Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki. Moja właśnie zasnela A ja wcinam ryż na mleku. Co do diety rybka to ja mam taką sama nawet wędliny nie jem. Mięsko drobiowe i gotowane. Marchewki nie jem bo malutka ma zatwardzenie i brzuszek ja boli l. Moje menu to buleczki zwykłe i drożdżowe z masełkiem. Płatki kukurydziane. Ziemniaczki kasza i to mięso gotowane. Więcej narazie nic. Brzuszek musi dojść do siebie.
Maaag to do dzieła dużo seksu:) tak mi położna mówiła. Abyś nie miała indukcji bo to nic przyjemnego.
Ja witaminę k i ď też podaje.
Moli gratulacje:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Maag,moze ty ze wzgledu na to ze twoj lekarz sie toba "zaopiekuje" na. Lwowskiej bedziesz zadowolona i inaczej traktowana przez personel.to ze porod mialam tak ciezki niestety w duzej mierze zawdzieczam lekarzom i poloznym.nie fajne tez bylo to ze ryzykowali zdrowie moje i dziecka bo chcieli zawyzyc statystyki sn.leze w zlym stanie a laski po wczorajszym cc smigaja po korytarzu az milo.nie bede opisywac swojego porodu bo to by tylko moglo wystraszyc wiec po co.Ale cala ta szkole rodzenia,to co tam przekazuja,opowiadaja o standardach,aktywnym porodzie-wszystko mozna o kant dupy rozbic bo ten szpital nie posiada zadnych standardow,tylko ladne plakaty na scianach.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Milutka86
Witajcie dziewczynki. Moja właśnie zasnela A ja wcinam ryż na mleku. Co do diety rybka to ja mam taką sama nawet wędliny nie jem. Mięsko drobiowe i gotowane. Marchewki nie jem bo malutka ma zatwardzenie i brzuszek ja boli l. Moje menu to buleczki zwykłe i drożdżowe z masełkiem. Płatki kukurydziane. Ziemniaczki kasza i to mięso gotowane. Więcej narazie nic. Brzuszek musi dojść do siebie.
Maaag to do dzieła dużo seksu:) tak mi położna mówiła. Abyś nie miała indukcji bo to nic przyjemnego.
Ja witaminę k i ď też podaje.
Moli gratulacje:)

A nabial?mleko?kawe rozpuszczalna?jogurty? Cokolwiek? Jakie jesz warzywa i owoce.?
Ja z pierwsza corka nie jadlam prawie nic i final byl taki ze wyjalowilo mi sie mleko i mala się nie najadala.
Teraz jem normalnie w miarę , tak jak w ciąży , wyeliminowałam owoce ,warzywa i potrawy ktore powoduja wzdęcia i sa ciężkie na zoladek. Ale np kawę rozpuszczalną z duza ilością mleka pije jedna filiżankę , jem nabial itd normalnie. A mala pierdzi, kupki robi przed/po każdym karmieniu. Wiec chyba jest ok

Odnośnik do komentarza

Milutka86
Witajcie dziewczynki. Moja właśnie zasnela A ja wcinam ryż na mleku. Co do diety rybka to ja mam taką sama nawet wędliny nie jem. Mięsko drobiowe i gotowane. Marchewki nie jem bo malutka ma zatwardzenie i brzuszek ja boli l. Moje menu to buleczki zwykłe i drożdżowe z masełkiem. Płatki kukurydziane. Ziemniaczki kasza i to mięso gotowane. Więcej narazie nic. Brzuszek musi dojść do siebie.

U nas jest trochę bardziej restrykcyjnie ze względu na to, że mała ma (jestem już niemal pewna) na krowie mleko i gluten. Ja TYLKO jem ryż, płatki ryżowe, włoszczyznę, ziemniaki i indyka. Zero produktów mlecznych, zero zbożowych. Herbata tylko słaba, kawa zabroniona.

Dzisiaj w nocy pierwszy raz od wyjścia ze szpitala dokarmialiśmy Bebilonem HA, ale niestety Basia wymiotowała po nim i od 15 godzin nie może zrobić kupy. Nikt z nas nie spał. My na każdy dźwięk na nogach i zmienialiśmy piżamy oboje po 2 razy, a Mała od 3 nocy nie dosypia i męczy się okrutnie. Dzisiaj idziemy do lekarza i mam nadzieję, że w końcu czegoś się dowiemy, bo obie się bardzo męczymy- ja z jedzeniem, a ona z kupami.

