Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,
Ja wracam do żywych, zaczęłam chodzic już po domu i sporadyczznie wychodzić, aż zakwasów dostałam :p

Ja chcę w październiku rodzic :) w ogóle rano miałam shizy, że wody mi odeszły, a po prostu dupka mi się spociła :)

Ogólnie całkiem dobrze się czuje, mało dolegliwości mam, najczęściej to ciągnięcie i twardnienie brzucha.

Odnośnik do komentarza

Ja już po. Wszystko w porządku, ufff... Mam rozwarcie na palec i szyjkę skróconą i główka mocno napiera ale lekarka mówi że wieloródki potrafią cały miesiąc w takim stanie chodzić. Jeremi waży +- 2500g i że szykuje się że do porodu będzie miał ok 3kg. Jestem za, łatwiej będzie urodzić. Za tydzień mam znów badanie krwi i moczu i GBs i zapisać się mam na pierwsze KTG i wizyta za 2tyg ( o ile wytrwam.. To słowa lekarki ;) ) Piszcie co tam u Was. Mi się spać chce że ledwo funkcjonuje ale to chyba ta pogoda....

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś i trochę leniwie i teraz zaczynam prac ciuszki, pieluszki i koszule porodowe w loveli, żeby zacząć wszystko ogarniać.. Nie było mnie od soboty, bo urządzalam parapetowke i imprezowalismy od 16 do 1 w nocy i wczoraj powtórka, ale nawet dziś nie muszę gotować, bo wszystko dojadam, a byly same pyszności, więc boje się wchodzić na wagę :D Dostaliśmy cudne prezenty do mieszkania, ja dodatkowo bransoletke z imieniem synka i jeszcze misia szumisia, tego whisbeara z czujnikiem cry sensor, więc strasznie się cieszę, bo szkoda by mi było wydać tyle, a słyszałam że to rewelacja :) Wczoraj też kupiliśmy mnóstwo rzeczy dla małego w Smyku, bo była promocja, a dziś jedziemy zamawiać łóżeczko i wózek plus pojedyncze rzeczy z listy wyprawkowej, no i będzie już wszystko, teraz tylko pranie i będziemy gotowi.. Trochę mi szkoda, że w dwa dni wszystko kupimy, bo cudownie jest robić takie zakupy słodkie.. Ja po tym intensywnym weekendzie wczoraj miałam dwie godziny skurczy przepowiadajacych i w końcu zobaczyłam jak to jest.. Już się zastanawiałam, czy nie zacząć mierzyc czasu, ale stwierdziłam, że czuję że są nieregularne. Czuję, że jak odstawie magnez i luteine, to szybko pójdzie :)

Odnośnik do komentarza

U mnie totalny brak sił. Wczoraj nawet z kanapy ledwo wstawałam. Skurcze są ale przepowiadające. Bolą plecy i krocze. Wróciły mdłości, bardzo spuchlam. Zgaga nie dała spać chociaż brzuch mam juz bardzo nisko. Ogólnie słabo sie czuje ledwo funkcjonuje i zazdrością czytam o Waszych wyczynach kulinarno-towarzyskich. Nowy termin mija za pare dni. Jeśli nie urodzę mam isc na oddział jeszcze przed końcem miesiąca.

Odnośnik do komentarza

A ja po wizycie - zgodnie z przewidywaniami nic nowego, wszystko zamknięte, Iza siedzi jeszcze dość wysoko więc na poród nie mam się co szykować. Ale akurat czekam na mebelki w tym tyg więc akurat :) A termin mam na 5.10 więc może córcia dosiedzi :P Jedyne co dostałam to skierowanie na ostatnie badania HBs krew mocz i coś tam.
3mam kciuki za Wasze dzidzie na dzisiejszych wizytach :)

