Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Meju gratulacje, strasznie sie ciesze. Tym eazem to znowu bedziesz majoweczką?
Dawidek ma stan zapalny. Wczoraj cos kilka razy wolał siku a nie sikał. Dzis Panie w przedszkolu mowiły ze cikał po pare kropelek i czesto, z przedszkola odrazu zabralam do lekarza. I dal masc do smarowania bo siusiak czerwony i syrop na stan zapalny

Odnośnik do komentarza

Cebulka trzymam kciuki aby wyniki były jak najszybciej i oczywiście jak najlepsze!!! Będzie dobrze! Niestety córcia potrafi położyć się na chodniku i płakać bo np. chce przyjść przez ulicę na czerwonym świetle:( A żadne tłumaczenia nie pomagają:( Dużo zdrówka dla Dawidka!!!
Meju gratuluję!!!! To co będziesz majoweczka czy czerwcowa mamą?
Zawiszka co tam u Was słychać? Dalej obie corcie karmisz? Marysia nie jest zazdrosna o Madzię? A Ty wysyłasz się choć trochę?

Odnośnik do komentarza

Hej :) termin mam na 10.05 :) ale Igor urodził się wcześniej niż powinien więc zobaczymy czy będzie maj czy kwiecień :)
Najgorzej że mój chrześniak ma komunię 19.05 ...
Cebulka biedny Dawidek, oby szybko mu przeszło :)
Jak tak czytam to moje dziecko jest chyba grzeczne , do sklepu mogę z nim spokojnie wejść bez wózka....w ogóle prawie wcale już z wózka nie korzystam, spacerujemy za rękę. Pewnie że ma swoje humory i też czasem się kładzie na ziemię i płacze ale jakoś się tym nie przejmuje...w końcu to dziecko... Staram się tłumaczyć mu pewne rzeczy ale różnie to bywa.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Narobilam Was:)
My ze szpitala w koncu wyszlysmy dopiero w poniedziałek czyli bity tydzień nas trzymali. Madzia w sumie wporzadku. Probiotyk jejku tylko daje dodatkowo po tym antybiotyku. Marysia cycuje ochoczo. Wczoraj był taki kryzys że chciała non stop dziś
juz lepiej. Ja zmeczona jestem bo nie mam kiedy odespac tego szpitala. Ale co tam... dzis za to z marysia musialam jechac do lekarza bo miala taką pokrzywke ze az zastrzyk dostała. Mysle ze to odd jajka uczulenie. A mnie jakies przeziebienie bierze.
Meju gratuluję serduszka!
Zdrowka dla dzieciaczkow i dla Was!
Cebulka musi byc dobrze!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Cebulka my korzystamy z wózka bo przecież lalka w czymś musi jechać;) Lidka wtedy prowadzi wózek;)
Meju jesteś już 4 kobietką która ma termin na 10;) ja i koleżanki siostra mamy na 10 stycznia, moja kierowniczka na 10 marca i Ty na 10 maj;)))) jeszcze raz gratuluję;)
Zawiszka dużo zdrowia dla Was wszystkich;) to się wylezalyscie w tym szpitalu.

Byłam dziś na wizycie. Udało się zajrzeć między nogi, choć wielkie problemy z tym były;) najpierw rękę trzymało między nogami, później uda złączone:) no więc będzie córka;)))) macie jakieś pomysły na damskie imie? My mamy z tym problem:(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

zawiszka duzo zdtowia dla was. Podziwiam Cie, ze dajesz rade obsłużyc 2 cycoliny
Monika u nas dla Dziewczynkimąż wymyslił Liliana, a mi sie odraxu spodobało,a wam by pasowało Lidka iLilka:). A tak będzie Adaś, jedyne co mnie zastanawia czy to normalnie bedzie brzmiało bo nazwisko zaczyna sie na M. I sie boje ze w szkole beda go wołac Ada a mąż mowi ze jestem swirnięta:)

Odnośnik do komentarza

Monika Ada w takim sensie ze imie konczy sie na m i nazwisko sie zaczyna na m, i tak mi sie wydaje ze 1 m sie traci :)moze mąż ma racje i jestem swirnięta:) ale poza Adamem nie podoba mi sie żadne imie. No i z Dawidem bylo łatwiej bo od 10 lat wiedzialam ze jak bede miala syna to bedzie Dawid:)
Nina fajne imie:) z Janina mam girsze skojarzenie, bo mam bardzo upierdliwa sąsiadke. Ale to jak w tym dowcipie ze nie wiesz jak wielu osob nie lubisz dopoki nie musisz wybrac imienia dla dziecka:)

Odnośnik do komentarza

Monika gratuluję córki!:)
Cebulka mam znajomego który ma na imię Adam a nazwisko na M i nigdy nie przyszło mi do głowy że M się gubi :p mam nadzieję że rozwialam Twoje wątpliwości :)
Moje drogie Panie u mnie mdłości w pełni ... Czuję się fatalnie a pracować trzeba, poza tym poza moim kierownikiem nikt nie wie... Mam plan żeby w poniedziałek poinformować prezesa.
Poza tym tak mi się cera zepsuła ... Tragedia, nigdy nie miałam idealnie gładkiej ale też poza małymi wyjątkami nie narzekałam a teraz mam jakąś porażkę... Może to te wszystkie leki które biorę...