Odnośnik do komentarza

Mind mam tylko nadzieje na jakieś godziwe traktowanie. Nie chce żeby sie ktoś tam rozpieszczał nade mną ale bez przesady. Dobre słowo sie przyda. Kurde No nie wiem dlaczego tak Cię potraktowali nieładnie. Koleżanka w kwietniu rodziła i mega zadowolona. Zreszta większość z kim rozmawiam to zadowolone. No nic nie będę już rozkminiac. Co ma być to będzie. Urodzić jakoś muszę :P byle akcja sama sie rozpoczęła. Muszę mojego na ten seks namówić

Odnośnik do komentarza

ja też jem w miarę wszystko kawy nie piję wcale jakoś tak przełamać się nie mogę ale spróbowałam czosnku i kapusty i nic małemu nie było więc chyba się przemogę i będę się normalnie odżywiać

Rybka u mnie ten starszy miał to samo i lekarz przepisywał bebilon pepti i było wszystko ok czasem ulewał ale nie duże ilości tylko minusem jest to że na recepte jest to mleko ...

mind i maaag może to zależy jaki lekarz i położna na zmianie są albo jaki mają humor ale wydaje mi się że takie rzeczy nie powinny się dziać w szpitalach bo to przecież zaważa na populacji bo jak by u mnie w szpitalu tak traktowali to nie wiem czy zdecydowałabym się na kolejne...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a ta witamina K to jak się karmi piersią to się ją podaje. A co jak karmienie mieszane? ???Wyczytałam gdzieś że przy mm nie trzeba podawać bo ono zawiera Wit k. Mój mały za każdym razem dostaje butlę mm a cyc to tylko dodatek oczywiście przed butla i to nie zawsze ma na niego ochotę. Ja narazie podaję tą Wit co drugi dzień ale nie wiem co robić? ???czekam na położną z NFZ.
Dziewczyny świeżo rozpakowane gratuluję a dla maluszków zdrowia życzę.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Milutka86
Szczesciara i Mindtrick gratulacje:) zdrowych maluszków.
Mind wiem co czujesz ale ta Twoja to już całkiem kruszynka. Jestem ciekawa czy też miała klatkę piersiową większą niż główkę?

Milutka,tak teraz patrze na karte do wypisu i glowka ma 35cm a klatka piersiowa 38cm.takze tak:)
Ale tak czytam was o tej wit K,a tu wlasnie lekarz mowil ze nie zaleca sie juz wit K,ze tylko D....

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mind wiem co czujesz w sensie jaki ból:( moja też tak miała 36 cm i 38 w klatce:)
Dlatego ja uważam że poród sn jest straszny. Inne mamy już chodziły po cc. A ja z kriplowkami i cewnikiem przyczepionym do łóżka przez 2 doby. Nawet dziecka nie można było wziąć. Tyle dobrego ze zaraz po porodzie podali mi te morfine ty też tak dostalas?
Co do jedzenia to mleko pije i płatki też na mleku. Narazie jogurtów jeszcze nie bo się boję ale powolutku też będę wprowadzać.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Milutka86
Mind wiem co czujesz w sensie jaki ból:( moja też tak miała 36 cm i 38 w klatce:)
Dlatego ja uważam że poród sn jest straszny. Inne mamy już chodziły po cc. A ja z kriplowkami i cewnikiem przyczepionym do łóżka przez 2 doby. Nawet dziecka nie można było wziąć. Tyle dobrego ze zaraz po porodzie podali mi te morfine ty też tak dostalas?
Co do jedzenia to mleko pije i płatki też na mleku. Narazie jogurtów jeszcze nie bo się boję ale powolutku też będę wprowadzać.

Milutka,chyba nie mialam morfiny,przynajmniej nic o tym nie wiem,jak wybudzilam sie z narkozy po szyciu to nic nie mialam.z przeciwbolowych jedynie paracetamol no i do 6h kazali wstac na siku,ja nie mialam cewnika.non stop helikoptery w glowie,mowie do tego zidiocialego lekarza ze nie moge wstac bo kreci mi sie w glowie a on pyta:a w ktora strone sie pani kreci,w lewo czy w prawo..."rodzic po ludzku mi sie zachcialo...:)
Ja mam Lile przy sobie non stop,wybawieniem jest maz ktory jesli jest to chociaz odbije mala po jedzeniu bo ja nie daje rady tak dlugo jej trzymac i jak zostajemy same to niestety jej sie ulewa.Jak ja trzymam,przebieram to lzy ciekna z bolu i mam wrazenie ze wszystko mi sie tam rozrywa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mindstrikcs naprawdę co współczuję, skoro cie pod narkozą zszywali tzn. Że ostro cie porozrywało :/ mnie nie nacinali ale pękłam w dwóch miejscach, lekarz mi założył że dwa szwy i naprawdę ja po 4 godzinach poszłam siku bez żadnych rewolucji, wiecie nawet kupę mi się udało zrobić za dwa dni i poszło gładko, co pewnie jest zasługa siemienia lnianego.
U mnie z Wit. K jest tak, że zmieniły się wytyczne i już nie trzeba podawać, tylko Wit. D od 8 doby.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...