Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej co za dzien:( bylam u dentysty i zrobila mi babeczka dwa zeby jeden w stanie fatalnym ale uratowany opatrunkiem i plomba jak nie bedzie bolal to okej a jak zacznie w sumie od samego wyjscia boli to leczenie kanalowo...
masakra mysle ze narazie mam bol bo robila mi to na polowce znieczulenia i czuje ze mi cos lekko napuchlo...zobaczymy do jutra rana...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Robyn993
Hej co za dzien:( bylam u dentysty i zrobila mi babeczka dwa zeby jeden w stanie fatalnym ale uratowany opatrunkiem i plomba jak nie bedzie bolal to okej a jak zacznie w sumie od samego wyjscia boli to leczenie kanalowo...
masakra mysle ze narazie mam bol bo robila mi to na polowce znieczulenia i czuje ze mi cos lekko napuchlo...zobaczymy do jutra rana...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Greenrose ty chyba jesteś najdalej w tyg ciąży . A brzuszek ,mimo ze z podwójnym szczęściem , to nie wiele większy od naszych .

Jejku jak ja juz bym chciala miec "3"z przodu tygodni he a jeszcze poltora mies ehh a ile do porodu mmm

Ostatnio moj mąż mówi ciągle,ze szkoda ze nie będziemy mieli bliźniaków he he

Odnośnik do komentarza

Czesc.... to co napisała kaska to prawda jestem w dwóch grupach na fb i w jednej jest despotyzm i raczej samo uwielbienie mamusiek... w drugiej za to jest luzno i zabawnie.... ale waracając do sedna to było nie fajne wobec Aleksandry jak sie zachowały bo ja np sama skorzystam z ubranek od niej i z racji tego że mieszka blisko mnie i mogę ja odwiedzić :) i wybra coś dla Wiki

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie:)green rose piekny brzuszek:)
Padme twoj jak pileczka taki zgrabniutki:)
Mnie malenstwo tak w nocy kopalo po pecherzu I bliznie po porzednich cieciach ze az bolalo,ale cwana jest bo jak polozylam reke w tym miejscu gdzzie kopala to przestawala jak zabralam to znow harce byly:)
Kasia ja swojego jeszcze na.nocnik nie wysadzam chociaz chyba zaczne bo jak ubieram mu pampka to sie zlosci,chociaz nie wiem jak to wyjdzie bo on malo mowi,duzo rozumie ale z.mowa kiepsko u niego,dziewczyny same zaczely bez wysadzania I namawiania jak mialy 2,5roku nie cale,wiedzialy gdzie stoi nocnik I pewnego dnia swoje zrobily,obylo sie na szczescie bez nocnych wpadek a I twardsza sprawe od razu tez zaczely na.nocnik wiec chyba nie poleglam:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Kasia i Jureczka nie rozumiem komentowania jednego forum na innym. Mamy rozumieć, że wpisy tu umieszczane też są poddawane przez Was dalszej analizie na innym forum? Wypadałoby zachować chociaż pozory lojalności gdy należy się do grupy/ forum. A nie takie pisanie o jednych z drugimi.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny śliczne macie brzuszki :) ja ty je wszędzie a nietylko w brzuchu..
Maaag ty chyba jesteś z Rzeszowa a ja jestem z Jasła to kawałek :) hihi
Byłam dzisiaj po sukienkę na wesele i udało mi się kupić w by lala na wyprzedaży za 50 zł. Tylko mam nadzieję że znieszcze się w nią w lipcu :) hehe
Od jutra nie jem słodyczy. Postanawiam sobie ale nie wiem co z tego wyjdzie :)
Maag śliczny ten pajacyk ja właśnie na taki poluje ale jak na złość nigdzie nie ma. Kupiłam za to dzisiaj kocyk milusi błękitny w pepco :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