Odnośnik do komentarza

Meju czyli jednak jestem swirnięta:) ale wydaje mi sie ze ładnie bedzie Dawid i Adam:)
Co do cery to uroki ciąży i nie mysl ze to od leków, bo ja w 1 ciąży tylko 2 razy wymiotowałam, a tak mialam mdłosci tylko z rana. A teraz od 6 tygodnia mdli mnie naokrągło, w miate jwst od 12 do 17, po 17 mdli mnie okropnie. W nocy jak wstaje siku tez. Dopiero od tygodnia nie wymiotuje, ale dalej mnie mdli i mam odruch wymiotny. No i cera okropna, pryszcz, mega sucha, az plamy suche, czerwone.a z Dawidkiem była czysciutka. Teraz trochy mija. Dla tego myslałam ze będzie dziewczynka:) 1 kobieta a różne ciąże. Długo planujesz pracowac? Bo ty pracujesz w warunkach szkosliwych?

Odnośnik do komentarza

Co do cery to ja najpierw mialam okropną, krosta na kroscie na twarzy, plecach, ramionach, masakra i suche placki do tego, no oblazilam ze skóry i tak do polowy ciazy a po polowie cera cud miod nawet jak sie kremem nie posmarowalam to nie byla sucha. A po porodzie wióry na twarzy, wiory na ramionach, moge gore kremu nalozyc i wszystko wsiąka;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie mam ropnych pryszczy ale mnóstwo zatkanych porów i takich grudek... Brzydko to wygląda. Poza tym mdłości mnie zabijają :p z dnia na dzień coraz gorzej. Dzisiaj kupiłam prevomit.
Co do mojej pracy to teraz już nie robię analiz ale muszę się przyznać w PN bo robi je za mnie mój kierownik i długo tak nie pociągniemy. Pracować nie zamierzam dlugo w związku z tym że w pierwszej ciąży pracowałam do 7 mca a koniec końców i tak usłyszałam że sobie bimbalam i zostawiłam ich na lodzie, teraz już nawet nie liczę na powrót do tej pracy... Więc nie będę się męczyć. Szkoda mi jedynie tyle że będę co miesiąc tracić 1000 zł mojej wypłaty którą dostaję w formie premi. Na macierzyńskim to będzie jeszcze wieksza strata... No ale cóż liczyłam się z tym

Odnośnik do komentarza

Meju też pracowałam w pierwszej cząży do 7 mieziąca i nic z tego. Wiec teraz jak skonczył sie macuerzynski to odrazu poszlam na zwolnienie, ale z takimi mdłosciami i wymiptami to bym itak nie dala rady.martwic sie o prace bede po macierzynskim. Teraz tylko sie modle zeby test był prawidłowy. I tez wlasnie mam takie zatkane pory, nawet na plecach tego mnostwo.

Odnośnik do komentarza

Moje plecy to też jakaś porażka...
Cebulka ja tez będę musiała sobie szukać pracy w sumie nie jest mi szkoda bo zbytnio nie lubię atmosfery u siebie w pracy...sami faceci poza mną bo jedna babka jest już na emeryturze i ogólnie każdy każdemu dupę obrabia itp jednego takiego mamy co dzieci nie może mieć a jest już przed 40 i jak ją byłam w ciąży to mi dupę obrabiał nawet w firmie w której pracuje jego żona...
Cebulka kiedy Wy macie ten dodatkowy test?

Odnośnik do komentarza

Musi być dobrze :) wszystko było przecież w normie poza tą przeziernoscia ... Teraz tak czytam i myślę "jakie ruchy" ale ten czas leci Ty za miesiąc bedziesz już prawie na połowie , ja Igora zaczęłam czuć koło 16 tyg... Teraz sobie uświadomiłam że u mnie leci już 9 tydzień :) prenatalne mam umówione na 30.10 , jeszcze po drodze mam wizytę 22.10.

Odnośnik do komentarza

Wynniki testu prawidłowe, wad genetycznych nie stwierdzono:)zdrowy chłopak:) tetaz tylko na połowjowym trzeba bedzir dokładnie serduszko zbadac, bo czasami podwyższone nt swiadczy o nieprawidłowosciach z serduszkiem ale na usg serce było ok, i jak krew pobierał gin tez sprawdzał setduszko i przepływy i było ok, wiec jestem dobrej myśli:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...