Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nefer - Trzymam kciuki za Ciebie i za Maleństwo :*
Beata - Oj nie nudzisz się w swoim życiu ;)
Witam wszystkie nowe Czerwcóweczki :)

Byłam dziś u tego dentysty, przepłukałam mi to i zdecydowała, że do poniedziałku jak nie przejdzie stan zapalny to będzie musiała dać słaby antybiotyk, póki co mam płukać roztworem z wody utlenionej, brać 4 dni apap i patrzeć czy schodzi. Dodatkowo płukam szałwią. Trochę mniej już boli :) Chce mi kanały poleczyć póki przysługuje za darmo :)

Do wizyty u GIN jeszcze tydzień och :( Patrzę na te Wasze Maluszki i tęskno mi za widokiem swojego, ale cieszę się Waszym szczęściem :)
A jutro już 14 tydzień ;) Więc jednak ten czas szybko leci, jeszcze chwilka i połowa ciąży ;)

Zapomniałam o ważnym wydarzeniu :D Wczoraj kiedy włączyłam suszarkę do włosów, dostałam "kopa", a raczej po prawej stronie pępka na chwilkę zrobiła się góreczka :) Jestem świadoma, że na czuje ruchów to zawcześnie, ale to było wyjątkowe ;)

Odnośnik do komentarza

Mówią ze niby się nie czuje tak wcześnie dziecka. Ja przy pierwszej ciąży dostałam 7 wyraźnych kopniaczkow w 16 tyg a w drugiej w 15 tyg bylam juz pewna ze to dzidziuś a podejrzenia miałam juz w 14. To chyba zalezy jaka macica jaka budowa i jak jest dziecko zagnieżdżone . Bo jak ktos ma na ścianie przedniej lozysko to wiadomo ze ruchy będą dużo później odczuwalne.

Odnośnik do komentarza

Ja też wcześnie czułam ruchy w 1ciazy jakos 15-16tydzien. Szczupłe osoby czują je szybciej...teraz pewnie poczekam bo spora warstwa tłuszczyku na brzuszku.
Łożysko nisko na tylnej scianie macicy. W ogole najwiecej zbadala jeżdżąc mi po prawej stronie brzucha:)
Mówiła że obraz może być słaby przez moje dwie cesarki.

Po drzemce mialam takie mdłości znowu...wieczory to moja zmora nadal :/

Stardust ściskam Cie mocno buźka!

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Ja mdlosci mam masakryczne . Chociaż od kilku dni momentami juz cos lepiej ale właśnie wieczory najgorsze. W następnym tygodniu idę na chorobowy bo nie mam sily pracując i majac dwóch rozbójników malych. Mąż od poniedzialku do piątku na delegacji wiec trzeba ogarniać wszystko samemu. W lecie jakos łatwo jest mi wychowywać dzieci ale jak przychodzi zima to jest ciężko. Cieszę się ze bede rodzic na lato.

Odnośnik do komentarza

Nowe czerwcowe mamusie witajcie :D

Nefer współczuję przeżyć i zarazem podziwiam Cię za te siłę którą nosisz w sobie. Wierzę że wszystko będzie dobrze i z Tobą i z maluszkiem. Życzę Ci tego i trzymam kciuki :)

Monia też sobie wyobraziłam całą te sytuacje opisaną przez Ciebie ;))
A ja mam jakiegoś doła :( Smutno mi :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, nowe Czerwcówki :-)

Nefer - plan jest, wytyczne są, teraz trzeba się zawziąć i wykonać :-)

Wiele z nas na tym forum przeżyło poronienie (chociaż chyba żadna z nas w tak dramatycznych okolicznościach jak Ty...), wiemy co się dzieje w sercu i w głowie po stracie dziecka... ale wszystkie mamy nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie tym razem!

Problemy zdrowotne, które masz zdiagnozowane na pewno pokonasz - już wcześniej tego dokonałaś i każdego dnia patrzysz przecież na chodzący dowód Twojej naturalnej siły :-)

Coś mi się zdaje, że najtrudniejsza część zadania (oprócz porodu) już za Tobą:
1. zainstalować dziecko - zrobione
2. ukończyć pierwszy trymestr - zrobione :-)

Teraz ważne jest żebyś była pod dobrą opieką i zobaczysz, że wszytko się ułoży!

Moniaaaa - co za historia z tym usg! Ale jakie śliczne zdjęcie!
N4t4 - Piękna fotka <3<br />
Dziewczyny - Wszystkie zdjęcia maluszków, które zamieściłyście są takie cudne! Jak ja bym już chciała zobaczyć moje własne !!!! A tu jeszcze 10 dniiiii do badania....

Odnośnik do komentarza
Gość czarnykwiat

Dziewczyny doradźcie!
Miałam robione różne badania pierwszy raz w ciąży krew, mocz, jakiś tam test kiłowy itp. Wszystkie wyniki w normie, ale PH moczu wyszło mi 8,5 a norma 4,6-7,6... lekarza mam w pon, ale oczywiście już się martwię...wiecie co to oznacza??
Glukoza też dość wysoka bo norma do 70-99 mam 92,

Odnośnik do komentarza

~czarnykwiat
Dziewczyny doradźcie!
Miałam robione różne badania pierwszy raz w ciąży krew, mocz, jakiś tam test kiłowy itp. Wszystkie wyniki w normie, ale PH moczu wyszło mi 8,5 a norma 4,6-7,6... lekarza mam w pon, ale oczywiście już się martwię...wiecie co to oznacza??
Glukoza też dość wysoka bo norma do 70-99 mam 92,

Miałam podobnie lekarz powiedział że mam bardzo dobre wyniki. Pamiętaj że jesteś w ciąży i normy tutaj wyglądają trochę inaczej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kwlknu3e0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/8unes65g1giu5hc4.png

Odnośnik do komentarza
Gość czarnykwiat

Nefer może to wydać się niektórym głupie i nie wiem w co wierzysz a w co nie, ale modlitwa to jest naprawdę ogromna siła. Często to o wiele większa siła niż najlepsze cuda medycyny. Doświadczyła tego moja koleżanka - miała wyciągane dziecko w 24 tygodniu ciąży - zachorowała - zespół HELLP. Ratowali nie dziecko - tylko ją. Śmierć dziecka była pewna, jej śmierć - prawie pewna. Ale otaczały ją wtedy osoby, które wierzyły w modlitwę. Po walce przeżyła i co było ogromnym szokiem dla szpitala - dziecko też przeżyło - to był cud..... Teraz dziecko mam problemy zdrowotne, wiadomo 24 tydzień to jest bardzo wcześnie, rehabilituje się, ale żyje i jest jej całym światem.

Odnośnik do komentarza

~czarnykwiat
Dziewczyny doradźcie!
Miałam robione różne badania pierwszy raz w ciąży krew, mocz, jakiś tam test kiłowy itp. Wszystkie wyniki w normie, ale PH moczu wyszło mi 8,5 a norma 4,6-7,6... lekarza mam w pon, ale oczywiście już się martwię...wiecie co to oznacza??
Glukoza też dość wysoka bo norma do 70-99 mam 92,

Z PH moczu to nie pomogę ale glukoza na czczo to dla kobiet w ciąży 60 do 90 jest. Ja miałam 100 ;/ A miałaś 12h bez jedzenia?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...