Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Madzicz ja zakochana w twojej Emi:) ma takie piekne doleczki, mezowi nawet pokazywalam jaka sliczna dziewczynka:) zreszta jak wszystkie nasze dzieciaczki:) oczywiscie powodzonka!! Dzielne jestescie dziewczyny!
Tyneczka jak slicznie glowke trzyma synio:) moj przez tq asymetrie w j3dna strone tylko ciagle... a tak bym chciala zeby popatrzyl na wprost:(
Dzisiaj umowilam sie do poradni rehabilitacyjnej to dopiero za 3tyg wizyta; (
Tyneczka, paulap wypijcie same koperek, u mnie to na kupki Filipka rewelacyjnie dziala!!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sevanka, Madzikcz powodzenia na badaniach! Trzymam kciuki za wasze dziewczynki ;)

Moj lekarz twierdzi, ze trzeba odciagac z noska w razie potrzeby, a wkladanie zbyt głęboko aspiratora czy gruszki moze podrażniac śluzówke, dlatego nalezy robic to ostrożnie. Ja odciągam Stasiowi jak ewidentnie gra mu w nosku albo wręcz wylazi mu juz z nosa.

U nas tez mocno wieje, ale opatulimy sie cieplutko i idziemt na małą godzinke ;) zazdroszcze Wam sniegu ja bardzo lubie białą zimę ;) u nas chmury, ale słonko tez sie przebija.. ma śnieżć po poludniu podobno ;)

Aaa Szczęściara Twoj mąż jest miszcz xD

Odnośnik do komentarza

Tyle sie naprodukowalam a tu przerwa serwisowa i mi wszystko wcielo eh.
To teraz w skrocie. Jednak wychodzimy do domu bo Emi ma ten katar i żaden anestezjolog jej nie da narkozy. Mamy przyjsc za 2 tyg na kontrolne usg jak ten torbiel sie zmniejszy to beda czekac az sam sie wchlonie. Nie wiem czy sie ciesyc czy nie bo przeciez to dziadostwo moze nawet pęknąć.
Maaag tak oboje mamy duze niebieskie oczy ja blond wlosy a maz czarne a Emi brazowe jak widac heh
Nasze forumowe dzieciaczki sa cudne. Chlopcy przesliczni. Nasze dziewczynki beda mialy problem z wyborem:)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Madzikcz ja się właśnie zastanawiam jakie oczka będzie miała Nusia. Mąż ma niebieskie i cała jego rodzina tez. Ja piwne a moja mama zielone a tato szaroniebieskie. Wiec obstawiam ze będzie miała Niebieskie :p chciałabym !
Zauważyłam ze Nusi zaczął przeszkadzać hałas w spaniu. Chyba ze śpi u mnie na piersi to wtedy ok a jak ja odłożę na podusie to od razu się wybudza. Robię eksperyment z łóżeczkiem. Może w nim podli dłużej :)

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52673.jpg

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi kiedys juz dziewczyny pisały o kremie la roche posay na szorstka skore. Ja kupilam Emi bo na brodzie i policzki miala szorstkie. Po ok tyg stosowania tego kremu. Buzie ma gladka i miekka jak przyslowiowa pupcia niemowlaka hehe wiec na prawdę goraco polecam. Stosuje go na cale cialo i buzie Emi jest cudowny. Szkoda tylko ze nie pachnie jakos ladnie. No ale to pewnie dlatego wkasnie jest taki skuteczny.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie:)
My po fatalnej nocy i dzien tez zaczal sie marudnie,wszystkiemu winien brzuszek. A teraz Misio odsypia,zobaczymy jak dlugo:) No i nie mam serca nie nosic Mlodego,mimo,ze plecy bola nosze ile moge. Malutki nie protestuje w lezaczku,ale jednak na rekach moze poznawac swiat i jest tak zafascynowany,ze nie moze sie napatrzec.
Sevenka,ja niemowlectwie mialam dysplazje stawow biodrowych i moja mama stroila mnie w taka specjalna rozporke do dziewiatego miesiaca zycia. Wygladalo to jak kierownica roweru,ani dziecka wlozyc do wozka,wszystkie spiochy przeciete w kroku do przewijania.no i nie bylo mowy o raczkowaniu. Na szczescie tego nie pamietam i tak sobie mysle,ze kiedys to byly czasy,jednak teraz,mimo wszystko mamy lepiej:)
A u nas wczoraj byl ksiadz z oplatkiem:) Troche sie zdziwilam,bo nie dosc,ze osobiscie,to jeszcze nie bylo 'co łaska',mile zaskoczenie. No i dotarlo do mnie,ze Swieta juz za niecale 4 tygodnie,a jeszcze bialo za oknem,pieknie:-)
Dzieciaczki przesliczne i nie ma dla mnie nic piekniejszego niz szczery bezzebny usmiech:)
I musze sie pochwalic Moim Szczesciem:) Milego dnia Mamusie:)

