Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Karola współczuje dla synka,dzieci są bardzo dzielne chyba bardziej niż nam się wydaje.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze,jestem tego pewna!!
Jeśli chodzi o przewracanie sie to mojej udało się dwa razy i to wczoraj na macie.a ma 3 i pół miesiąca.na bok tez sie przekręca ale tylko na jedną stronę nie wiem dlaczego.Uważam że nie ma co panikować każde dziwecko rozwija się w innym tępie.jedno zaczyna chodzenie w 10 miesięcy a drugie w 14 i podobnie jest z przekręcaniem i chwytaniem zabawek.przyjdzie czas na wszystko!!
a mnie znów bierze przeziębienie,wrrrr i do tego mam mega kurwa na teściową ooooo coś to za babsztyl!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Moja Nusia pierwszy raz przekręciła się z plecków na brzuszek jak miała 7 tygodni. Teraz praktycznie cały czas się przekręca jak tylko ja na brzuszku położę. Ale z pleców na brzuszek to jeszcze nie. Chwyta tez już zabawki. Przekłada z raczki do raczki i wkłada do buzi :) tak samo kapie już rączkami za kolanka i łydki pewnie niedługo złapie za stopki :p dość szybko się rozwija. Ja tez jestem za tym ze każde dziecko robi postępy w swoim tępie. Na pewno na sile nie będę jej sadzać czy stawiać. Ale widzę ze moja niunia jest większa od swoich rówieśników :p pewnie ma to po mamie :D
Znowu mam odwieczny problem mianowicie co na obiad ?!? :p co robicie ?

Odnośnik do komentarza

Ja od października idę na staż. Mam pół roku stażu w aptece ogólnodostępnej oczywiście nie dostanę za to ani złotówki
:( teraz przynajmniej mam rodzicielskie ale to tylko do września. Wiec ponad pół roku będziemy żyć tylko z pensji męża. Mam nadzieje ze moi Rodzice jeszcze będą nas wspomagać. Masakra :( człowiek się ciagle tylko martwi albo o zdrowie albo o pieniądze :( ciężkie to życie...
pewnie wynajmujemy jakaś nianie na pare godzin bo ja będę chodzić codziennie na 6 h do apteki. Nie chce jej dawać do żłobka. Tym bardziej ze u nas nie ma porządnego zlobka a jak jest to tyle kosztuje ze niania wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza

Ja niestety musze wrocic do pracy i do tego mam prace zmianową (6-14, 12-20), nie mam z kim zostawic Stasia wiec bedzie chodzil do żłobka. Jesli sie dostanie. Ubolewam nad tym, no ale.. nie mam,wyjscia wiec trzeba zacisnąć zeby, wiedziałam, ze tak bedzie kiedy zdecydowaliśmy sie na dziecko.

Moj Stas lapie kolanka i lydki, przekreca sie z brzucha na plecki w prawo i lewo, ale na brzuszku mu sie te raczki rozjezdzaja i tak sie bardzo martwie, pani powiedziala, ze tak naprawde juz powinien to umiec..

Odnośnik do komentarza

Charlotte nie przejmuj się. Mój mały nie trzyna z kolei główki jak jest podciagany do siadu. Ma dużą główkę i dostaliśmy profilaktycznie skierowanie na usg. Na brzuszku zaczął sobie radzić. Do tego ma wysypke na policzkach i dziś uszach. Nie wiem czy to nie skaza. Raz U mnie w rodzinie była zdiagnoz. Mówią tu ze egzema z tym ze pojęcie to jest używane tu na większość skórnych wysypek i delikatną skorke

Odnośnik do komentarza

Ardo do 6 miesiąca ma przeciwciala od matki. Także spokojnie. Moja ma uczulenie pije bebilon pepti i jest ok. Ja też przestałam karmić bo praktycznie wszystko ja uczula. A moja dopiero 9 stycznia skończy 4.
Dopiero udało mi się zrobić obiadek u nas dzisiaj ziemniaczki mielone i buraczki zasmazane.
Pogoda szara do niczego.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Karola bardzo współczuję synkowi. Ogrom zdrówka dla niego! Ty się też trzymaj, mogę się tylko domyślać jak ci trudno... Pytasz i mnie. W skrócie: od lat problemy z kręgosłupem, przepuklina międzykręgowa; 2 lata temu operacja, nie pomogła, oczekiwanie na kolejną - termin 03.2016. okazało się że jestem w ciąży i dupa z leczenia. O ile ciążę jakoś przeżyłam, głównie leżąc, o tyle po urodzeniu podnoszenie malucha zaczęło bardzo źle działać na mój kręgosłup. I tak tydzień temu nie mogłam wstać z łóżka. Mąż na szczęście w PL dostał L4 na mnie do dziś. W środę wyjeżdża za granicę. Dalszą część znasz z ostatniego postu kiedy byłam u neurologa...
U nas pogoda piękna, byliśmy już na spacerku nad morzem standardowo.
Dziewczyny nie przejmujcie się tak tym karmieniem piersią
Czasem tak jest, że się nie da, chociaż nie wiem co. Ja też planowałam 6 mcy a wyszło 1,5. Chociaż coś. Starałam się, zrobiłam wszystko co mogłam i to jest ważne.
Co do aktywności fizycznej Maćka trzyma główkę, chociaż nie czaji co zrobić z rączkami i też odwodzi je na boki. Wczoraj pierwszy raz podciągnął się z główką do siadu i tak mu się to spodobało, że mam wrażenie że on by chciał już siedzieć a leżenie jest za nudne... Turla się na jeden bok i to z pomocą. Ale i tak uważam, że rozwija się bardzo dobrze. Dziś kupiłam mu grzechotkę z canpolu (w Tesco za 7,99) i jak ją złapał to nie chciał wypuścić. A to zwykły plastik z dwoma przezroczystymi kulami po bokach wypełnionymi małymi kuleczkami. Ale ma "chudy" trzonek, przez co łatwo mu złapać. Polecam!!

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53573.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które już nie karmicie a macie pokarm w piersiach pijcie szałwie ona hamuje laktacje.
Karola bardzo bardzo wam współczuję ale napewno wszystko będzie dobrze i zostaną tylko wspomnienia, trzymajcie się dzielnie. Ja pamiętam jak mój synek w podstawówce miał złamany nos, grali w piłkę nożną i dostał niechcący od kolegi z łokcia, leżeliśmy z tym w szpitalu, dostał głupiego Jasia i my lekarz nastawiał nosek a ja byłam za drzwiami, pamiętam do dziś jak mi serce rozdzierało, wchodził do tego pokoju w takim błogim stanie, uśmiechnięty i w niewiedzy co go czeka i gdy potem słyszałam jak płakał ech to są trudne rzeczy.
Co do przekręcania to moja jeszcze ani razu się nie przekręciła z plecków na brzuszek, zabawki nadal próbuje chwytać ale tak jakby jeszcze nie wie do czego ten chwyt służy, jak jej włożę zabawkę to i owszem trochę potrzyma ale to wszystko jeszcze takie nieporadne.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...