Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie tyje, chociaż brzuszek już widać.( To chyba pozostałości z poprzedniej ciąży). Mi mdłości przechodzą po ogorkach zwykłych i bananach, za to nie mogę się pozbyć beznadziejne smaku w buzi :( a i nie nam co pić, bo od wszystkiego mnie odrzuca. A co do prenatalnych to będę robić napewno pierwsze. Pamiętajcie, że najlepiej je zrobić w 12 TC.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/e92ff365.gif

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/b429ad79.gif

Odnośnik do komentarza

Hej

Dawno sie nie odzywałam. Rozdrażnona przed USG strasznie byłam. Ale niepotrzebnie! Serce bije. Z OM i z USG wychodzi, że jestem 7T5D ciąży, termin 14 lipca (światowy dzień łapania za tyłek) :)

I ide na badania prenatalne. Ponoć najlepiej w 12 tygodniu, więc sprawie sobie prezent na nowy rok, żeby być spokojną.

Buziaki i nie stresujcie sie tak mocno!

http://www.suwaczki.com/tickers/859943r8fnemu8z1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny po długich staraniach w końcu będę mamusia =-) Chciałabym tym szczęściem podzielić się z całym światem ale nie moge . W jeden dzien się dowierdzialam ze mam toxoplazmoze a dwa dni później ze będę mama. Jestem załamana =-( znacie jakieś szczęśliwe mamy które urodziły zdrowe dzieci?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;) mam takie pytanie bo nie dopytałam mojej gin, dostałam dziś Luteine, ponieważ niepokoił mnie śluz zabarwiony delikatnie na żółty(brąz) różnie. Ale nie wiem ile razy go brać? Jak wy bierzecie? rano i wieczorem czy raz dziennie? nie mam ogólnie stwierdzonego jakiegoś niedoboru progesteronu czy coś, to raczej zapobiegawczo ;)
Widać już plamkę, beta ok 550 ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny długo staralismy się o maleństwo i w końcu udało się =-) ale niestety nie mogę w pełni cieszyć się szczęściem ponieważ dowiedziała się ze mam toxoplazmoze wiec jestem w totalnej rozsypce =-( Może którąś z was zna szczęśliwe rozwiązania i choć troszkę mnie tym pocieszy?

Odnośnik do komentarza

kasiek_11
Cześć dziewczyny ;) mam takie pytanie bo nie dopytałam mojej gin, dostałam dziś Luteine, ponieważ niepokoił mnie śluz zabarwiony delikatnie na żółty(brąz) różnie. Ale nie wiem ile razy go brać? Jak wy bierzecie? rano i wieczorem czy raz dziennie? nie mam ogólnie stwierdzonego jakiegoś niedoboru progesteronu czy coś, to raczej zapobiegawczo ;)
Widać już plamkę, beta ok 550 ;)

kasiek_11 musisz się zapytać swojej gin w jakich ilościach masz brać luteine, bo sama sobie nie powinnaś ustalać dawki. Ja biorę 3x2 (50mg), dopiero w 11 tyg mam zmniejszyć na 2x2.

Odnośnik do komentarza

lisica87
A ja dziś byłam na badaniach i lekarz stwierdził, że widzi 2 maluchów. Niestety dopiero 5/6 tydz. więc nie było serduszek.
Jestem lekko zszokowana i zagubiona...
Widziałam koleżanki, które mają dzieciaczki rok po roku i mają strasznie dużo pracy...

lisica87 będzie wszystko dobrze! Zobaczysz :) to moja pierwsza ciąża i będę miała bliźniaki :) dla mnie to największe szczęście jakie mnie spotkało :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie. Czytam Was na biezaco ale nie bardzo mam ostatnio czas cokolwiej pisac.
Fajnie ze na wizytach super i widze u niektoeych to nawet podwojnie ;)
Moje samopoczucie jest rozne bo jwst kilka dni gdzie dobrze sie czuje a potem nadchosza fatalne. O odpoczynku moge pomarzyc by sobie polezec bo przy mobilbym 11 miesiecznym dziecku to nierealne. Dzis akurat pobolewa mnie podbrzusze i jest mi slabo.... wizyta w poniedzialek wiec musze badania zrobic jutro. Mowiac szczerze chcialabym juz wkroczyc w 2 trymestr by lepiej sie czuc.
Pytanko do mam majacych juz male Szkraby. Czy macie jakas technike noszenia dziecka by jak najmniej obciazac organizm?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...