Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę pregna plus. jest tam kwas foliowy żelazo dha i .... nie pamiętam :) wcześniej brałam sam kwas. Ale gin mówił że po ciąży mam uzupełnić inne Wit. Co do spania to też słyszałam,że na lewym boczku( nawet zadalam kiedyś takie pytanie) bo się obawiałam bo śpię np. Na plecach ale niby w późniejszym okresie ciąży jest wskazane spać na lewym boku. Ale i tak się staram na tym lewym spać a jest różnie bo najwygodniej na prawym :) z tą poduszką to każdy mowi, że jak jest już spory brzuszek to ułatwia spanie. Więc myślę,że warto się nad kupnem zastanowić:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Tez się zastanawiałam nad zakupem poduszki takiej, tylko szkoda mi troszkę pieniędzy bo nie wiem czy tak naprawdę się przyda czy jest to zbędny wydatek a w ciąży to ponoć połowę rzeczy niepotrzebnie się kupuje :/
Molli ja bym zmieniła na inne tabletki chyba, ze dużo ryb jesz :)
W ogóle zapisałam się do endokrynologa ale wizyta dop za 2 tygodnie i to najwcześniej się udało zapisać bo u innych to dop na maj są terminy.

Odnośnik do komentarza

Ja śpię z normalną poduszką miedzy nogami już od dłuższego czasu, tzn jeszcze przed ciążą. Zauważyłam, że nogi lepiej odpoczywają. :) myślę, że normalna poduszka się spisze tak samo jak ta "do zadań specjalnych" :P
Dostałam niedawno poduszkę od siostry taką po porodzie. Wycięte kółko w środku, żeby nie podrażniać np. naciętego krocza. Jej przyniosła ogromną ulgę. Myślę, że jak już, to lepiej zainwestować w taką poduszkę. I później poduszkę do karmienia maleństwa. Pomaga i przynosi ogromną ulgę podczas dłuuuugich godzin karmienia małego głodomorka.

Velveti a spróbuj zadzwonić jeszcze raz do rejestracji i powiedz, że jesteś w ciąży i źle się czujesz. Może to pomoże w przyspieszeniu wizyty. Ja u swojego endokrynologa mam wizyty bez kolejki. Więc ciężarne u mnie mają super. Spróbuj. Tarczyca odgrywa bardzo ważną rolę podczas ciąży. Im szybciej tym lepiej dla Ciebie i dzieciątka.:)

Odnośnik do komentarza

Jak tam sobotni poranek dziewczyny? Ja właśnie po spacerku ☺ jakiś taki przypływ energii dziś mnie dopadł, więc zaraz się za porządki biore ☺
Sama jestem fanką starodawnych imion, ale Walenty jak dla mnie to już jest trochę przekroczenie granicy chyba, oprócz tego ze nam się jakieś imię podoba to trzeba o dziecku pomyśleć i o tym, ze to ono będzie je nosić. My zdecydowaliśmy się na Stasia albo Zosie ☺ według mnie to takie imiona które są starodawne ale piękne i na dzisiejsze czasy też się nadają, są takie po środku ☺ No ale jeśli podoba Ci się Walenty to oczywiście Twój wybór ☺

Odnośnik do komentarza

ja jak poczytałam o tym spaniu na boku to całą noc przerzucalam się z boku na bok i chyba jakieś zszywki wezme żeby się nie rzucać :D
a co do imion to wszystko zależy od rodziny. Imię Walenty jest bardzo oryginalne. Chociaż dla mojej babci nietypowym imieniem nawet była Martyna :) więc grunt to być samemu przekonanemu i wszystko będzie ok, u nas prawdopodobnie będzie albo Jan albo Wojciech a jeżeli dziewczyna to Liliana, chociaż mój małżonek caly czas powtarza że Marysia... ale ja nie jestem przekonana

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9h5fcv095m.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Melduje sie i ja po dluzszej nieobecnosci. Wczoraj po badaniach jestem o wiele spokojniejsza. Dziecko rozwija sie prawidlowo. Moje wyniki badan sa w porzadku. Jedynie niski progesteron i dostalam luteine dopochwowo. A dopiero w domu zastanowilam sie ze skoro mam brac luteine dopochwowo dwa razy dziennie tzn ze musze zrezygnowac z sexu? Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki ja dziś równo 13 tydzień a jutro wybieram się na badania prenatalne, już niemogę się doczekać żeby zobaczyć małego lakatora. Dla męża i dzieci nagram płytkę, mam płytkę z badań córki ostatnio ją oglądała to była w szoku i trudno było jej uwierzyć ze to ona. Jak tam się czujecie jak pogoda u Was? U nas piękna wiosna za oknem mam widok na las i napewno wybiorę się z dziećmi na spacerek, musimy sobie jakoś zorganizować niedzielę bo mąż jedzie na zlot motorowy mają otwarcie sezonu. Życzę miłej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

Piękny dzień, i cały dzień spędzony poza domem. Ale było cudownie :) bardzo mi dokucza bol kości ogonowej, nieraz aż wstać nie mogę, poczytałam trochę w internecie niby to normalne,ale i tak poinformuje o tym lekarza. Byłam na obiedzie u mamy całą rodziną i musiałam przytulić kibelek na szczęście bez wymiotow tylko ten odruch, na co wszystkie dzieci skończyły jeść obiad bo ciocia go obrzydzila :) to zamiast obiadu musiałam postawić lody :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny mam 14 tydz pierwszej ciazy. pierwszy trymestr minal mi z mdlosciami ale bez wymiotów. Ostatnio czulam sie całkiem fajnie az do wczoraj kiedy to mdłości powrocily wraz z wymiotami - wczoraj 3 razy. Dziś obudzilam się o 5 wcisnęłam banana i znowu wymioty. Nie mam gorączki ani bólów brzucha. Czy to normalne zeby dzialo sie tak w 2gim trymestrze ?? Teraz leżę ciagle i dalej mi nie dobrze... bardzo się niepokoje o moje dziecko. Proszę o poradę.

http://www.suwaczki.com/tickers/010igov3xvecz13p.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...