Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też pojawił się problem ze snem, ale to bardziej dlatego, że wszystko juz mnie boli. Nogi, uda, pośladki, wszystko mi dretwieje i boli. No plus ból podbrzusza. Dzis w nocy doszly nagle napady goraca co skutkowalo tym ze budzilam sie cała spocona :/

Od rana z kolei mam bole jak na okres, ktore przychodza falami. Bylam jiz tez kilka razy w toalecie... mam jednak nadzieje, ze to nie jest jeszcze ten moment. Chcialabym wytrzymać jeszcze troszkę, tak by skończyć 37tc

Odnośnik do komentarza

Nasza przeprowadzka już na ostatniej prostej! Jeszcze sprzątanie i jesteśmy gotowi do drogi. I dobrze, bo jeszcze trzeba przygotować mieszkanko dla nas w nowym miejscu a do porodu coraz bliżej...

Pochwalę się, że ludki z pracy wpadły do nas z prezentem dla małej i dostaliśmy kosmetyki nivea, matę edukacyjną, szczotkę do włosów z grzebieniem i nożyczki. Co do tego obcinania paznokci to pielęgniarka neontologiczna mówiła, że od razu nie mozna bo dziecku się razem z opuszkami obcina bo jeszcze nie są to takie zwykłe paznokcie :/ Niedrapek też nie polecała bo one ciągle gdzieś spadają i strasznie dużo zarazków na nich jest. Ja wezmę 1 parę na wszelki wypadek i tak raczej na drogę do domu niż na szpital.

Co do ubrania na poród to jeszcze nie wiem... Może ubiore moją czarna sukienkę jeśli się zmieszczę. Dawno nie nosiłam, jak się zniszczy nie będzie żal, a ma guziki od góry do samego dołu. Torba do szpitala ani nie wybrana ani nie gotowa. Ale wszystkie rzeczy już w 1 mieście więc jest postęp (ostatnie pojechały godzine temu).

Co z lewatywa jescze nie wiem, boję się trochę, ale u nas jest na zyczenie więc zobaczę jak tam mój organizm będzie sobie radził i najwyżej poproszę jak się nie oczyści sam.

I jeszcze szczypta marudzenia kuźwa już prawie wcale nie śpie... Jak nie wstaję na siku to mnie zgaga budzi i musze do pionu aby pooddychać, albo iść sie napić mleka bo inaczej wariuję...

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

hej własnie zaczełam 36 tydzien i na wizycie u gina dowiedzialam sie ze szyjka skrócona i rozwarcie na palec,od paru dni dokuczaja mi skurcze oraz ból zołądka,pozniewaz mały trzyma tam nogi. w ciagu dwoch tygodni od ostatniej wizyty zamiast tyć to schudłam dwa kilo,fakt że ostatnio wogóle apatytu niemam. A jak u Was w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza

A ja z mężem ciągle się klocimy o imię :) miała być milenka, ale nie jestem zdecydowana mi się bardzo podoba pola albo Laura . Co do lewatywy to u nas w szpitalu nie robią. Ale też się boję ze wyjdzie dwojeczka. Jutro jadę na zakupy i pakuje torbę i zacznę pranie i prasowanie. W sobotę idę na wesele siostry nie wiem jak wytrzymam całą noc bo kręgosłup mi odpada po kilku godzinach siedzenia. Co do wagi to ja ciągle Tyje. Czy każda z was czuje jakieś skurcze? Ja nie czuje żadnych i nie wiem czy tak powinno być. Moje maleństwo się chyba przekreca bo tak wypinala mi się w jednym miejscu a teraz brzuch lata cały. Miłego wieczoru.:*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale macie śliczne brzuszki!
Coś czuję, że jeszcze będzie nam ich brakować ;)

