Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też zaczęły krwawić dziąsła, chyba muszę się przerzucić na miękką szczoteczkę.
Ja już się zastanawiam i nad imionami, i nad zakupami dla maluszka, i nad kolorem ścian w pokoju :) Trudno nie mieć takich myśli. Ale chłop mnie hamuje z tym wybieganiem w przyszłość - najpierw trzeba poczekać na wyniki usg genetycznego, a dopiero potem można się cieszyć i planować. Ma rację oczywiście, ale tak trudno się powstrzymać! Tak bardzo się boję, że coś pójdzie nie tak, ale staram się zachować ostrożny optymizm.
Swoją drogą kiedyś na kobietę w ciąży mówiło się, że jest przy nadziei. Teraz sobie myślę, że to jest idealne określenie - jestem przy nadziei, że urodzę zdrowe, silne dziecko.

Odnośnik do komentarza

Dryas mnie też snują się takie myśli po głowie: jakie imię wybrać, jaki wózek kupić, jak urządzić pokój... I pomimo tego, że z tyłu głowy przemawia głos rozsądku, że jeszcze za wcześniej, że jeszcze jest na to czas, że są najważniejsze jest teraz zdrówko dzidzi to są to tak miłe myśli, że trudno się od nich oderwać :) Ja mam jutro badania genetyczne więc mam nadzieję, że chociaż trochę zostaną rozwiane moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Karolicia, na pewno wszystko bedzie dobrze! Trzymamy kciuki.
Dziewczyny, czy u Was tez problem ze snem? Ja nawet jak sie pozno poloze, to doleze najdluzej do 9, non stop sie budze a do tego cala noc mam zatkany nos. Z tym katarem, to juz sie chyba musze pogodzic, bo to podobno czesta historia w ciazy... Czuje czasem, ze stalam sie kompletnie innym czlowiekiem i przyznam, ze to bywa momentami trudne!

http://www.suwaczek.pl/cache/1acdcdc087.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Papa witamy.
Karolicia trzymam kciuki za Was wszystko bedzie dobrze trzymajcie się.
A ja dzisiaj żyje wczoraj to non stop wymioty dzis jest lepiej dużo lepiej, nawet zupę szczawiowa zrobiłam a jak smakuje mmmm jak nigdy he he. Co do kataru to kupywalam sobie olejki w aptece olbas chyba i kropilam na poduszkę ma ładny miętowy zapach i lepiej sie spalo po tym albo do wody gorącej przed snem i tez bylo ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fs65g7spt2nxd.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna zapytam tak z grubej rury :) czy macie już może założoną jakąś grupę na fb? Tak pytam bo łatwiej się komunikować :) a mam też pozytywne doświadczenia z poprzedniej ciąży gdy byłam/jestem w takiej grupie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Buziaczek, dzieki za rade. Sprobuje z olejkiem!
Nikusia u mnie tez te pobudki na siku, zawsze myslalam, ze to dopiero w zaawansowanej ciazy sie zdarza, a tu juz od poczatku sie trzeba przyzwyczajac:) Coz moze pozniej bedzie mniejszy szok, jak bedziemy wstawac po 5 razy.
Myslicie, ze dwie kawy dziennie to rozsadna ilosc? Jakos nie umiem zrezygnowac z tego napoju:(

http://www.suwaczek.pl/cache/1acdcdc087.png[/url]

Odnośnik do komentarza

czesc Dziewczyny nie było mnie pare dni i musiałam nadrobic jakies 30 stron postów, alez się rozpisałysie:) witam serdecznie Nowe Wrześniowe Mamusie ! :)

u mnie trochę nerwowo, czekam na decyzje w sprawie egzaminu...musze siedziec i zakuwac bo pewnie za tydz bede miala termin. Strasznie mnie martwią studia, boje się ze sie nie obronie przed porodem :(

Karolcia zmartwiłam się :( ale trzymam za Was kciuki i wierze ze wszystko bedzie dobrze!

jesli chodzi o test pappa to nie dostałam na niego skierowania, lekarz powiedzial ze nie widzi powodow dla których musiałabym go robic; 21.03 dopiero :( mam usg prenatalne i normalnie chyba umre ze strachu do tego czasu...

pisałyście też o imionach, otóz mamy juz wybrane; dla dziewczynki Zosia, a dla chłopca (tutaj wiekszy problem) Jan lub Ignacy :)

za dwa dni mam przymiarke sukni ślubnej:) boje sie stanac na wage... wydaje mi sie ze chyba przytylam znowu:( albo to wzdecia...
Jesli chodzi o samopoczucie, to nie jest najgorzej, wymioty cały czas zajadam, bo gdy tylko czuje głod od razu mnie ciągnie; na razie tylko raz wymiotowałam rano bo nie zdążyłam zjesc na czas śniadania. A tak to doskwiera zmęczenie i sennosc, chodze spac o 21 bo od 18 juz mi sie oczy zamykaja.

był wątek krwi pępowinowej; cały czas się nad tym zastanawiam, czy pobierać czy nie. Rodzice radzą pobierać, bo w mojej rodzinie sa nowotwory, białaczka tez była. jest jeszcze czas na podjęcie decyzji :)

postaram się juz nie robic sobie takich zaleglosci bo nadrabiałam je dzisiaj chyba z 3 godziny :) pozdrawiam Was serdecznie !

Odnośnik do komentarza

Karolicia trzymajcie się, musi być dobrze!

Jeśli chodzi o katar to ja mam go od początku ciąży bez przerwy :( i nic nie działa, żadne olejki ani spray do nosa. Pomogło trochę kupienie nawilżacza i oczyszczacza powietrza, tak że w nocy mogę w miarę spokojnie spać, za to rano nadrabiam kichaniem :D

Padme przymiarki sukienki ślubnej są takie fajne :D pamiętam jak jeszcze nie tak dawno sama wybierałam swoją :) Super emocje są wtedy i nie ma się co wagą przejmować w końcu jesteś w ciąży :) a na pewno będziesz wyglądać przepięknie :D

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...