Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kati78 uwierz Tylko w tej mini wyglądam tak dobrze :P ale też już jest przyciasna, najbardziej w Biuście :O haha zostało mi sporo kg z pierwszej ciąży, no i brzuszek też wygląda na większy przez lekki nadmiar skóry.Z pierwszym Synkiem na koniec miałam tak ogromny brzuch, że jak mnie przyjmowali do szpitala, to każdej Położnej musiałam tłumaczyć, że nie będę mieć bliźniaków hahaha :P i coś czuję, że teraz znów historia się powtórzy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/4bbfb70c46.png http://www.suwaczek.pl/cache/a5c94452fd.png

Odnośnik do komentarza

To nieźle:) A mi się wydaje w tej ciąży,że mam mniejszy niż w analogicznym czasie w poprzednich ciążach. To moja piąta ciąża, więc teoretycznie powinien rosnąć od samych hormonów. A on taki rozlazły, trzęsący się jakbym przytyła, a nie w ciążę zaszła. Na zdjęciach widać różnicę w wielkości, ale jakościowo to tragedia.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Stardust, czyżbyś w domku już była? Brzuszek masz rewelacyjny, chciałabym taki mieć. Na razie nawet nie mam odwagi zrobić mu zdjęcia bez bluzki...

Godzinę temu weszłam Ale holtera mi zamontowano do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza

Aneett1511
Kati No wlasnie u mnie jest podobnie, też mam wrażenie, że ten mój brzuch jakiś taki rozlazly :P zależy jak sie ubiore,nie raz wygląda na taki fajniutki ciążowy a Nie raz wyglądam jak Samica Orangutana hahaha :)

Stardust cudoooowny Brzucholek :) też chcę taki ładny :)

Jestem dziewczynki gruba i tyle biodra mi się rozeszły znowu brzuch wysadza i ot tajemnica wciecia już nie posiadam wyglądam trochę jak klocek

Odnośnik do komentarza

Kati78, Aneett1511, Stardust, piękne brzuszki :) Co Wy od nich chcecie :D Nie mogę się doczekać kiedy i mój będzie tak ślicznie zaokrąglony jak Wasz :)))

Stardust, wow.. Holter do poniedziałku? Długo. Nie zazdroszczę. Dla mnie doba z tym czymś na sobie to już masakra... :/ A lada moment też mnie to czeka.

U mnie waga również ruszyła ;) 0,5 kg do przodu w tydzień ;) Liczyłam, że po Sylwestrze będzie więcej, ale jak zwykle Mała niesamowicie spala wszystkie nadprogramowe kalorie :P Także bilans ostateczny +0,7 kg od początku ciąży :)

Witaj Nikus1987 :)

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Gianna
Kati78, Aneett1511, Stardust, piękne brzuszki :) Co Wy od nich chcecie :D Nie mogę się doczekać kiedy i mój będzie tak ślicznie zaokrąglony jak Wasz :)))

Stardust, wow.. Holter do poniedziałku? Długo. Nie zazdroszczę. Dla mnie doba z tym czymś na sobie to już masakra... :/ A lada moment też mnie to czeka.

U mnie waga również ruszyła ;) 0,5 kg do przodu w tydzień ;) Liczyłam, że po Sylwestrze będzie więcej, ale jak zwykle Mała niesamowicie spala wszystkie nadprogramowe kalorie :P Także bilans ostateczny +0,7 kg od początku ciąży :)

Witaj Nikus1987 :)

To warunek żebym mogła iść do domu w innym wypadku dalej musiałabym gnic w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Aneett1511
Ahh.. Ale w sumie dziewczyny, czym tu się przejmować :) Nasi mężczyźni nas kochają takimi jak jesteśmy, a do tego Nosimy pod sercami nasze największe skarby :) Czego się nie robi dla takiej Miłości :) a jak później troszkę nad sobą popracujemy to Kg znikną :) także Głową do Góry :D jesteśmy Słodkimi Kluseczkami :D

O mężczyznach lepiej nie pisz, bo Holter u Stardust się przegrzeje i na kardiologii znów wyląduje. Grunt, że nasz stan jest przejściowy:) Za kilka miesięcy będziemy piękne, hehe:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Aneett1511
Ahh.. Ale w sumie dziewczyny, czym tu się przejmować :) Nasi mężczyźni nas kochają takimi jak jesteśmy, a do tego Nosimy pod sercami nasze największe skarby :) Czego się nie robi dla takiej Miłości :) a jak później troszkę nad sobą popracujemy to Kg znikną :) także Głową do Góry :D jesteśmy Słodkimi Kluseczkami :D

O mężczyznach lepiej nie pisz, bo Holter u Stardust się przegrzeje i na kardiologii znów wyląduje. Grunt, że nasz stan jest przejściowy:) Za kilka miesięcy będziemy piękne, hehe:)

Ja cały czas jestem piękna :D nie robi mnie to a teście milczą bo mogą źle skończyć

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Aneett, Kati, Stardust macie piękne ciążowe brzuszki. Ja się rozczulam jak widzę takie brzusiątka. I proszę mi tu nie nazywać siebie grubaskami itp. Przeciez to juz kolejne wasze ciąże. Dla mnie jesteście laskami, że hej :D

Ja jestem orka :D

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Aneett, Kati, Stardust macie piękne ciążowe brzuszki. Ja się rozczulam jak widzę takie brzusiątka. I proszę mi tu nie nazywać siebie grubaskami itp. Przeciez to juz kolejne wasze ciąże. Dla mnie jesteście laskami, że hej :D

Nikaa, jeszcze proszę, jeszcze, hehe! Już Cię uwielbiam! Nawet mój mąż tak dobrze nie kłamie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny - super brzuszki.
Nowe Mamcie - witajcie!

Na tym forum nie można pozwolić sobie na nieobecności, bo potem trudno nadrobić - ha, ha :-) Czytam, czytam, a tu coraz nowe strony wyskakują!

Ja od jakiegoś czasu zdycham na przeziębienie, bo ten okropny ból gardła przerodził mi się w pełnowymiarową infekcje wszystkiego. Dzisiaj już mi lepiej - wygląda na to, że jednak będę żyć he, he :-D

Annett - dobrze, że siostra była w domu - uważaj na siebie!

Ak - co za historia z tym sąsiadem - dobrze, że nic groźnego Wam się nie stało. Powinniście kazać mu zapłacić za zniszczone ubrania, może wtedy więcej by zrozumiał. Chciałam jednak dodać, że debilizm jest uniwersalny - dotyczy wszystkich nacji, natomiast używanie rasistowskich określeń, szczególnie przez mamy jest niedobre - dzieci się od nas uczą.

Jak to dobrze, że dzisiaj sobota, jutro niedziela - ach! odpocząć sobie można do woli :-) Miłego leniuchowania, Dziewczyny!

Kati, Nika, Stardust - Ha, ha, ha!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...