Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn był odrobaczany i nic z niego nie wyskoczyło więc raczej badanie zawiodło...(nasz pediatra sugerował to od razu) więc możemy spać spokojnie:)
Mnie jakaś niemoc dopadla, kiepsko się czuję ostatnio.
Monika już niedługo będziesz tulić :)
Cebulka jak Ty się czujesz?
Zawiszka mam nadzieję że u Ciebie wszyscy zdrowi:)

Odnośnik do komentarza

Meju ja się czuję dobrze,tylko szybko się męczę i zadyszka denerwuje.a ostatnie kilka dni jestem mega śpiąca.
Dawid w noc z piątku na sobotę wymiotował 5 razy, potem w dzień drugie tyle, ale jak wstał po drzemce już było ok, ale pranie miałam na pół dnia, bo zarzygał swoje łóżeczko, nasze łóżko, mojego rogala do spania, narzuty na kanapie i mnie 2 razy, a za 2 razem musiałam się wykąpać bo miałam od wymiotów mokre nawet majtki .

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny;)
Cebulka moja śpi praktycznie bez przykrycia, w nocy robię tak, że nakrywam jej plecy a nogi musi mieć odkryte. Zresztą ja też tak śpię;) u nas taki pajac nie zdał by egzaminu bo ja ją w nocy wysadzam, no chyba że jest rozpinany w kroku. Kurczę może jakiś wirus albo coś zaszkodziło małemu?
Meju to dobrze że nic nie wyszło. Życzę lepszego samopoczucia. Faktycznie jeszcze ok. 5 tygodni i będę tulila. Choć w przyszłym tygodniu mam ciążę donoszoną ale mam nadzieję że Malwinka posiedzi sobie spokojnie do stycznia i da rodzicom jechać na święta do domu i z nich wrócić w dwupaku;) Współczuję migreny:( wiem co to jest. Ja na szczescie swoją wyleczylam kilka lat temu dzięki lekom i mam spokój.
Ja ciążę znoszę podobnie jak pierwszą. Wiadomo teraz jest gorzej, bo coś zaboli, a to rwa i na dodatek trzeba zająć się dzieckiem. Czasem trzeba też wziąć na ręce swoje "maleństwo" i kawałek drogi trzeba ją nieść bo panienke nóżki bolą A.do wózka niekoniecznie bo przecież jest mama:) Ciężko jest się też schylić lub ogolić;) w sumie to nie mogę narzekać.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika u nas to już list napisany:-) Jest fanem strażaka sama i generalnie strażaków. Już śpiewa nawet piosenki, co prawda co 2 słowo, ale tekst zna:-) no i mówi że mikojaj przyniesie domek stjaziaka, wóz i helikopter Toma. Dziadki kupili już wóz sama, my kupimy remizę a chrzestna kupi helikopter. Nawija o tym już bardzo dawno i jak widzi reklamę to odrazy mówi że Mikołaj przyniesie. Kiedyś kupiłam używany helikopter to się bawił na okrągło. Wiem że nie odstawi tego w kąt. Chciałam mu kopiec LEGO Duplo z pociągiem. Ale jakoś klocki go nie interesują, bo jest za bardzo zywiolowy.
A ja się tak zamatkowałam że mąż pyta co bym chciała a ja nie mam pojęcia, ale co bym dzieciakom kupiła to lista długa:-)

Odnośnik do komentarza

Ja w miarę przygotowana jak chodzi o prezenty mały dostanie Duplo na Mikołaja, autka hot wheels i maskotkę z psiego patrolu :) a na gwiazdkę kuchnię bo uwielbia się bawić w gotowanie i ciągle nawija że marzy mu się taka kuchnia jak kiedyś się bawił na sali zabaw. Dla małżonka też mam prezent i dla chrześniaków :) my w ogóle w tym roku zaprosiliśmy wszystkich do nas, moich rodziców, teściów i szwagierkę z rodziną :) obowiązki rozdzielone więc może nie będzie źle :) choć wiadomo, cały bałagan u nas...

