Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane dziękuje wam za rady. Dzięki wam w końcu nam się udało i była ogromna kupa. Nawet nie pomyslalabym, że może mnie ucieszyć wybrudzony przewijak i dwa pampersy :) łzy w oczach miałam.
Dzwoniłam do pediatry mówiła żebym się nie martwila i to jest przejściowe. No i mówiła dokładnie to co wy. Zaczęłam mu podawać discoflor.

Jeszcze raz dziękuję. Całuski

Bajka ale wam dobrze :) łapicie to słoneczko kochani.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

Hej ;) Ja po wizycie wczorajszej jestem załamana ... Mam zrost w środku ... I co za tym idzie piecze jak cholera przy badaniu prawie z krzesła spadłam . Dostałam pozowlenie na sex ale nic z tego bo przy próbie okropny ból dostałam recepte na globulki i dzis szukałam apteki ktora mi je przygotuje byłam w 4 i w ostatniej Pani dopiero mi powiedziała ze sie mi je przygotuja jutro sa do odebrania i oby szybbko ten zrost zniknoł ! Bo jak czytałam na internecie ,ze nie które kobiety to boli juz pare lat ...

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

MaZos - mam tak samo. Myślałam, ze to tylko moj telefon płata figle ale skoro i Ty tak masz to musi byc wina forum. Pewni dlatego tez ostatnio mniej wpisow. Mi czasami wyrzuca blad jak juz post napisze i caly sie usuwa...

Dagmarcia - trzymam kciuki, zeby Ci globulki pomogły. Ja zrostu nie mam ale tez cos tam jest i też mam globulki :/ dodatkowo odkad wczoraj mnie moja gin pouciskala na brzuchu, szczegolnie w tym miejscu, to mbie to boli... a no i zawroty glowy, nie zwracalam na nie uwagi jak sie zdarzaly, zawsze sobie tlumaczylam ze a to za szybko wstalam, a to glowe za dlugo mialam opuszczona itd a to tez od tego co mi sie zrobiło. Oby globulki zadzialaly.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie nie zawsze idzie się tu dostać ostatnio..
Dagmarcia a te globulki mają Ci pomoc całkowicie? Ostatecznie to też jakiś zabieg się przeprowadza. Ja dzwoniłam do mojej doktorki to najpierw nie rejestrowali na grudzień jeszcze, potem na grudzień nie ma miejsc i koniec końców to chyba będę musiała prywatnie pójść nie chce czekać ileś tam tym bardziej że jak Ty Dagmarcia poszłas i jakieś problemy są :/
A słuchajcie zła jestem na siebie bo się przeziebilam, gardło mi padło. Kataru nic, goraczki nic tylko gardło. Za tydzień - dwa myślę że byśmy mieli szczepienie i teraz co robić? Nie rozmawiałam jeszcze o tym z położna, tym bardziej z pediatra wiem że teoretycznie jak karmię piersią to nie zarazę maluszka ale co w takim razie ze szczepieniem? Jedynie dobra wiadomość że wczoraj usg bioderek wyszło ok. I wizyta z fizjoterapeuta też także odetchnelam póki co..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Dagmarcia i WawAnia
To kiepsko z tymi Waszymi wizytami u gin. Po nacieciu tam pewnie nie tak...masakra. Musicie nie dzwigac,nie cwiczyc zapewne.

U nas 2dzien maly ciagle placze,mam dosc.Tak mnie drazni ten jego placz ciagly. Tylko na raczki,a i na raczkach placze. Teraz je,a jadl nawet nie godz temu. Bylismy 25min na spacerze,sniezyca nas zastala,ja nie wzielam folii i biegiem do domu. Zrobilismy zakupy male jedzeniowe i w sklepie spotkalismy znajoma lekarke i mowi:o widze,ze dziecko ma alergie. Od dzis koniec,musze wytrzymac bez nabialu ijajek chociaz 2tyg!musze no. Miki ma uczulenie na orzechy wloskie,2razy probowalam i 2razy wiecej krostek...

Wypiam kawke z napojem owsianym i jak maly zje musze sprzatac bo ksiadz od 16chodzi. Sama musze go przyjac bo moj z pracy o polnocy wraca

Odnośnik do komentarza

Moja siostra powiedziała ,ze najprawdopodobniej źle mnie zszył tzn złapał za duzo skóry ... No niby globulki maja pomoc a jak nie pomoga to mam miec to wymrażane i zgłosic sie na kontrole po 2-3 miesiacach ! ale mam zamiar zapisac sie na za miesiac wrazie gdyby mi nie przeszło ... A po bbadaniu mnie teraz piecze wejscie do pochwy i brudze na brazowo dziwne... Jakbym przed wizyta spróbowała z moim to bym wiedziała juz na wizycie ale szczerze to raczej by nic nie zmieniło... Bo i tak musze zaczac uzywac te globulki dzis po 15 je odbieram .
Jestesmy tez po wizycie u ortopedy i mała ma lezec na brzuszku i mam jej nózki na maksa rozkraczac na mocna żabke ale oglądałam tez filmik jak Pani pare pieluch daje miedzy nogi i to rozszerza nózki . A jesli jak to doktor powiedział ,,nie bedziemy ćwiczyc '' to wtedy na wizycie kontrolnej za miesiac da jej cos do noszenia ! Oczywiscie takiej opcji nie przewiduje i juz zaczełysmy cwiczyc i własnie malutka spi na brzuszku :)

Od rana w TV mówią o wypadku na kopalni tak przykro ! Więc odrazu obdzwoniłam naszych najbliższych znajomych i sa cali ale dalej czekamy na informacje...

