Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

natka-życzę powodzenia i na pewno się uda;wiem jak to jest na takich rozmowach,nie raz już przez to przeszłam;)
Może dziś mąż się dowie,kiedy miał by polecieć do Anglii już na dobre,ja z córką polecimy do niego dopiero jak już się w miarę urządzi,żebyśmy miały gdzie spać;)Ale mam mega stresa,łaaaaa;)boje się ,że ja długo nie będę mogła znaleźć pracy.Zakładam pazurki żelowe itd.,ale gdzie indziej znajdę pracę;)
Życzę wszystkim udanego dnia;*

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Taka szansa tylko korzystać
Dzisiaj siostra ze szwagrem przyjeżdzają ,mąz jeszcze tydzień lub dwa zostanie i tak się kręci dzieci szaleją Czasem już sił mi brakuje bo i ta pogoda tak jakoś dobija człowieka
A Natasza zadowolona że do szkoły idzie ?

szybko minie zanim się obejrzysz a twój mąż będzie znów z tobą
Natasza od 2 dni ma mieszane uczucia jeśli chodzi o szkołę do tej pory się cieszyła a teraz nawet sobie popłacze że bez mamusi będzie

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jak są problemy techniczne, to proszę zglaszajcie w odpowiednim dziale, żeby redkacja wiedziała, ostatnio były jakieś przerwy serwisowe

u mnie bardzo kiepska noc, wstałam o 4.30 i jestem na nogach już:) w wcześniej w nocy do Emilki z dwa razy, więc mało spałam z przerwami, to się wyżaliłam:) może odeśpie ppóźniej

dziś planujemy powrót do domu, nie chce mi się pakować...

Odnośnik do komentarza

Natka - rozważyłaś wszystkie za i przeciw ? Czasem tak ciężko się zdecydować bo zawsze właśnie jest coś co nie pasuje Ja to chociaż szanse jakąś bym chciała mieć a tu ani widu ani słychu o żadnej pracy ...
Oopsy Daisy - trzymamy mocno kciuki za Ciebie
Witaj- Anielka1 :)
A ja dziś ze smutną wiadomością babcia męża zmarła dziś nad ranem ::(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...