Mój młody też się mocno wypina i niekiedy nawet taki dyskomfort przez to czuje... ból miednicy/krocza sama nie wiem też mi dokucza i właśnie jak mam się przekręcić z boku na bok, albo podnieść nogę. Poinformowałam o tym dziś na wizycie i lekarz dał mi skierowanie do ortopedy, aby wykluczyć rozejście się spojenia łonowego.. mam nadzieję, że to tylko faktycznie potwierdzę, bo jak zaczęłam czytać... to się trochę wystraszyłam :( W każdym razie zmierzył mi spojenie przez USG i rozejście jest na 6,5mm zobaczymy co w piątek powie ortopeda.
Za to mały już nie jest taki mały bo ma 2574g! Kiedy on tak urósł to ja nie wiem ;)
Wszystkie wyniki dobre, łożysko w porządku ilość wód, szyjka też. Także grzecznie rośnie :) tylko nadal siedzi sobie miednicowo, łobuz jeden! Lekarz mówi, że u wieloródek może trochę później się ułożyć główką w dół i nie ma co panikować, zobaczymy na kolejnej wizycie.

AgaMi trzymam kciuki za dziewczynki!

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Cudne macie te brzuszki, co najfajniejsze każdy jest inny, ale wszystkie śliczne :) Mój maluszek się teraz rozpycha, więc ja też sobie jeszcze nadrabiam wiadomości.. Od jutra zaczynam pranie ciuszków mojego syneczka, ale to pierwsze w naszym płynie. W loveli wypiore jak już stanie komoda pod koniec września i wtedy też będę wszystko prasowała ;) AgaMi to już za chwilę możesz mieć dziewczynki i je tulić.. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Odnośnik do komentarza

To i ja dołączam do bezsennych ciężarówek :) Leżę i myślę jak by tuaj zasnąć,rano znowu będę nieprzytomna. U lekarza bylam z tymi moimi wynikami i próby wątrobowe jak zobaczył to zaczął sobie pod nosem nawet klnąć ze na sam koniec wątroba sie posypała. Mam brac essentiale forte i obserwować czy nie zaczyna mnie coś swędzieć. Na usg wyszło że nasza kruszynka waży już 2750g +-400g lekarz mowil ze spora kobitka jak na rozpoczęty 35tc. Za to ja nadal chudnę zamiat przytyć i tak od początku ciąży mam dopiero 2,5kg+
To jest niepokojące ale lekarz mówił ze skoro zaczelam jeść to zobaczymy co dalej. nast wizyts 21 września mam nadzieję ze dotrwam.
Aaaa i zrobil mi krótkie 10min ktg! na których jak na zlosc skurczy nie widac za to w domu mam na okraglo i temu mam myśli ze zaraz urodze.
Ale sie rozpisałam.czas kończyć.

P.S.
Jak zmniejszać zdjęcia na tel by móc je dodać? mi ciagle błąd wyskakuje...

Odnośnik do komentarza

Moja kuzynka znalazła sposób na rozwiązanie sporu z mężem o imię dla synka.polecam.ponieważ ona blondynka a on brunet to umówili się ze jak dziecko urodzi się z wloskami blond to będzie jej typ imienia a jak z ciemnymi to jego :) synek miał po urodzenia tzw. trzy włosy na krzyż (raczej łysolek) ale blond :) więc jej imię zwyciężyło...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

Groszek-
To chyba dobrze,ze tak malo Ci przybylo?Nie bedzie zadnego problemu ze zrzucaniem i plakaniem nad soba po porodzie:-)wyjdziesz ze szpitala i od razu jakbys nie byla w ciazy.

agaMi-
U Ciebie juz sama koncowka:-)odezwij sie po wizycie.

Ja to sie ciesze,ze mam juz wszystko poprane i poprasowane bo juz checi mam coraz mniej do robienia czegokolwiek.

Wczoraj ze szpitala odebralam wynik gbs,wszystko ok.

Wlasnie zjadlam sniadanko,dzis malo wykwintne:platki z mlekiem.

Zaraz ide sie kapac i nie mam pomyslu co dalej...moze spac. Pogoda lepsza niz wczoraj.

Moj maly tez upatrzyl sobie prawa strone do wypychania nogi,tak lezy widocznoe,bardziej w tym kierunku i zawsze w to samo miejsce,ale coraz bardziej to odczuwam.

Pewnie,ze bedzie brakowalo brzuszka,niby ciezko,ale to cudowne uczucie:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...