Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Blogi dla mam

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czytacie blogi dla mam? Macie jakieś ulubione blogi, które często odwiedzacie? Co Was najbardziej interesuje na blogu, prawdziwe historie mam, czy poradnikowe wpisy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karokala

Zapraszam na mój nowy blog
Na Szóstkę - wzloty i upadki mamy szóstki dzieci

www.naszostke.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pożeram strony

To zapraszam także do mnie.
Książki, parenting, przepisy

www.pozeramstrony.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gatri

Lubię wchodzić na blogi modowe bo mogę sobie coś kupić w stylu najbardziej korzystnym dla mnie (wieku, sylwetki, typu urody), pasującym do okoliczności, wygodnym, a jednocześnie z klasą 😉
ja akurat lubię bawić się stylami, raz mam ochotę wyglądać jak hippiska, a innym razem jak pańcia, ale zawsze chcę, żeby moje zalety były wyeksponowane, a wady ukryte i żeby strój dawał mi komfort czucia się odpowiednio i na miejscu 😉
strasznie to trudne do wytłumaczenia, ale ktoś, kto myśli podobnie o sobie, doskonale zrozumie, co mam na myśli :)

Całkiem fajny jest ten blog  -mozna sobie na nim poczytać o modnych na ten sezon butach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria_02

Mamom, a zresztą nie tylko, ale im przede wszystkim z pewnością spodoba się sam blog junior angin https://blog-juniorangin.pl, jak i informacje na nim zawarte. Artykuły są krótkie i ciekawie napisane. A jeśli chcemy zgłębić swoją wiedzę, zawsze znajdziemy jakieś odwołania i źródła, dzięki którym dowiemy się jeszcze więcej na interesujące nas tematy. Ja jeszcze nie jestem mamą, ale interesuję się tematyką dziecięcą, bo w rodzinie i u znajomych w ostatnim czasie pojawiło się sporo maluchów i mam z nimi do czynienia niemal na co dzień 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...