Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a jak czesto mozna robic inhalacje? Ja juz sama nie wiem czy Pola ma katar. Z noska jej nic nie splywa ale czasem slysze jak ma zapchane. Wogule jestem jakas dziwna. Poszlam z nia chwile na dwor( mam tak zasypane podworko ze o normalnym spacerze nie ma mowy) i ona zasnela w wozku okej to normalne wrocilam do domu otworzylam okno i ona spala godzine az sama ja obudzilam zeby ja rozebrac. Nigdy jej sie tak nie zdarzylo. I wmawiam sobie ze dziwnie sie zachowuje ze lapie ja przeziebienie. Przewrazliwiona jestem. Moze dlatego ze ja kilka dni temu bylam chora kaszel katar dreszcze.a teraz maz.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

O JAKICH PROBLEMACH LUDZIE NA FORACH INTERNETOWYCH PISZĄ I JAKĄ OTRZYMUJĄ POMOC:)))))
PROBLEM:
Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać?Po czym poznać, czy to diesel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.
POMOC:
- Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej
ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".
- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru
niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty
lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.
- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących
informacji.
- Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to
ropniak.A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.
PROBLEM:
BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w kazdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta bede mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!!
POMOC:
- Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że
jedzie idiota.
- Fakt, oni swoich nie zatrzymują.
- Jako że płyta DVD ma wiekszą pojemność, tak przy większej prędkości
płyta ta lepiej działa. Tylko pamiĘtaj, że strona przeznaczona do zapisu
musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost
prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne
blokady.
- To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały płytami DVD i
dlatego jest niewykrywalny dla radarów.> - Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować
sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i
bardziej rozprasza wiązkę z radaru.
- Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden
policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze
śmiechu.
- Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w
radar z dużej odległości, zanim cię 'ustrzeli', a do tego trzeba sporo
krzepy...
NAJWIĘKSZY I NAJLEPSZY PROBLEM :):):):):):):)
Pomóżcie! Czy specyfiką gumy jest to, że nie trzyma się ona na penisie?
Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam, że spada mu nawet guma typu "close fit".Proszę o poważne odpowiedzi!
> POMOC:
- Musi u nasady takim zipem spiąć.
- Albo cybancik na śrubkę.
- Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.
- Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.
- Na lewą stronę?
- Nie, do góry nogami.
- To może niech założy sobie też na jajka.
- Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.
- A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na
tyłku na supeł zawiąże.
- Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.
- Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie
- Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże
to łańcuchy.
- A z kolei mój chłopak używa rozmiaru XL i jeszcze jest za ciasna
wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!
- Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się
wkłada członka. Chyba.
- W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie cisza dzisiaj. W DDTVN coś trąbią, że dzisiaj jest najbardziej depresyjny dzien roku. No tak ale to dopiero poczatek roku.
Ja z cwiczeniami i dietą cos kuleje ostatnio. Źle sie czuje fizycznie, ciagle mnie mdli i słabo mi. Ech...

U nas też noc piękna, podobnie jak u Ciebie Pauka. Mały wstał na jedzenie dopiero o 4:45 a wczoraj o 6!!!

Ostatnio przy wychodzeniu na dwór mój Bartoszek tak wyje przy ubieraniu się, ze prawie sie zanosi. Ludzie, tak drze prześcieradło, że hej. Też tak macie? Spacery mu służą, bardzo je lubi bo czasami nie śpi nawet 45 minut i rozgląda się i wszystko go intetesuje. W wózku nigdy nie płacze ale przy ubieraniu jest masakra. Czapka to tylko wisienka...
A oto efekty mojej wczorajszej sesji:

monthly_2017_01/pazdziernikowe-mamusie-2016_54072.jpg

monthly_2017_01/pazdziernikowe-mamusie-2016_54073.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz2n0aaasno3xk.png

Odnośnik do komentarza

Sliczne maluszki.... Kazdy jeden jest wyjatkowy.... Cod miod malina ;)
Mamusiamuminka- u nas tovsamo przy ubieraniu a jak juz wychodzimy na dwor jest wniebowzieta. U mnie z cwiczeniami do przodu nie poddaje sie i chudne allle chyba przezcte tabletki co kupilam. Na nadmiar wody w organizmie. Kupilam je to biore ale czytalam opinie w internecie ze jak je sie bierze to faktycznie czlowiek chudnie celulit znika a jak juz skonczy sie je brac waga i tak podchodzi do gory ale mam cicha nadzieje ze bede wyjatkiem albo ze to winna cwiczen i dlatego waga spada :) aaa u nas noc tak jak u was.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Któraś pytała o inhalator ja mam firmy microlife taka sama jak termometr. Ja też mam do Was pytanie. Mój Jaś chyba przechodził skok rozwojowy bo był marudny mniej spał itp A akurat wypadło te 11tygodni. Od paru dni jak złości się to strasznie napina całe ciało, czasem jak się bardzo rozkrzyczy to muszę go podnosić pionowo do góry żeby się uspokoił.. czy to możliwe że po tym skoku rozwojowym? Rośnie i zaczyna inaczej pokazywać swoje emocje itp? Zaczynam się tym martwić. Tym bardziej że parę dni temu mieliśmy szczepienie..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Moja to chyba prędzej fikołka do przodu zrobi, niż się na bok przekręci. Raz jej się udało, to chyba przez przypadek :D

Jutro mamy kolejne szczepienie... Już na samą myśl mi szkoda Młodziutkiej, bo ostatnio strasznie płakała :( Oby później było ok...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...