Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Paula muszę coś jej organizować bo kiepska ze mnie przedszkolanka. Widzę też jak garnie się do innych dzieci. Zapraszam serdecznie; )
Silesia współczuję: ( faktycznie pakowanie może być wyzwaniem ale ja już jakoś to opanowałam. Trening czyni mistrza: ) Silesia ja sama wstaję do małej, bo przecież ja mam cycusia, jestem jako kobieta silniejsza itd. Bo on jak musi wstać to później cały dzień marudzi że jaki to on niewyspany. Szkoda gadać:(
Antilope możesz sprawdzić coś takiego na chorobę lokomocyjną: jeśli ktoś jest praworęczny to należy włożyć watkę do lewego ucha i odwrotnie. Moja koleżanka to na sobie sprawdziła i pomaga. Gwiazdka dba o figurę i kręgosłup mamy:) dziś siostra specjalnie dla Lideczki zrobiła sok jabłkowy w sokowirówce i nie chciała go pić a wodę od razu; ) ale ja z tego powodu się cieszę, że woli wodę: )

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
u mnie wczoraj był apogeum i nerwy mi puściły i sie wydarłam na męża. powiem, że odrazu lżej, a co;) pomijając czeste pobudki i brak normalnego snu prawie od końca ciązy, Dawidek budzi sie tak 6-30 noi teraz wiadomo ze jak juz raczkuje to z oka go nie spuszcze bo odrazu raczkuje tam gdzie mu nie wolno, a a jak nie dobra mama konsekwentnie zabrania i mowi nie, to Dawid konsekwentnie wymusza płaczem wiec po całym dniu i kiepskich nocach szału nie ma, a do tego dochodzi moja ekstra dieta i gotowanie codziennie 3 obiadów i ogarniecie domu wiec mi sie nazbierało.
silesia u nas Dawidek spał poł roku w łożeczku, jak zczełysie zęby to sie poddałam, bo budził sie nie raz i co poł godziny, i potrzebował cyca raczej do przytulenia bo jak go bujałam to i tak szukał, a mężowi już zapowiedziałam ze jak Dawidek bedzie większy to on będzie wstawał na nocne siku, picie i inne zachcianki synka i tym sie pocieszam;)
a kupki po sliwce wróciły do normy na razie, i wydaje mi sie ze to racze tez od zmiany diety bo i ja teraz jem inaczej i on dostaje mniej urozmaicone jedzenie.
spółczuje dolegliwości , bo jednak przed maciezynstwem byl ten luksus polezec i odpocząc, a teraz to jak w tej reklamie urlopu nie wezmiesz:)
paulaMaksym to dorodny chłopak:)
monika ja dałam sok na probę dopiero jak Dawid skonczył 9 miesięcy, no i mu zasmakował, ale sok traktuje jako posilek na kolacje, a tak tez Dawid chetnie pije wode, a ostatnio to całkiem sporo, bo jak widzi butlke czy kubek to sam sobie bierze no i po posiłku tez lubi popić. a teraz juz nie daj mu soków bo do soczku dawałam mu flipsa a ze na razie mu nie wolno to nie będzie na samym soczku:)
znowu sie rozpisałam, sorry:)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczęta z pozycji leżącej (tak tak wyleguje się w łóżku!). Dobrze nam ten wyjazd na wieś zrobił. Mnie przestała boleć głowa,mały lepiej spał (był nawet epizod 3 ha ciągiem bez pobudki, haha nie sądziłam, że kiedyś będzie to wyczyn), teraz wali drzeme juz od 11 a mamy 13 godzinę. Mama trochę go wzięła do siebie, sporo zajmuje się mąż, także w końcu odpoczywam! Szkoda tylko, że już jutro czeka mnie szara rzeczywistość.
Cebulka ja przestałam dawać małemu chrupki kukurydziane, możliwe że to one zatwardzaja,mały tez strasznie mało pil.przez zęby ale już wszystko wraca do normy :)dobrze, że u Was problem minął.
Monika ja Jasiowi tez próbowałam dać sok z jabłek (ekologiczne wyciskanie 100%),biedak myślał, że to woda i ochoczo pociągnął ale jak przełknąl zaczął się krzywic i więcej nie chciał. Mój też pije tylko wodę i.nic.innego nie zamierza. Może to i dobrze.
Ponoć ciepło idzie, zmiana pogody to i na spacerki chętnie będzie się szlo. Ależ zrobiłam się głodna, mama piecze mięsko i az.slinka leci. Papa kochane, miłej reszty niedzieli, aż szkoda, że ponownie będzie ona dopiero za tydzień :(

