Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Juli31 ja czuję się całkiem dobrze. Towarzyszy mi ciągle siusianie a w nocy średnio co 2/3h wstaje..
Apetyt dziwne ale póki jestem na L4 mam czas sobie gotować to na co mam apetyt :)
Bolace piersi i czasem kłócie w podbrzuszu.

Listopadowka to poszalalas z tym filmem .. mi wszystkie mamy doradzają cesarskie cięcie. Ze względu na powikłania, szczypce,vacum itd.. strach się bać.
Nie wiem co będzie. .

Odnośnik do komentarza

Monalika Nieszczęsne siusianie. Jak przed ciążą mogłam przespać całą noc bez wstawania, tak teraz, zwłaszcza w 8 i 9tc przechodzę koszmar. Mam tak samo jak Ty. Ciekawe ile jeszcze to będzie trwało.
Fakt, brzuch mnie pobolewał ale to w dniu kiedy powinnam była dostać miesiączkę. Lekarz stwierdził, że to normalna kolej rzeczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/thgf3e3kvbr8qwp2.png

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdkqi1oru4lsjb.png

Odnośnik do komentarza

Boxtaria tak mi przykro, ale jestes naprawde super babka i w koncu ty tez doczekasz sie maleństwa:* ja nad imionami jeszcze sie nie zastanawiałam. Przy pierwszym dziewczynka miala miec na imie Emilia, bardzo mi sie podoba to imie, ale jest chlopiec Kamil. I wiecie mi tez strasznie dokucza siusianie, chodze co chwila i głód, ale otwieram lodówkę i tez nie mam co zjeść:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Boxtaria i megi życzę Wam dużo siły i wiary. Walczcie, a już w krótce będziecie tulić słodkie maluchy. Przesyłam przytule.

Witam wszystkie nowe osoby na forum :-)

Dziś miałam wizytę. Niestety przede mną jeszcze 2 tygodnie leżenia :-( Miałam taką nadzieję, że skończy się to leżenie. Wszystkie wyniki wyszły dobrze, ale mam bakterie i nie wiadomo skąd one się przedostają. Już raz je wyleczyłam i znowu wróciły :-( Na szczęście z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Serduszko ładnie bije i na USG tak nam zatańczyło, że aż się wzruszyliśmy.

http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3bo2oa2q2.png

Odnośnik do komentarza

O dziewczyny miałam fatalna noc..łydki mnie bolą, nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji, do tego zegarek zwariował na ścianie - stanął i tak zaczął warczec że myślałam że oszaleje, wkoncu wstałam i go zdjęlam i wyjęłam baterie no zgroza! Ledwo prztomna się czuje. Co do porodu to mój mąż zawsze mówił że chce być obecny ale to różnie bywa nie wiadomo jak akcja się potoczy itd. Np moja siostra miała wpisany poród rodzinny a potem wyprosili jej męża co wszystko szło dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja tez nigdy nie byłam jakoś specjalnie chuda i ciut brzuszka zwisalo a teraz taki bardziej opiety się robi i wczoraj śmiać mi się chciało bo mówię że jest taki jak trampolinka czuć że macica się powiększa że stawia opór jak się dotyka.. Kurcze nie wiem jak to ująć w słowa :) listopadówka.. Trzymam kciuki, czekamy na same rewelacyjne wieści :) super ze będziesz mieć już za sobą to usg :)

Odnośnik do komentarza

Film z porodu? no u kazdej moze to wygladac inaczej, ale wiecie, ze coraz czesciej rodzice decyduja sie nagrac te chwile albo chociaz zamawiaja fotografa? Co o tym myslicie? Ja chyba nie chcialabym tego ogladac. Bylam kiedys przy porodzie jako osoba towarzyszaca bo kuzynka bardzo sie bala a jej maz byl daleko, wiec zanim sama zostalam mama mialam juz obraz jak to sie odbywa. Dobrze, ze ona miala lekki porod, to swojego sie tak nie balam, ale teraz mam juz swoje doswiadczenia i boje sie okropnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywf71xlzpdv0fe.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w nocy był chyba z 8 razy siusiu :( bosze...ma głowę dostać można. A planujemy za tydzień remont łazienki..juz powiedziałam mężowi, że musimy kupić takie WC turystyczne bo jak mam biegać na dol do łazienki to albo spadne ze schodów albo się położę na dole i będę spać w łazience; )

Kurcze mo chciałam się jeszcze polenić w łóżku ale tak mnie głód ściska, że muszę wstać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...