Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Było bardzo trudno i boleśnie. Rodziłam sama. Położna zaglądała tylko zeby mi dopierdzielic. Po nocy i dniu bardzo bolesnego porodu zrobili łaskawie CC.

Waga 4500, nie było szans zeby sie udało SN ale mnie nie słuchali.

Jesteśmy cali i zdrowi to najważniejsze.

Ściskam za Was kciuki. Nie dajcie sie. Ja miałam pecha do kobiety i tyle...

Odnośnik do komentarza

agitsguciop
Kolega Ci pomyl te podlogi???pizza mniam. Ja jutro bede zamawiala na obiad pizze bo do pomocy do remontu przychodzi nasz kolega,a gotowac mi sie nie chce juz.

Ja mam najwiecej na 56. bajka wcisniesz malego. Ty termin masZ na dniach.

Jak bylam teraz w srode w szpitalu to lekarz mi nowil,ze naturalnie urodzila dziewczyna dziecko 4900 dnia poprzedniego!!!!i to dosyc krotko. Do najszczuplejszych nie nalezala podobno,ale se mysle i co z tego,jak takiego kloca wycisnac Boze!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Zuzu, gratulacje i współczuje, że tak Cie wcześniej wymęczyli
Ale już masz malutką przy sobie :)

Dziewczyny, dzięki wielkie, to czuje ulgę, że te ubrania chociaż raz założe, a nie że mały na wstępie w szpitalu będzie jak tarzan, tylko z pieluchą, bo wszystko za małe :D
Byle wyszedł jak najszybciej...
Długie spacery, łażenie po schodach, seks, skakanie na piłce, ciepłe kąpiele i od 1,5 miesiąca liście malin.... Co jeszcze mogę zrobić żeby małego wygonić? Jutro zaczynam 40 tydzień...

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Zuzu gratuluję! Życzę spokoju i rzeki mleka :) Czekamy na zdjęcie.

Galaretka na KTG jeżdżę do swojej przychodni która mam bliżej niż Ujastek. Tzn na razie byłam pierwszy raz. Ale tam się wybieram rodzić. Rozumiem że Ty też?

Witaj Karolina.

Ale mnie kręgosłup boli, cały dzień tuptania i jeszcze sprzątania bo jutro mamy mieć gości i teraz nie wiem jak się ułożyć żeby ulga była, ani leżeć ani siedzieć...

Odnośnik do komentarza

bajka_3
nie ma dla Ciebie ratunku;)przestań robić cokolwiek,a może samo przyjdzie. Rozwal się na łożu i czekaj:D:D

Ja właśnie dopakowuję się do szpitala. Myślę co jeszcze,a pewnie mój i tak będzie musiał dowieźć masę rzeczy.

zuzu
to niezle oszacował ten Twoj gin.

Właśnie zjadłam spaghetti,zamawiam kolejne rzeczy na allegro i muzyki slucham,mały podskakuje:)

Odnośnik do komentarza

bajka_3 ja juz przestalam wierzyc w to, ze mozna dzieci wywolac. Wczoraj zrobilam taki spacer i nic, kilka dni temu z cora przetanczylam piosenki do Akademi Pana Kleksa i tez nic. Poddaje sie i niech siedzi ile chce, tylko zeby mi 5kg nie wazyl bo sie zalamie.

PAula89 ja przy pierwszej ciazy tez tylko allegro i inne strony, teraz mam wszystko po corce, glupio nowe kupowac, wiec czekam az mlody bedzie miel z 6msc, bo do tego okresu mam ubrania od kolezanki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam od kilku tygodni uczucie jakby pod skórą, naokoło pępka coś mi pękało.
Trochę mnie to martwi, bo koleżance w 2 ciąży rozeszły się mięśnie i zrobiła się przepuklina.
Ja sporo rzeczy dostałam używanych, dużo dokupiłam. Za dużo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...