Odnośnik do komentarza

Cebulka ja też mężowi powiedziałam, ze jak Lidka będzie większa lub jak będzie drugie dziecko to do starszego dziecka on będzie wstawal; ) mi ostatnio też nerwy puszczają ale co się dziwić człowiek przemęczony, niewyspany.
Silesia ty szczesciaro;) boli nie bolą od leżenia? Woda o tyle jest lepsza, że po niej nie trzeba myć zębów bo jednak w soku cukry są;) Po ostatnich postach o hartowaniu to wychodzimy na spacery dwa razy dziennie bez względu na pogodę; ) Ileż można kisic się w domu? Wiosno przybądź już do nas! My właśnie wracamy do stolicy:( ale tylko na parę dni bo w środę lub w czwartek wracam z małą do domu uwaga na półtora tygodnia i to bez męża! Niestety okoliczność nie jest fajna, bo będę opiekowała się mamą. Jutro ma operacje ręki i wychodzi chyba we wtorek.
Spokojnego wieczoru; )

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika dużo dużo zdrowia dla mamy!!
Piękna pogoda nastała, my przed 9 rano juz byliśmy na spacerku godzinkę, niedługo chyba znów pójdziemy. Jaś pięknie spał dziś, tak pięknie, że ostatni raz tak to chyba jako mały niemowlaczek, hihi. Stwierdziłam, że po takiej nocy da się go jednak kochać jeszcze bardziej i moje małżeństwo jakby w lepszej kondycji;) ząbek wyszedł i dziec sobie odbija, teraz tylko czekać na drugą dwójkę. Kochane czy wy robicie regularnie cytologie?ja właśnie odebrałam jest ok, ale myśl mnie naszła,gdyż 38 letnia córka faceta mojej mamy robiła regularnie cytologie (jej mama zmarła na raka szyjki macicy) i teraz tez robiła i co... Nowotwór. Boże, dziewczyna jeszcze nie rodziła, bo kariera, bo nie było faceta. Teraz ma świetnie działająca firmę, faceta do rany przyłoż i zalecenie lekarza by wyciąć wszystko. Teraz z perspektywy bycia mama tak strasznie mi jej żal. Badajmy się laski, po laktacji trza iść cyce obadac.

Odnośnik do komentarza

Monika dużo zdrowia dla mamy Rzeczywiście okoliczności nie najlepsze ale i tak w pewnym sensie odpoczniesz A Lidka zostanie porozpieszczana przez babcie :) Maksym nie chce wody ;( Pije tylko herbatki Soków jeszcze nie próbował
Silesia biedna dziewczyna :( Straszna tragedia pewnie dla niej Kurcze jak to świństwo się szybko rozwija :( Brak słów :( Fakt pogoda była dzisiaj piękna Sami spacerowaliśmy 2.5h! Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle czasu byliśmy na dworze Tyle że Maksym do tej pory na spacerze spał a teraz jak ma już spacerówke i wszystko widzi to nie ma czasu spać Za dużo się dzieje :) Super że wyjazd się udał i odpoczęłaś Jaś jaki łaskawca aż 3h?! :) Moje dziecko w domu budzi się co 3.5-4h w nocy U mojej mamy i 7h śpi bez pobudki i butli ;( Paskud mały
Antilope oj Biedna :( Może wyrośnie Oby bo to bardzo uciążliwa choroba :(
Cebulka czasem trzeba facetowi wyraźnie powiedzieć co robi źle Mój mąż pomaga przy Małym ale w nocy nie wstanie bo go nie słyszy ;( Zresztą przeważnie wstaje do pracy po 3 wychodzi po 4 więc wtedy nie marudze Ale jak ma wolne lub idzie na popołudnie to mam nerwa I też są kłótnie :(
Maksym w sobotę miał drzemkę z tatą na naszym łóżku A jak się wyspał to stwierdził że nie będzie taty budził tylko się pobawi czyli będzie pełzał do tyłu I tak się dopychał aż mu się łóżko skończyło Huk usłyszałam w drugim pokoju :/ Jak wbiegłam tata już go trzymał na rekach a ten roześmiany :0 Nawet nie pisnął twardziel mały Także sezon na oczy dookoła głowy i upadki mamy rozpoczęty :(
Sorry za taki długi wpis :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza

Silesia, Paula dziękuję bardzo w imieniu mamy *)
Silesia o taaaak, pogoda piękna aż żyć się chce; ) a Ty szczęściarszczęściaro do tego wyspana: )))) my też byłyśmy na spacerku w nosidełku; ) gratuluję ząbka:) Tak, cytologie robię regularnie, pilnuję tego ja i mój gin. Robiłam w listopadzie i jest ok. Straszna historia i biedna dziewczyna:( ech takie mamy czasy, ze gonimy za karierą i kasą a to co najważniejsze odkładamy na później:((( a tu zonk:( Dużo zdrowia od Majóweczek*) O cyckach też pamiętam.
Paula teraz wszystko jest ciekawe dla naszych pociech:) moja na spacerach tylko kręci główką na wszystkie strony;) Matko 7 godz. bez pobudki i jedzenia? To może jest też nadzieja dla mojej? Oj jak ja bym chciała przespać choć tak jedną noc; )))) ale się rozmarzyłam;) dobrze, ze nic się nie stało. Zawału można dostać....
Dobranoc

