Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

ona1981-
Wlasnie teraz zaczelam czytac na dobre i jestem przerazona...tak ciaze znosze super,a tak no ku... No. Moze przez ta luteine...nie usne naqet na minute.

W ogole do krwi na udach i stopie sie podrapalam.w ogole do gin napisalam smsa bo glupio mi bylo dzwonic przed 23,ale na szczescie ze w ogole odpisal i po minucie doslownie.

Ja tez bardzo czesto mysle o Lwicy,moze cos nie tak skoro nic nie daje znaku.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię taka pogodę i.nam nadzieje,ze jeszcze sie zalapie na spacerki z malutka : ) ogólnie to mam mega zgage i juz nie wyrabiam ! I id wczoraj sie tak dziwnie czuje i brzuch taki dziwny jakby cos nisko sie juz wydarzyć ale mój mówi ze to jeszcze nie teraz ze sobie wkręcam ... Ahh ciekawa jestem kiedy mojej córeczce zachce sie wyjść z brzuszka w nocy mi ciężko bi bardzo brzuch boli : (

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jeszcze nie kupiłam majtek, to za Waszą radą kupię na pewno większe. Co do Lwicy, to na pewno maluszek z 28 tygodnia potrzebuje dużo pomocy z otoczenia i później rehabilitacji, dlatego też myślę, że jako mamusia ma teraz co robić i nie w głowie jej forum. Pauka daj znać koniecznie jak z Tobą, no i rzeczywiście postawa gin super, że od razu zareagowal i kazał zrobić badania, będziesz pewna czy wszystko jest ok. Ja dziś cały dzień na szkole rodzenia, uczylysmy się parcia i oddechów porodowych, no i rozciągania konkretnych partii ciała, w tym krocza. Położna super, kazała się nastawić pozytywnie, myśleć, że wszystko robi się dla dziecka i mi naprawdę te zajęcia i wykłady wiele dziś dały, a przede wszystkim super nastawienie do porodu. Dobranoc mamusie, spijcie dziś dobrze z max jedna pobudka na siku ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko jutro niedziela to pobiora mi krew i mam nadzieje,ze nie zostawia w szpitalu tylko na wyniki bede czekala w domu,jak to sie w ogole odbywa...ze tez akurat weekend. Czy wyniki nast.dnia.ciekawe.

Mylam sie juz 2 raz w ciagu pol godz...bym chipsy z nerwow zjadla bo dzis kupilam gigapake,ale nie wolno.

Nie pamietam czy Lwica-
Poza tym,ze urodzila cos jeszcze napisala. Chyba nie...

Odnośnik do komentarza

Witam w klubie bezsennych ;)
Dagmarcia
Wody płodowe przeważnie się sączą
Najlepiej założyć podpaske i obserwować czy po siusianiu tez coś się pojawia na podpasce. I nie musi być skurczy wcale.ja tak miałam przy pierwszym dziecku. Ale te wody nawet po siusianiu jakoś tak delikatnie jakby kapały.obudziłam się wtedy o 1.00 w nocy bo poczułam mokra plamę pod tyłkiem.taką na 10cm tylko.i zastanawiałam się czy popuscilam mocz czy to wody.byłam w 38tc. Skurcze dopiero po 3h się pojawiły.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Velveti
Nie ma co się stresować.poród wcale nie jest taki straszny jak co niektórzy twierdzą. Ja myślałam że bardziej boli zanim urodziłam. U mnie była taka adrenalina, że właściwie nie czułam bólu. Skurcze były bolesne ale ja twardo spacerowalam po porodówce żeby szybko mały się wydostal.byłam skupiona na tym żeby było szybko ;) i nie myślałam o bólu

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

A ja smacznie sobie spałam i obudził mnie mąż włączając światło bo komara musiał zabić :/ teraz on chrapie w niebogłosy a ja od godziny nie mogę spać i nadrabiam co napisałyście.. ja jeszcze nie mam schiza porodowego chyba dlatego że myślę że jednak mam jeszcze czas w końcu 33tydzień dopiero. Nawet torby nie mam spakowanej, ba dopiero wczoraj ja kupiłam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Boże dziewczyny ja też spać nie mogę. Cała noc się wiercilam, krecilam, mój godzinę temu wstał, psa wyprowadził i teraz do pracy pojechał, a ja wycieczki w nocy do toalety... no masakra.
Cała noc, co udalo mi sie drzemnac to jeden sen mi się snil, moze dlatego co chwile sie budzilam :D
A te majtki to mam nadzieję ze to XXL i 44 z gemini to będzie serio duże bo większych już chyba nigdzie nie dostanę :D

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałam zarwana noc. Toaleta, plaga komarów i jestem wciąż głodna...
Poza tym znowu wróciła infekcja. Nie mam juz siły. Brałam chyba 4 rożne środki. Efekt za każdym razem taki sam. Tydzień spokoju i powrót ze zdwojona siła. Mam juz dosc. Ponoć tak bywa, ze w ciazy nie idzie tego cholerstwa doleczyc. Durne drożdżaki...

Odnośnik do komentarza

U rodziców są kanarki w domu, a na zewnątrz kury z kogutami, więc to dopiero są pobudki i natężenie dźwięku konkretne. Tak Pauka, płace 400zl za weekendowa szkołe rodzenia, ale jest naprawdę sensowna, nie ma jakiegoś przebierania lalek itd. tylko rzeczowe wykłady, no i sensowne ćwiczenia. Tylko cała noc dziś gdzieś tam podswiadomie myślałam o porodzie, bo tyle czasu siedzialam i słuchałam co tam mówią. Cieszę się, bo zobaczyłam też oddział i sale porodowa, więc jakiś mniejszy strach mam, bo wiem jak to wygląda. Ja już czekam na wypłatę, żeby kompletować wyprawkę, co prawda u mnie dopiero 33 tydzień, ale będę spokojniejsza jak sobie zrobię półeczkę "do szpitala" i w razie wcześniejszego porodu mąż szybko te rzeczy wrzuci do torby. Niektóre z Was już mają donoszone ciążę, wspaniale, ależ teraz będą emocje, która pierwsza się rozpakuje że swoim Skarbem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...