z główki.
Ja mam teraz w sobotę chrzest i jade wozkiem. Zamierzam małego wyjąć tylko na sam chrzest a podczas mszy będzie w wózku no chyba ze ryczec będzie to na rekach. A tak w ogule ile się u was płaci za chrzest bo ja nie wiem ile dac.
Najlepsze jest to ze zamowilam ubranko na 68 i kurtka super czapka i buty tez ale kurde spodnie za wielki i chyba będę musiała mu inne ubrać :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Moja cala msze spala w wozku,wyjelam tylko do polania glowki,ale sie nie obudzila nawet;-) ja ksiedzu dalam 100zl.
Moja je co godzine w dzien. Nie wiem czy chodzi o bliskosc czy jest faktycznie glodna. Bo nocki sa super. Wczoraj usnela o 20 i przed 5 pierwsza pobudka. Wiec skoro tyle godzin spi bez jedzenia to glodna nie.jest. A w dzien co chwile ja przykladam. Moze skok ma jakis czy cos? Z dnia na dzien jest coraz bardziej kumata. Obraca sie z brzucha na plecy,zaczyna chwytac zabawki,smieje sie w glos;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

A my mialysmy druga noc ciezka. Obudzila sie ok 5 na drugie nocne karmienie. Zjadla troszke i zaczela plakac. Puszczala przy tym baki- takie dosc glosne. Ponosilam ja z godzine i przeszlo.
Mamy niestety kolejny problem... Bubie porobily sie odparzenia w zgieciach kolan. Sprawdzalam inne miejsca gdzie styka sie skora i jest czesto. Tylko na nozkach jest ten problem (trzyma podkurczone i ma je troszke pulchne- jak wszystko :). Posmarowalam jej te miejsca delikatnym kremem i dzisiaj mysle zeby ja wykapac w krochmalu. Martwie sie, bo w tych miejscach wystepuje juz maly wysiek. Oby skora nie zaczela pekac... Moze ktoras z Was miala ten problem i moze cos doradzic?
Moja robi kupy codziennie (czasem sie zdarza, ze co drugi dzien. ). 70% jest na cycku, 30%- mm. Ostatnio wlasnie preferuje tylko cycka, a butelka gardzi. W sumie to mnie to cieszy, tylko zastanawiam sie czy sie tym cykiem najada. Wczoraj jak podalam jej mm to nawet lyka nie wziela- wszystko wypluwala. Czym to moze byc spowodowane, nie wiem.. Dokarmiam ja mlekiem Hipp.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371rl9kqn35.png

Odnośnik do komentarza

My trzymaliśmy małego do chrztu na rękach. Myślałam, ze mi odpadną i zaraz po chrzcie oddałam go tatusiowi :D Księdzu daliśmy chyba 200zł.
Mój robi 3 kupki dziennie o stałych porach, a jest tylko na piersi. Jak czasami nie zrobi jednej to zaczyna być markotny. Ostatnio jest strasznym przytulasem i okropnie mi ulewa, a wręcz wymiotuje. Nie wiem czy to kwestia tego, że za duzo je czy co mu się stało....

Odnośnik do komentarza

Renata nawet zwykłą kartoflanka jest dobra. Ja Dawidowi pod pachami sypalam bo tez miał jakby odparzenia się robiły. Parę rezy i przeszło. Tez muszę dokładnie te faldki oglądać bo jest ich trochę a nie chce by się poodparzal. Teraz go zawsze po kompieli wszędzie dokładnie oliwka smaruje i jest ok. Tylko ta buzka ciągle z tradzikiem a waszym juz zeszło?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Pure Clinic
Szanowni Państwo
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów uprzejmie informujemy, iż w naszej klinice możecie skorzystać z usług z dziedziny ginekologii.
Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów z Warszawy i Lublina wykonujących szeroką gamę zabiegów. Między innymi: badanie ultrasonograficzne USG, płynna cytologia z pobraniem, usuwanie nadżerek, polipów.
Lata praktyk i doświadczenia w prowadzeniu ciąży.