Ps. Polecam kopytka z rodzynkami ze znanej nam strony ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Hej troche mnie nie było, tzn troche sie nie udzielałam ale cały czas czytam co u Was :)
Monika duzo zdrowia dla mamy :) Bardzo dobrze ze poruszacie temat badań profilaktycznych. Ja cytologie robie w miarę regularnie za to piersi badanych nie mialam nigdy.
Współczuję nocy, wiem co to jest nie spać czasem nawet od 23 do rana (w sumi do kolejnego wieczora). Moze u kogos sie sprawdzi... ja przestalam karmic Igora w nocy i teraz najczesciej nasza noc wyglada w następujący sposób Igor idzie spac kolo 20-20.30 i spi do 1-3 o tej godzinie sie tulimy chwile i Igor zasypia i spi gdzies do 5-7 (jak wstanie o 5 dostaje mleko jak wstanie blizej 7 to sie juz nie kladziemy i jemy sniadanie) ostatnio mielismy kilka nocy gdzie Igor spal od 20 do 6 bez przerwy ;) ale przez zeby nadal mamy noce gdzie wstajemy co pol godziny albo nie spimy pol nocy. Moj mąz niestety tez nie jest zbyt chetny do tgo zeby czasem mnie w nocy zastąpic przy malym - przeciez on jest potem zmeczony- no tak a ja przeciez leze i maluje paznokcie albo pije drinki z palemką :)
Pogoda faktycznie piekna na spacery... czekam az Igor wstanie i tez gdzies sie wybierzemy :)
Paula z dziecmi tak zawsze jest, moj od rana marudzi, nie chce jesc , nie chce robic do nocnika , ja sie juz wkurzam a jak tylko ktorys z dziadków nas odwiedzi to moglby jesc na nocniku z usmiechem na twarzy ijeszcze oczywiscie w nocniku cały pakiet zrobiony :p
Monika zazdroszczę Lidce zajęc :) w mojej okolicy niestety takich nie ma :(
Maksym duzy chlopak , moj Igor ma z 82 cm i tez waży 9,5 kg tyle ze urodzil sie 15.05 czyli prawie miesiac wczesniej... ale ale moje drogie Panie moje dziecko robi pierwsze kroki. Puszcza się sofy, robi dwa kroczki i upada w mamusine ramiona :)
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Meju dziękuję w imieniu mamy. Na szczęście jest już w domu. Pięknie Igor śpi:) my póki co w nocy się cycujemy. U nas idą górne dwójki i trójki. Dwójki już prawie się przebiły. Igor to duży chłopak. Przy Igorze i Maksymie, moja Lidka to kruszynka. Byłyśmy na kontroli wagi, więc waży 8530g a długa na 69,2 cm. Drobniutka jest ;) Brawo Igor za pierwsze kroczki!!!!! Jejciu tak niedawno nasze dzieci to takie maluśkie były a tu proszę pierwsze kroczki: ) Lidka od tygodnia puszcza się i staje. Częściej robi to na łóżku, kurde trudniej złapać równowagę na materacu niż na twardej podłodze.
Lecę robić obiad bo niunia zasnęła; )

Pa

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Meju brawo dla Igorka! Jak się rzucać to wiadomo że w ramiona mamy :) Mądry chłopak :) Chętnie bym przestała dawać butle w nocy ale sąsiedzi chyba nie są na to przygotowani :) Jeszcze gdyby chociaż była jedna :( Igor nie protestował? A dużo w nocy jadł? Choć z drugiej strony Maksym tylko w nocy je mleko i nie chce żeby go nie jadł Tak chciałam mieć mleko chociaż przez 3mce potem 6 a tu zaraz 9 będzie i jakoś dziwnie byłoby mi teraz nie ściągać mleka Choć czasem tak mi się nie chce :(
Monika Lidka to prawdziwa delikatna drobna dziewczynka Maksym i Igor to faceci muszą być duzi żeby potem dbać o swoje królewny ;) I wcale taka malutka nie jest Lidka widać nie lubi łatwych zadań Jeszcze chwila i zacznie chodzić
Ciasteczko my mamy stolik u mojej mamy Maksym bawi się nim co weekend Podobają mu się migające elementy i to że tyle można naciskać Ale po kilku min zabawy zaczyna bawić się nogami stolika i tak może się bawić i 30min :) Także sama oceń czy warto kupować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza

