Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Na wygonienie są inne sposoby. A sztuczna oksytocyna podawana na wywołanie porodu nie ma nic wspólnego z oksytocyną naturalną wydzielaną przez organizm. Co więcej, zamiast inicjować akcję porodową to wywołuje tylko skurcze, a hamuje wszelkie naturalne procesy towarzyszące akcji porodowej. Znacząco zwiększa odczuwanie bólu poprzez zahamowanie wydzielania endorfin, doprowadza do niedotlenienie dziecka ze względu na ciągłe i silne skurcze, nie powoduje rozwierania się szyjki macicy, co często kończy się jej rozerwaniem. Ja się tam nie odważę, bo chcę mieć jeszcze dzieci. A jak mi szyjke rozerwie to po ptokach.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

agitsguciop
Wlasnie chcialam wejsc i nie moge bo jakas kolejka czy cos,matko-pierwszy raz mialam cos takiego! Co tam nakupowalas?ja musze kupic obrazek na plotnie Cars cos tam. Popatrze w ogole co jest,a ta promocja tylko dzis??

Ja tez tylko slidkue jem,ale w sumue tylko do wt wiec na zapas,musze sie nacieszyc:-(wlasnie zjadlam loda w czekoladzie z migdalami. Od zeszlego wtorku az 1kg mi przybylo.

Odnośnik do komentarza

Ech, Pauka89, powiem Ci ze ja juz nie wierze ze urodzę, juz mam naprawdę jakiegoś dola...
Codziennie wieczorem ta sama akcja, skurcze, bóle, mdlosci i po paru godzinach przechodzi.... i tak codziennie :(
Wiec myśle ze mi bedą wywoływać... no trudno... najwyżej tez skończę cc jak mały sie rozrośnie za bardzo...

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Hej ja dalej w dwupaku ! Ale przynajmniej w szpitalu bezpiecznie : ) mam juz Malo wód plodowych wiec cos beda musieli rovic Pani doktor powiedziała ze juz poczekam na jutro bo mój lekarz vedzie o 10 rano i zadecyduje bo ona się nie wtraca w nie swoje pacjentki... I mam zostac nadczo w razie czego i jutro podejmą decyzje : ) wiec proszę trzymać kciuki za Nas !
Gratuluje dziewczyny malenstw : *

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Pauka Moj Maly 3300 dzis i zaznaczyl ze nawet +500 moze byc a to 37+4 (poprzedniego rodzilam 41+4 i wazyl 3310) wiec teraz moj pan gin przepowiedzial jakies 4000 ale co tam jak mblusiam mowi ze spoko to ja tez jestem dobrej mysli. 4.10.2016 bardzo ladna data i juz za 5 dni wiec super :)
Bajka pytalam o Twoj HBs jakis czas temu, i u mnie identyczna sytuacja zrobili przeciwciala (dodatnie) zamiast antygenu, ha ale dzieki Tobie juz wiedzialam co jest grane :)

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jybsrf15q.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ijpbx1hpq5mq38zb.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Ogromne gratulacje swiezo upieczonym mamom!!!!

Ja dzisiaj miałam szanse wyjść ze szpitala, wzięli mnie na badanie i....lekarz stwierdził,że jednak mnie nie puści. Mam duże rozwarcie i szyjka mega skrócona. W przyszłym tygodniu zdejma mi pessar i 3 lekarzy na moje pytanie czy po zdjęciu pessara moge wcześniej urodzic odpowiedzialo,ze moge urodzić naprawde szybko. Więc cierpliwie czekam. Może za tydzień będę już tuliła synka w ramionach. :)

Odnośnik do komentarza

A ja na porodowce. Mąż podjął męską decyzje jak mialam skurcze co 8min, ze jedziemy. Po 2h przeniesli mnie na salę obok, bo wszystkie porodowki zajete a przyjechała dziewczyna z czestszymi skurczami i wiekszym rozwarciem. A ja czekam. Ktg wyszlo okej. Skurcze jakby przycichly ale położną mam super. Kazala duzo odpoczywac i najlepiej spróbować zasnąć bo w kazdej chwili moze ruszyc i zebym byla choc trochę wyspana. Jesli do rana nic nie ruszy, to bede miala ktg znowu, usg i wypisza do domu. Trzymajcie kciuki zeby jedbak ruszylo!

Odnośnik do komentarza

Velveti
niech i nawet w weekend to sie stanie, mecze sie okropnie:(w ogole nie wiem co sie dzieje. Byle nie jutro bo bede sama. Poza tym musze doprowadzić siebie do kultury,moje pazury u stop i dloni wygladaja tak strasznie,że normalnie wstyd isc do szpitala, Musze jutro to wszystko ogarnąc.

Juz nie mamy co sie teraz oszczedzac.Ja jutro od rana tez sprzatanie,ale male. wieksze planuje na ...niedziele,ale nie wiem po jaka cho...bo i tak ze szpitala wyjde po tygodniu to moj nasyfi jak nie wiem co przez tydzień...

Trzymajcie się wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Od 19:50 mam Ize :)
Rano mój się do pracy szykuje, a zaspal, a mnie jak na okres brzuch boli. Poszlam do kibelka na siku a tam rozprawy płyn, godzinę później to samo tylko dużo więcej (jakaś 8 rano byla). No to mój do pracy już nie poszedł. Skurcze zaczęły mi się niemal od razu ale w godzinnych odstępach. Potem tak od 13:00 nagle dktocil się czas do 15 min. To ja dawaj szybko obiad i do mojego ze potem od razu jedziemy. Pędził jak wariat! W szpitalu byliśmy o 14:30 (godzine jechaliśmy bo tyle do Wawy mamy). Skurcze oczywiście nieco zanikły ale zrobily mi ktg i od razu przyjęcie do szpitala. Od 16:00 już zaczęły się częste skurcze i zaczęły mocno boleć. Położna sama zapytała czy myslelismy o znieczuleniu zo a ja ze TAK!! Dały mi natychmiast. Od razu było mi lepiej ale gdyby nie cudowna położna z dobrymi radami jak oddychać to chyba nie dałabym rady. Zatem cały poród to 12h ale konkretów to 4h.
Nie musiałam być nacinana bo położna super była ale moja Iza miała rączkę koło buzi więc niestety troszkę pekłam - dodam ze nic nie czulam. Na szycie dalymi znieczulenie więc też super.

Powodzenia Wam zycze Kochane i jedno jest pewne - dacie radę! :)
Zapomnialabym - moja kruszyna urodziła się z wagą 2970, 52 cm, 10 pkt. Jutro wstawię zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
ja w szpitalu przyjechalam wieczorem bo ciagle plamilam a skurcze raz byly raz nie. Zostawili mnie bo na ktg mlodemu troche szalalo tetno. Teraz zaczely mi sie skurcze ale nie wiem czy to po badaniu czy jyz to to :-) nam 7cm rozwarcia ale mowia ze skurcze musza byc czestsze. Zobacza o do rana podejma decyzje z oksycotyna. Nie chcialam jej za nic ale chyba nie bedzie wyjscia :-( no chyba ze samo sie rozkreci.
mblusia i groszek i mazos gratulacje wielkie!!!! Mamuska sliczna córcia!!!
Za reszte trzymam kciuki niech nam pojdzie szybko i sprawnie :") buziaki

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...