MoliOO ja tez sobie codziennie powtarzam od jutra zero słodyczy i jakoś nie wychodzi hehe a tyłek rośnie;/ ale nie potrafie się powstrzymać.. jeszcze niedawno miałam faze na lody, codziennie normalnie;) a teraz czeeekkoladda;) mogłabym jeść kilogramami
Szczęściara ja dzisiaj też byłam w biedronce i nic a nic.. jedyne co było to rajstopy ciążowe;/ gdzie w takie upały to i tak raczej się nie przydadza

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~tupi
Kasia i Jureczka nie rozumiem komentowania jednego forum na innym. Mamy rozumieć, że wpisy tu umieszczane też są poddawane przez Was dalszej analizie na innym forum? Wypadałoby zachować chociaż pozory lojalności gdy należy się do grupy/ forum. A nie takie pisanie o jednych z drugimi.

Ja nie pisalam o forum tylko o sytuacji , o zlym traktowaniu ciężarnych i tych którzy chcą pomoc.

Tutaj nikt nie ocenia innych i sie wspieramy a nie krytykujemy i dokujemy. Nie odzywamy się do siebie chamsko . Po prostu napisalsm,ze nie rozumiem takiego podejscua do osoby,ktora eyciags pomocna dlon. Doczytaj spokojnie .
Nikogo nie obrazilam,nie podalam nazwisk . Jeśli bralas w tym udzial , przykro mi . Na początku poprzedniego posta z giry za to przeprosiłam.
Pozdrawiam Cię serdecznie , nerwy nie sa wskazane w naszym stanie

Odnośnik do komentarza

~tupi
Kasia i Jureczka nie rozumiem komentowania jednego forum na innym. Mamy rozumieć, że wpisy tu umieszczane też są poddawane przez Was dalszej analizie na innym forum? Wypadałoby zachować chociaż pozory lojalności gdy należy się do grupy/ forum. A nie takie pisanie o jednych z drugimi.

chyba zapomniałaś, że każdy może wejść na to forum i Twoje wypowiedzi może analizować nawet pierwszy lepszy Czesiek... ale to już inna sprawa. Forum a gr na fb to co innego np grupa jest tajna lub zamknięta i bez przynależności do niej nic nie przeczytasz .... I stanę w obronie Kasi, a nie swojej dziewczyna tylko powiedziała jak traktowane są inne kobiety... po za tym my nie jesteśmy tu pierwsze mówiące o tym jak zachowują się dziewczyny z fb... jakbyś dłużej tu była może byś wiedziała....

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki ja kolejny intensywny dzień.....krzyż mi peka.
W biedronce kupiłam cudne 2 kocyki jeden z myszką miki A drugi z Zosia księżniczka no i pościel też z myszką A do tego body takie słodkie na rozm 74 to wtedy mała będzie miała pół roku to założę przez głowę. Co do ubrań ciazowych to straszne te bluzki ciążowe. A faktem ze raczej w rajstopach w upały chodzić nie będziemy.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Kasia przedstawiłaś sytuacje bardzo subiektywnie. Nikt tam nie ubliżył Oli, były tylko dwa pytania czy jest w ciąży z terminem wrześniowym bo jesli nie to Admin. zdecydowała o usunięciu. Nie było tam ataku, tylko prosba o wystawienie swojego ogłoszenia na innym portalu bo dziewczyny nie chcą handlu u siebie do czego mają prawo. To co później się działo to swoją drogą... Ja równieź uważam, że nikt Oli nie powinien usuwać bo tak jak napisałaś moze akurat ktos chciałby skorzystać z jej rad z czym zgadzam się z Tobą w całości. Mi chodzi o coś innego, że mimo wszystko jeżeli należy się do jakieś grupy to powinno się tam wyrazić swoje zdanie a nie komentować je na innych forach to źle wyglada, jak takie skarżenie na siebie. Ja również pozdrawiam i nawet przez chwilę nie miałam nic złego na myśli bo w gruncie rzeczy podzielam Twoje zdanie. Chodzi tylko o zasady, że nie mówi się o nieobecnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...