Odnośnik do komentarza

Ale sie rozpisalyscie! A mi nic nie pokazywalo. Ja tez zaliczylam gorączke taką dwudniową i troche gardlo mnie boalo ale potem stwierdzilam ze to zastoj w piersi. A jak zastoj rozgonilam to jakies zapalenie jamy ustnej mnie zlapalo. Ale poza trudnosciami w jedzeniu to nic mi nie jest. My malujemy i urzadzamy ale baaardzo powoli to idzie mąz pracuje cale dnie a mi raz sie uda raz sie nie uda. Ale dzis zrobilismy malowanie w jednym pokoju to juz tak dobrze.
Z prezentow najpierw kupilismy marysi kolejke drewniana a lidla zeby miala na rozbudowe zeszlorocznej ale potem zobaczylam domek dla lalek i zadzwonilam do chrzestnych czy sie zrzucą z nami na ten domek. I jest mąz juz chcial go dzis skladac ale ja to wymyslilam zeby go ran sama znalazla. No ale chyba wypada poczekac juz na tego mikolaja. A sama sie nie moge doczekac juz tego domku. Kuchnie kupilismy dla chrzesnicy meza u nas jest na razie taka mala z peppy i wie m ze jakby co stalyby dwie potem wiec kuchnia moze za rok. A w sumie to mam jeszcze niepoustawiane szafki w normalnej kuchni wiec sie marysia bawi na calego. Pozdrawiam Was i obiecuje byc czesciej! A u nas w mikolaja stuknie madzi 3 miesiace! Szok;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka strasznie czas leci, a Marysia dalej cyca? Ja się zastanawiam jak to będzie przy Adasiu, bo Dawid ostatnio zainteresował się moimi piersiami i czasami włazi pod bluzkę wyciąga sobie i bierze do buzi, ja się pytam co ty robisz? A on będę pił mleczko:)
Siedzę teraz na badaniu glukozy, w oczach mi motylki latają, ale plus taki że kupiłam tym razem cytrynową glukozę i fajnie się ja piło, jak oranżadę bo Panie rozcieczyła ja w mega zimnej wodzie, więc jakoś poszło:-)

Odnośnik do komentarza

Cebulka to milego posiedzenia. Najgorzej jak ta glukoza ciepla jest o fuu. Marysia cyca caly czas tyle ze ograniczylam jej do 3 razy na dobe bo nie wyrabialam takie byly histerie ze chce tu i teraz. A tak mowie ze juz wypite albo ze tylko raz jej zostalo i jakos nawet nam sie uklada. Marysia najbardziej lubi pic z dzidzią na raz ale ostatnio sie nie zgrywają czasem raz dziennie razem czasem dwa. Wiem z grupy na fb ze sa dzieci ktore wracają do jedzenia mleka nawet po pol roku przerwy.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka u nas już w poniedziałek będzie pół roku bez cyca i napewnou nie dam znowu, tak długo rezygnował i już bym nie chciała powrotu z rozrywki. A zresztą będzie w przedszkolu więc też nie będzie całość dniami siedział ze mną.
Teraz mam prywatnego pasażera, Dawid bierze krem na rozstępy i Mowi mama dawaj brzuszek, będę smarował Adasia:) i ostro smaruje:)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka to już duża pannica:) czas zapitala że ho ho:)
Cebulka ja ostatnio jak miałam glukozę to Pani z laboratorium powiedziała żeby nie pić wody w trakcie czekania bo zaklamuje to wyniki. Powodzenia.
Wydaje mi się, a raczej jestem tego pewna że Lidka odkąd poczuła zapach mleka w cycy (mam na myśli okres ciąży) to ona też do tej cycy czesciej sie dobiera. Wyjmuje ją i wacha a do snu to trzyma w paluszkach sutek. Ciekawa jestem co bedzie po porodzie. Jak mówię jej że cyce są Malwinki to ona odpowiada że ta jest moja a ta Malwinki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika dopiero w styczniu, ale w poniedziałek też będę u rodzinnej. A na stronie znany lekarz ktoś miał podobne wyniki i lekarze odpisywali że wynik jest w porządku. U nas Dawid był zachwycony, a Przedszkolanka chwaliła go ze grzecznie siedział i oglądał. No i samowił że było fajnie i że się nie bał. Myślałam że będzie gorzej bo w zeszłym roku w galerii zobaczył to płakał.

Odnośnik do komentarza

Monika mam wizytę co 4 tygodnie na razie, dopiero w sumie co byłam 3 grudnia,a przed tym to 19 listopad 22 listopad. Ale jutro pójdę do rodzinnej to się zapytam jej opinię.
Dawid w piątek taki popis dał w przedszkolu że byłam w szoku i przez chwilę myślałam że go do domu zabiorę. U nich do 8 rano zbiórka wszystkich dzieci jest w jednej sali, a potem dopiero dzieci rozchodzą się po swoich salach, i nigdy problemu nie było, a w piątek tez było ok, a wszędzie na salę i wczepił się za nogę i w płacz, Panie tez były w szoku, tak się wczepił że nie mogłam go odedrzyc i pani zaproponowała że pójdzie z nim do ich sali, musiałam go zanieść i dopiero na sali po chwili Namysłów poszedł do Pani na ręce, tak nie było nawet na początku. A potem pytałam jak tam i Panie mówiły że on taki nieśmiały się robi jak są dzieci z innych grup. Aż dziwne, jak nie moje dziecko, aż mi się go tak żal zrobiło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...