Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kukurydza, Antoninka
Dziekuje. Czytam tak pobierznie bo tak mi hormony szaleja ze masakra i jak czytam morze lez. Moja mala tak sciemniala, ze malo braklo a by mnie rozwiazali. Teraz zapis wyszedl lepszy, ale dalej jestem bez pożywienia od rana bo moj gin jest na bloku i czekam na decyzje. Brzuch mi stwardnial i ciagnie mnie w dole oby to nie byly skurcze... Przez to wszystko dziś ledwo zyje. Ale Dawidek mial te sterydy czy nie zdazyli? I czy juz moje dobrze dzialaja jak druga dawka byla o 4 rano?

Odnośnik do komentarza

Ps. I byłam bardzo zaskoczona jak to możliwe, że piszą tak w internecie ze od 34 bo przecież to bez sensu :D:D
Ale ja ostatnio naprawdę nawet jak ni spie to umysł mi śpi i w ogóle nie kontaktuje :)

Wczoraj na przykład chciałam poprosić mrżą żeby podał mi kosmetyczke z triumpha wiec grzecznie poprosilam o "kosmetyczke z tiramisu" a kiedy chciałam prosić żeby otworzył okno spytałam, "czy możesz zaswiecic światło w sypialni" :D Mogłabym wymieniać bez końca bo o zapomnianiu nasikac do pojemnika na mocz (Catya :D ), nieumiejętności podpisania dokumentu i pomylenia własnego nazwiska czy chowania telefonu do szafy to chyba w ogóle nie trzeba wspominać bo to norma w ciazy :p Dobrze, ze mąż chodzi ze mną wszędzie ale niestety na forum mnie nie pilnuje :)

Odnośnik do komentarza

Co za dzień, większość coś boli. Moze te upały sa lepsze od deszczu.
Lenka a jak odczuwasz skorcze? U mnie problem bo ból nie do zniesienia, promieniuje do lędźwi ale to nie skurcze. Od 5h sie mecze i chwilami chciałabym aby to był początek porodu eh..
Na IP nie jadę bo mnie z takimi bólami wypisali do domu, podobno taki urok mojej aktywnej macicy.
Ciepła kąpiel to może być to chyba pojadę do teściów, bo sama nie mam wanny. Na pewno nie zaszkodzi? Nie chciałabym przyspieszyć porodu. Szukam sposobu zeby sie odprężyć.

Tymoteusz ur. 07.07.2016 2,954kg 54cm mój bohater ;)

Odnośnik do komentarza

Virkael, Didi z tą kąpielą to w zależność kto co przez to rozumie. Jak mam silne bóle pleców to nalewam wody może z 15cm, a później tą wodą oblewam plecy. Nawet jak twardnieje brzuch to też pomaga.

Jeżeli macie wątpliwości czy się zaczęło to zadzwońcie albo do położnej, lekarza lub na IP. To już czas że różne kwiatki mogą się zdarzyć, również wcześniejszy poród. Nie ma co się zastanawiać...

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Myszka a to jest na podeszwie czy gdzie? Najlepsze na takie odciski są plastry compeed, ale to wszystko zależy od miejsca i w aptece na pewbo doradza i dobiora Ci najlepszy na Twoja przypadlosc (+ spytaj o "instrukcje obsługi" bo przy każdym rodzaju jest troszkę inna). Do tego długie moczenie w wodzie i nic więcej nie poradzimy :( :*

Odnośnik do komentarza

Ja dalej walczę z bólem podbrzusza. Do szpitala nie jadę bo bardzo nieregularnie boli. Ciężka noc przede mną, ale zadecydowaliśmy ze pojedziemy rano, no chyba ze noc przyniesie konkretne skurcze.
Zastanawiam sie jak odróżnić ból od skurczy. W szpitalu czułam to co teraz i na KTG brak skurczy. To jest jak bardzo silny ból miesiączkowy poniżej pępka który promieniuje do pleców i trwa max 60 sekund.

Tymoteusz ur. 07.07.2016 2,954kg 54cm mój bohater ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...