Zapewniamy Państwu całkowicie BEZKOLEJKOWY system przyjęć przez naszych lekarzy ginekologów.
Zapisy na wizyty i zabiegi przyjmujemy pod numerem (81) 477-57-96
ginekolog
lublin

http://pc-ginekolog.pl/usg-ginekolog-lublin/
ginekolog lublin
cena

Odnośnik do komentarza

Maszkaron te pokrowce są w dwóch rodzajach, zakladane od boku albo na rzep. Ja mam na tylne te z boku i one są super, jeżdzą aż miło nic nie słychać, natomiast na przód mam na rzep bo kółka skrętne na takich widełkach i tu jest troszkę gorzej ale jak się dobrze zapnie ten rzep to nie ma tragedii. Przynajmniej nie muszę myć kółz błota za każym razem, czekam aż obsechną oblatuję szczotką i już.

Ang81 inhalujemy się solą i nebbudem, dzisiaj już odrobinę lepiej ale zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieje, że przejdzie bo szkoda mi synka i bardzo się o niego boję.

U na.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

U nas kup jest kilka dziennie, jak nie ma pół dnia to mały już się wkurza i trzeba masować i grzać termoforkiem.
Mamy niestety ciągły problem z odparzeniami, mały raz tak strasznie się odparzył że teraz byle co go rusza. Myślicie że może się odparzać bo ma za małego pampersa? Już sama nie wiem co jest nie tak, bo nie jest to raczej kwestia marki pampersa bo gdyby to od tego zależało to by chyba ciągle się odparzał a nie po dłuższym czasie. Zmieniam pampersa co 2-3 godziny i jest problem, a koleżanka ma malucha straszego o miesiąc i jej na tym etapie wytrzymywał całą noc na jednym pampersie.
My będziemy chrzcić dopiero w wakacje, mały będzie miał pół roku :) teraz sobie nie wyobrażam z nim gdzieś wyjść na dłużej bo by się zawył z głodu.

Dziewczyny, a może jednak przeniesiemy się na facebooka? Bo kiedyś trochę dziewczyn chciało, ja nie mam konta ale jakieś fikcyjne bym mogła założyć.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

kornelia to u mnie też takie koła więc musiałabym mieć dwa rodzaje albo zakupie tylko na tył a przód jakoś oblece szczotka.
U nas kupa jest dwa lub trzy razy dziennie i też lecimy na cycu. Kiedyś było kilka razy dziennie ale na szczęście się unormowalo.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Co do Facebooka to ja nie posiadam i żyje ;)
Dziewczyny jak tyją wasze maluchy? bo mam wrażenie że moja trochę mało przybrała w 3msc życia. Co prawda je krócej ale nie płacze o więcej i czasem wręcz nie chce. Jemy co 2-3h.

Odnośnik do komentarza

Maszkaron jak chcesz to dam Ci link do allegro gdzie gość ma na sztuki i ja sobie kupiłam dwie takie dwie takie a nie zestaw 4 takich samych :) wyszlo mnie to coś koło 30 paru złotych z wysylką.

U mnie synek tyje na potęgę, aż nie wiem czy nie za bardzo. Najniższa waga 3980, urodzeniowa 4320, obecnie 6020 dokladnie w 6 tygodni i dwa dni. Strasznie mu skoczyła waga po tym jak wisial na mnie kilka dni praktycznie non stop. Lekarka mówi, że jest ok bo urodził się duży i będzie pewnie więcej przybierał, później powinno się to unormować.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Przepraszam, ze sie wtrace do Waszego watku. Widze, ze poruszacie temat chrztu. My mielismy mala e foteliku, msza(przynajmniej u nas) nie trwala dlugo. Nie wyobrazam sobie trzymac dziecka na rekach, moja spala cala msze. Co do kasy, co laska, przeciez za msze daja po 30-50zl. Chyba, ze to osobna msza to mysle, ze 100 zl wystarczy. To jest obowiazkiem ksiedza .. moim zdaniem powinni to robic za darmo. :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość joannaeł

My chrzciliśmy małego 2 tygodnie temu. Płakał jak opętany. Śmialiśmy się, że to były ostatnie podrygi poganina ;) Chrzest był w trakcie niedzielnej mszy i ksiądź od razu powiedział, że ofiara nie mniejsza niż 150 złotych. Tylko co to za ofiara skoro jest narzucona stawka...

Odnośnik do komentarza
Gość joannaeł

My chrzciliśmy małego 2 tygodnie temu. Płakał jak opętany. Śmialiśmy się, że to były ostatnie podrygi poganina ;) Chrzest był w trakcie niedzielnej mszy i ksiądź od razu powiedział, że ofiara nie mniejsza niż 150 złotych. Tylko co to za ofiara skoro jest narzucona stawka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...