Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anka83

Prezent na 50-te urodziny!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana to są dwie najbliższe kobiety w Twoim życiu, no jeszcze jeśli masz córki to należałoby je dodać do listy. No, ale do rzeczy. Ja bym jednej i drugiej kupiła braster. Będą mogły regularnie i same dbać o swoje piersi. Ty będziesz spokojniejsza, że dajesz im dużą szansę na uchronienie się przed rakiem, a już na pewno na szybkie jego wykrycie, a tym sposobem stu procentowe wyleczenie. To jest sprzęt do samobadania piersi jest bardzo łatwy w obsłudze, one szybko się go nauczą a Ty będziesz spokojna o ich zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie braster. W tym wieku kobieta wkracza w okres życia kiedy jest szczególnie narażona na różnego rodzaju choroby w tym raka piersi, braster mógłby bardzo wspomagać kobietę w jej dbałości o zdrowie sopoich piersi. Badając je co miesiąc ma większą szansę na szybkie wykrycie wszelkich zmian w piersiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tyszkowa

może coś ekskluzywnego? wiem, że czasami panie to sobie żałują, tak jak moja mama, woli kupić coś do domu czy dać młodszemu bratu albo kupić moim dzieciom niż sama sobie coś kupić oporządnego. jakaś np apaszka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milienne

Moja mama ma podobnie :) Często woli kupić coś do domu a nie dla siebie. Tak więc raz na jakiś czas lubię jej coś takiego sprezentować. Niech cieszy się z czegoś specjalnie dla niej :)

Jeśli nie macie funduszy aby kupic coś droższego to fajną opcją jest zamówienie gazety z artykułem.
Niedroga opcja a powinna zaskoczyć drugą osobę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szarlotka12

Fajnie kupić coś co będzie miała na lata np. biżuterię oczywiście zależy czy lubi złotą czy srebrną. Za niewielkie pieniądze można kupić coś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość coaania

Moja mama bardzo ucieszyła się z zestawu do parzenia herbaty, który dostała ode mnie na urodziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sorkel

Bardzo dobrym prezentem moim zdaniem będzie świeca z prawdziwego wosku pszczelego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabryśka

Zawsze świetnym prezentem będzie coś spersonalizowanego. Zależy co kto lubi i na pewno na tej podstawie jest duże pole do popisu. Do tego warto kupić coś słodkiego do poczęstowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jasinkaa3

Moja rodzina zdecydowała się kupić mojemu tacie przelot balonem, zawsze chciał to zrobić ale jakoś nie było funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sui

Lot balonem to super pomysł, zdecydowanie lepszy od tych wszystkich głupotek, ktore dostaje się głównie na urodziny. Też jestem zdania,ze jesli chodzi o jakąś specjalną rocznice, a jest nią na pewno ukończenie 50 tych urodzin, warto jest zaplanować coś nieszablonowego.
Ze swojej strony polecałabym jeszcze zerknąć sobie na pomysły na prezenty na tej stronie: https://devil-cars.pl/

Mozecie na niej zarezerwować sobie jazdę sportowym samochodem na jednym z torów w Polsce. Nie znam mężczyzny, który byłby z takiego prezentu niezadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sanderson

Dumny wiek! Według mnie dobrym pomysłem może być portfel sam w sobie to świetny prezent, a czerwień wg. mnie jest elegancka, ponadczasowa i dostojna - idealnie dopasowana do wieku obdarowywanej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaśkakkkk

To kobieta w kwiecie wieku. Możesz pomyśleć nad koszulą nocną albo jakimś porządnym biustonoszem? Myśle,że 50 letnia kobieta ceni praktyczność swoich prezentów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oleczka78

Ja też uważam, że kobiecie w tym wieku przyda się jakiś praktyczny prezent, np. szlafrok albo koszula nocna. Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio na 76 urodziny babci kupiłam szlafrok i wszystko się udało, więc polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert964

Kiedyś porcelana była czymś normalnym i częstym w każdym domu, teraz jest jednak rzadkością. Ja mam zastawę obiadową i kawową w porcelanie. Duzy wybór, różne formaty kompletów – większe, mniejsze, z różną liczbą elementów, ale tez pojedyncze wyroby idealne na drobny prezent urodzinowy choćby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wera4477

Urodziny teściowej to idealny moment na nietypowe prezenty. Może podam Ci kilka pomysłów na śmieszne prezenty. Fartuszek kuchenny, z napisem " Gorąca 50latka"- teściowa z pewnością ucieszy się z tego prezentu. Będzie chętniej gotowała obiady :) Pomyśl na przykład o kupnie ślicznego, zdobionego wazony na kwiatki, z drewnianą cyferką "50".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bazylia23

kawa + zestaw filiżanka, łyżeczka i talerzyk oraz zaparzacz to super pomysł na prezent, ja taki sprawiłam mamie na urodziny, bardzo się ucieszyła :D
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monia53

Mój mąż jest fanem gadżetów i elektroniki więc na urodziny mu zamówiłam telewizor samsunga, na [reklama usunięta]. I był zachwycony, a przy okazji ja też korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anastazja7

Myślę, że w szczególnie w tym wieku dużą uwagę zwraca się na zdrowie. Także warto byłoby postawić na coś w stylu pakietu badań Dam o siebie [reklama usunięta]. Myślę, że z takiego prezentu ta osoba byłaby zadowolona, bo będzie mogła wykonać sobie podstawowe i istotne badania. Co wy myślicie o takiej opcji na prezent?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowoczesna

A czy mama lubi nowinki technologiczne i inne takie rzeczy? Jeśli tak, to proponuję na media expert albo czymś podobnym poszukać. Ja na święta zamawiałam pralkę mamie i jeszcze wydłużyli czas odbioru, więc idealnie się złożylo. Mam nadzieję, ze będzie się podobać i służyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość darek88

Na 50 - tke to żonie kupiłem bardzo ładne kolczyki w klepie internetowym ( właściwie córka kupiła )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiesiek944

Dobrym pomysłem na prezent na 50 urodziny będzie jakiś rzadko spotykany alkohol, może wódka Starka? Można ją zamówić online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelnke

No właśnie bardzo trudno jest czasami znaleźć prezent dla starszej osoby. Często maja własny specyficzny gust, poza tym wiele rzeczy nie jest im potrzebnych :P

Ze swojej strony mogę polecić tę Kwiaciarnię w Lublinie http://www.kwiaciarnialublin.pl

Mają tam przepiękne kwiaty i wydaje mi się, że będzie to bardzo dobry prezent. Uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...