Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuje Wam naprawdę. Ja jem rano płatki z mlekiem kozim, na drugie śniadanie najcześciej łososia z oliwkami pomidorkiem itp, obiad zupa i drugie danie, kolacji nie jem bo nigdy nie jadłam, tylko owoce. Zachcianek nie mam żadnych. Właściwie od strony pokarmowej nic sie nie zmieniło, oprócz tego ze nie jem rzeczy zakazanych np. Sushi, serów pleśniowych, fety itd

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Padme dziekuje Ci bardzo, uspokoiłam sie :) współczuje Dziewczynom z mdlosciami. Ja ich na szczescie nie mam. Rano budzę sie strasznie glodna... Zwykle byłam zawsze glodna bo lubie jeść i musze sie mega pilnować i sporo ćwiczyć zeby utrzymać wagę. Teraz sie troche martwię bo zaprzestałem chodzenia na siłownie gdyż troche sie boje o niunie. Mysle ze w 2 trym jak bedzie wszystko ok to wroce na cwiczenia i aktywny tryb życia. Rano zwykle jem dwie kanapki z ciemnego chleba pozniej obiad. Międzyczasie sok swierzo wyciskany z pomarańczy i grejpfruta. No a obiad to taki sobie zwykle jedno danie. Nie bardzo mam czas gotować bo egzaminy przede mna i siedzę w ksiazkach całymi dniami... Wieczorem znowu dwie kanapki z pasta jajeczna :) i tak w kółko hehe :p

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam u lekarza, 6 tydzień ciąży, 5 mm.
Następna wizyta za 3 tygodnie, lekarka powiedziała, że wtedy będzie już wyczuwalne tętno.
Myślicie, że warto iść wcześniej do innego ginek. ?
Kiedy powiedziałyście o ciąży w pracy, ja zamierzam w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...