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52677.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Maag moj za 2dni konczy 3mce;) jak szybko.. ale sie ciesze bo maly sprawia coraz wiecej radosci;) smiejr sie glosno, juz sie bawi ze mna, a z tata to juz w ogole;) tylko ulewania znowu wrocily... juz mialam spokoj dluzszy czas a tu zonk...
Mila_mi jaki sliczny ten twoj synio;) mi tez kregoslup strasznie boli, i to czesto w tym miesjscu gdzie wklucie znieczulenia mialam... mam kolezanke rehabilitantke i ma przyjsv mnie troche pomasowac i nakleic tasmy do kinezjotempingu. Zobaczymy czy pomoze;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Faktycznie,ten czas leci... Jeszcze niedawno sie zastanawialam jak Maluch wyglada w brzuchu,a tu prosze,juz sie usmiecha i guga:) a jak wczoraj ogladalam swoje zdjecia w ciazy to jakbym nie siebie ogladala,jakos tak dziwnie☺
Mamo Joasi,my sie szczepilismy z ciemieniucha i szorstka skora. Dla naszej dr to nie jest przeciwwskazanie,ale co lekarz to inna opinia. I u nas nie bylo zadnych skutkow ubocznych po szczepieniu.
U nas juz po spaniu:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi kurcze to nasze małe mają podobną historię.. Mojej też bardzo długo utrzymywała się żółtaczka i teraz ta pseudo skaza, stwierdzona na "oko". Moja p. doktor stwierdziła, że szczepić, szczepić, szczepić... A ja nie szczepię póki co na nic, tylko w szpitalu po urodzeniu, bo tak szczerze mówiąc nie wiadomo na co dziecko ma uczulenie, może być to równie dobrze jakiś składnik szczepionki, więc póki wszystko łącznie z brzuszkiem się nie ustabilizuje nie będę narażać dziecka na dodatkowe "atrakcje" poszczepienne. Zaznaczam, że nie jestem antyszczepionkowcem, tylko lepiej dmuchać na zimne, niż płakać nad rozlanym mlekiem..

Oglądałyście może program na TVP "Szeptem" było o szczepionkach?

Mamo Joasi karmisz tylko piersią czy dokarmiasz?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :)
My dziś na spacerku byłyśmy mimo 2stopni na dworze , A Zosia juz ponad godzine śpi po spacerku ( juz trzeci raz tak spi fajnie ).
Ja karmie tylko piersią i u mnie kupki 2-3razy dzienne.
Ostatnio ciezko mi ją uśpić w nocy zawsze kolo 20.30 idziemy do cyca i zaraz byl sen a ostatnio uspianie trwa ze 2 godzine czy to może być od dużej ilości slodyczy ?.
Widze że u ktorej z Was poduszki z kanapy poodkladane tak samo jak u mnie :D.
Maaaag slicze masz lozeczko ja ochraniacze mam od siostry i sa takie stare nie modne chętnie kupilabym nowe jakies modniejsze:).

PS. dziecko godzine spi a ja w necie czytajac posty od które byly od wczoraj i szukam dla malutkiej kombinezonu zimowego, Polecacie coś ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...