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

No ta strona to mnie drazni naprawde albo nic nie moge przeczytac albo jak chce napisac to wywala!! Zrobiliby cos z tym! od wczoraj probuje sie dostac i nic!
No i polowy stronek nie przeczytalam przez te ich przerwy serwisowe!
Ja tez musze do gina sie zapisac koniecznie, ciagle zapominam.
Pauka juz ksiądz?? przeciez to jeszcze listopad.
Musze zacząć wymyslac prezenty dla rodziny, bo w tym roku tylko przez neta, nie bede małego ciągac po galeriach, nie chce zeby cos złapał.
My dzis bylismy na spacerku poltorej godzinki choc mi bylo zimno a najgorzej w rece. Mały nie spał z pol godziny ale nie płakal tylko ogladal swiat w sniegu :D potem zasnał.
Macius ma juz dwa miesiące, kiedy to zleciało? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

I ja tez muszę się wybrać do gin.na kontrolę. Boje się ze coś tam się może dziać. Najgorsze jest to, że mam wrażenie ze po porodzie kości miednicy rozeszły mi się w szwach. Jak podbiegne gdzieś to boli jak cholera.Ech...

Mały śpi dziś 5 godzin, zjadł butle i dalej drzemie. Mam sterte prasowania. Zaraz rozłoże sie ze wszystkim to pewnie migiem się obudzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Macie rację z logowaniem ostatnio to masakra.
Pauka u mnie kolęda jutro. Eh nie lubię.
Mały dzisiaj praktycznie cały czas śpi więc po kąpieli da popalić ;).
Jutro miałam mieć wizytę u ginekologa, ale musiałam przełożyć. Więc idę w poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i będę mogła wrócić do ćwiczeń.
Dagmarcia trzymam kciuki aby kuracja globulkami pomogła.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

A moja Iza słaby dzień dzisiaj miała - pół godziny usypiania bo ryk a spania kwadrans :/ Najdłużej chyba dzisiaj godzinę jednym ciągiem zaliczyła. Dopiero pół godziny temu zasnela gdzie normalnie po kąpanku o 20:00 juz śpi. Też zaraz się kładę odpocząć wreszcie.

Co do księdza to muszę sprawdzić jak jest u mnie na wiosce bo ja tu nowa to jeszcze nie znam zwyczajów. Dobrze ze o tym napisalyscie - ale by bylo jakby nagle ksiądz mnie naszedl a ja z niczym nie przygotowana i w dresiku popitalam po domku :D

Odnośnik do komentarza

MaZos[/bja tez szalowo nie wygladalam. Getry,swetrzysko i kapcie w groszki i kotki:-) moj codzienny ciuch hehe
My od 22 juz czwarte karmienie:-(padam ze zmeczenia. Oczy sie zamykaja.maly od 2dni spi ze mna bo w lozeczku od razu pobudka,ze mna w sumie tez oczy jak 5zl. Siedze z nim na reku:-(( juz mi odpada.

ona
Udanej wizyty. Cwiczenia w domu?a to jakie np?

Odnośnik do komentarza

O matko,ale zajecia z Chodakiwska sa takue dlugie. Za dlugie dla mnie na samotne cwiczenia w domu. Z Mel to doopka ostro mnie bolala. Ja to teraz zwykle brzuszku,przysiady i troche z cwiczen Mel. Pare wymachow.
Maly nie bedzie Ci wrzeszczal podczas godzinnego treningu?

Ja mam od lekarza zalecenie karmic na siedzaco bo moj ciagle ulewa i wymiotuje. Wczoraj ok poludnia tak zaraz po zarelku wymiotowal,ze mialam wlosy w tym i plecy.
Moj wrocil z pracy o 1w nocy,maly nie spal to gadal z nim przez 40min i smiali sie.

U mnie pogoda fatalna,padalo cala noc i teraz tez leje. Znow nici ze spaceru.

Odnośnik do komentarza
Gość Cukinkaa

Czizas, ale śniegu napadało, z 10 cm przez noc! Szkoda tylko, że mrozu nie ma, to się wszystko stopi zaraz :(

Jak to u Was ksiądz przed świętami z kolędą chodzi?! Pierwszy raz się z tym spotykam :)

A ja miałam iść do gina i dostałam okres... 6 dzień i końca nie widać. Jezu jak ja tego nienawidzę!!! A tu jeszcze zapowiada się dłuższa rozrywka...

Odnośnik do komentarza

Poprostuaga nawet nie wiedzialam ze jest takie coś jak mufka do wózka! Dzięki. Genialny wynalazek, siadam i zamawiam jak mały da chwilę.
Ja ledwo żyję nie wyspałam się katar mnie dopadł zaraziłam już męża i mały też kicha non stop :( jeszcze mu sie z noska nie leje ale stresa mam. Nie chcę żeby się męczył. Jeszcze jutro mamy umówioną wizytę na podcięcie wędzidełka i teraz nie wiem czy podetną jak on będzie zakatarzony. Któraś wie coś na ten temat może?
Pauka a Miki na pewno nie ma tego refluksu? Jak tak ciągle ci wymiotuje? Szkoda maluszka.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pierwszy raz sama spróbowałam wyjść z Małą na spacer:) zawsze wychodzilismy z mężem razem jak wrócił z pracy ale teraz szybko robi się ciemno a on wraca koło 15:30. Powoem Wam ze misja z tym wozkiem, na szczęście to pierwsze pietro. Najgorzej z wniesieniem ale dalam rade :)

Mamy dzis za sobą piękną noc. Zosia jak zjadla po kąpieli butle, tak obudzila się w sumie tak jak tatuś wstawal do pracy, karmilam ja przed 7:00 :D pozniej jeszcze mi pospala do 9:00, a teraz sobie spokojnie leży ze mną w salonie :)

A właśnie, czy Wasze maluszki lubią lezaczki-bujaczki? Moja tylko z 5min i koniec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...