Odnośnik do komentarza

Ja to w ogole nie wiem,w czwartek odstawilam luteine,mialam rodzic i dupa;P

Nie mam już zadnych skurczy,zadnej zgagi,no w ogole nic. Od poczatku ciazy max + 6 kg jak dotad wiec niezbyt duzo. Nie poszalałam jakoś. Dziś czuje troche mdlosci i jak zjem cokolwiek to jestem okropnie pełna. Jestem już po 3 śniadankach:P

Byłam w ciucholandzie,kupiłam malemu czapke na chlodniejsze dni i lagodna zime o-3 m i pajac polarowy taki fajny nawet 6-12 m.
Sobie sweter za całe 2zł. Nawet tyle na siebie żałowałam:(naprawdę było mi szkoda. Jutro jeszcze wizyta 120zl.:P oby ostatnia.

~sowka91

to masz gotowanie z głowy na trochę;) fajnie,że az tyle prezencików. Tego miśka mam dostać od mojej siostry,która będzie chrzestną małego.
Ja zabawek żadnych nie kupuję.

Ona1981
krokieciki mniam,ale z brokulami jeszcze nie jadłam,Jakies śląskie?:)
Niby brak sił,a Ci sie chce. To takie pracochłonne. W sumie masz dziecko,ja sama mogę żywić się kanapkami i serkami.

Mogę powiedzieć,że pokoj malego prawie skonczony.Jeszcze tylko na lozko poduszki musze kupic i drzwy wymienic,ale drzwy przy robieniu korytarza dopiero bo muszą być suwane,za mała kanciapa do otwieranych.

~Zuzu111
już sama końcówka:)Jeszcze chwila. Jest ciężko,wiadomo. Ja brzuch mam na tyle nisko,że od 2 dni cholernie cieżko zawiazać mi trampka:(

Odnośnik do komentarza

Szumisie są fenomenem ze względu na to, że szumią. A dzieciaczki ten szum uwielbiają, podobnie jak dźwięk odkurzacza (dlatego większość dzieci jest spokojna jak się używa tego aspiratora do nosa podłączanego do odkurzacza) czy suszarki do włosów.
Myślę że bajer fajny, ale podobne działanie "szumiące" będzie mieć np radio ustawione pomiędzy stacjami :)

Odnośnik do komentarza

Ja pralam rożek od siostry Stary normalnie W pralce bo zapomniałam się i faktycznie środek się trochę zrolowal,miałam trochę zabawy żeby to naprawić. Więc nowego chyba bym się bała tak prac,aczkolwiek ja mam funkcje w pralce pranie ręczne i tak pralam rzeczy na których pisało żeby prać ręcznie kocyk, pościel i wszystko ok było. Bephanten jest też do pupy ja kupuję bo mi położna poradziła tym bardziej że przyda się też i do sutków i nie jest drogi więc na pewno kupię. Pękające sutki należy też przemywac swoim mlekiem żeby były mokre i podobno też działa.. szumisia też nie zamierzam kupować może akurat ktoś nam kupi ale dobrze sprawdza się też okap ;) chociaż na spacer nie weźmiesz ani suszarki ani okapu to fajny był by do wózka też..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Po wizycie mala wazy 3kg : ) ale porodu jeszcze nic nie zapowiada wszystko pozamykane : ( ciaza donoszona lekarz powoedzial ze nic się nie skraca jedynie mogę urodzić przez nagle odejście wód plodowych . W środę mam isc na ten wymaz GBS i za niego zapłacić nie mialyscie na to skierowania ? I jeszcze badanie HIV . Jak do 3 .10 nie urodzę mam isc na wizytę a najpóźniej do 7.10 a wtedy jiz do szpitala

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jestem tolu tak jakby nowa, ale muszę się trochę wyżalić. Dziś miałam Usg i coś nie tak wyszło z przepływami, jutro wywołują mi poród. Tak się stresuje, mam nadzieję że z Malutką wszystko będzie dobrze. Jak możecie to trzymajcie jutro za mnie chociaż jednego kciuka.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...