Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam pakiet w luxmedzie ale nie chciał mi ostatni przepisać wszystkich badań co dostałam od mojego gin. Kręcił nosem mocno ze dyrekcja źle na to patrzy jak dają za dużo skierowan... niby pakiet jest a łaskę robią. .. masakra :(

Odnośnik do komentarza

ja tez chodze prywatnue i na wszystkie badania idzie z portfela ale bylam juz u dwoch lekarzy na nfz, ktorzy okazali sie porazka.

tak zazwyczaj mowi sie z 3 miesiacu o ciazy i ja tez mam taki zamiar jednak przez moje samopoczucie musialam piwiedziec w pracy i wie moja mama. Mamie powiedzialam bo potrzebuje kogos kto wie co nie co i nie bede sie tak stresowac wieloma rzeczami.

Odnośnik do komentarza

hej ja już dostałam całą masę badań do zrobienia i też wszystko prywatnie niestety ,bo gin prywatna ja swoje przeszłam już w życiu i wolę zapłacić gin prywatnie niż potem płakać jak to było w przypadku mojej pierwszej ciąży.Ale idę do swojej lekarki na NFZ i poproszę ją aby dała mi skierowanie na to co może właśnie na NFZ

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

Odnośnik do komentarza

Czytalam troche na temat tych detektorow,ponoc latwo mozna pomylic dzwiek tetna plodu i innymi rzeczami,no i spotkalam sie z opinia ze dzidzius zle reaguje na te fale.moze cos w tym jest bo jak bylam wysoko w ciazy to corcia byla bardzo ruchliwa po badaniu usg.ciezko znalezc obiektywne opinie,bo lekarze ponoc to odradzaja(ze wzgledu na mozliwa panike przyszlej mamy ktora nie uslyszy serduszka)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witam ja planowany okres miałam na 3 stycznia około 15 zrobiłam test pozytywny 2 kreski jedna blado różowa. 17 już były obie czerwony lekarz potwierdził ciąże jestem w 8 tygodniu termin na 12 września :-) mdłości miałam straszne A po wizycie dostałam tabletki wyrównujące hormony chroniące przed poronirniem i teraz cieszę się rosnącym brzuszkiem :-) mój narzeczony oszalał :-) trzymam za nas kciuki i za was wszystkie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...