Paulazdr moja Witka spadła też z łóżka ale powiem Ci u nas wesoło nie bylo bo upadla na buzie. Ja malo zawału nie dostałam bo przytuliłam ją a na bluzce krew, rozciela warge. Teraz zakupiliśmy puzle piankowe i mala ma fajny kąt do zabawy na podlodze ,oczywiście raczkuje po całym mieszkaniu ale z łózka nie spadnie. Teraz z mezem mamy niezłą polewke bo zaczęła śpiewac a głownym a właściwie jedynym wyrazem jaki wyśpiewuje jest ,,NIE" Komicznie to wyglada. Zęby mamy dwa ale idą dwie górne jedynki i malutka w nocy wstaje w łózeczku i placze i tak z 5 ,6razy az sie poddaje i spi z nami.Nie jestem przyzwyczajona do takiego niewyspania a tu leze wlasnie z maseczką nawilzającą pod oczami bo mam cienie. Moja Wiktorka jadla dzis kopytka i była zachwycona ,wogole zastanawiam sie dlaczego tak mało waży skoro wcina tak dużo. Miłego wieczorku dla wszystkich.

monthly_2017_02/majoweczki-2016_55341.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/qsky2t30d5l81y2h.png

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy bardzo! :)
Paula nie protestował ale przestało mi się podobać to że pije mleko o 20, 23, 2 i 4-5 (po 180 ml) więc początkowo odstawilam porcje o 23- poszło bezproblemowo i w sumie nie było najgorzej ale z czasem zaczął się budzić 23 i potem dopiero koło 4-5, więc mleko szło o 20 i potem ta 4-5. Teraz różnie ale 90% nocy wygląda tak że dostaje mleko o 20 i potem dopiero jak wstajemy albo gdzieś w ciągu dnia - ogólnie idą że dwie butle na dzień, jak jest potrzeba to trzy.
Monika niby tylko kilogram różnicy między Lidka a Igorem ale uwierz plecy to czują :D więc ciesz się :)
Ciasteczko my mamy matę edukacyjno taneczną Bibo z Fisher Price i ogólnie Igor chwilę coś ponaciska a potem wywraca mate do góry nogami i ciaga ja po pokoju :)
Poza tym zrobiłam dzisiaj mleko owsiano -kokosowe... Przy sojowym które miałam kilka razy ze sklepu te moje jest pyszne :) jak ktoś lubi to polecam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć i czołem.
Antilope, piękna córa, śliczne niebieskie oczka, mądra bestia.
Monika nieźle, tyle zębów na raz, dużo wytrwałości życzę i szybkiego przEbijania. Brawo za stawanie dla Lidki
Meju wielkie gratulacje za pierwsze kroki, super sprawa. Jeśli chodzi o nocne karmienia to nasza dietetyczka i doradca laktacyjny zarazem twierdzi, że do roku powinno się karmić w nocy jeśli tylko dziecko tego potrzebuje i że cyc to tez usmierzacz boli,ale powiem szczerze, że nie obrazilabym się jakby jasiek chciał spać cała noc, u nas znów pobudki co godzina kolejna dwojka w natarciu.
Paula upadek był? Matko pewnie stresu się najadlas kobieto, ileż te dzieci jeszcze numerów wywina.jak ja bym chciała by mój gnom spał 7 ha ciągiem.
Dziewczęta me, wracam od fryzjera z pięknym sombre, cudnie dowartościowana,potrzebowałam tego po dzisiejszej akcji... Dzwoniła kierowniczka, że prosi mnie uprzejmie abym wróciła do pracy jeszcze wcześniej czyli tuż po roczku synka. No niepoważni.oni są!! Brak mi słów, jeszcze 1,5 ms.mi się należy urlopu zaległego, co mnie to że mają braki kadrowe? Ja też chcę korzystać ze swoich praw. Brak mi słów. Poza tym otwarcie powiedziała, że jeśli nie wrócę tak jak ona chce to wrócę juz nie na swoje stanowisko tylko gdzie indziej... Tyle co ja włożyłam w ta fire.pracy i czasu a teraz taka zapłata!

Odnośnik do komentarza

Cebulka stolika nie mamy i raczej nie będziemy kupować, chyba że dostanie w prezencie. Moja też się kręci i siada w nocy, śpi w poprzek łóżka a ja muszę spać w nogach;) Ostatnio myśleliśmy z mężem o drugim wózku aby mieć go u mamy, żeby nie wozić się ze spacerówką. Jeszcze się nie rozglądałam.
Paula na razie ostro ćwiczy stawanie;)
Antilope jejciu dobrze że nic poważnego się nie stało; ( oby ząbki szybciutko się przebiły! Lidka też zachwycona kopytkami;) dziś robiłam faszerowanego bakłażana i zjadła połówkę! Widocznie nasze dziewczyny mają dobrą przemianę materii;) a Wiktoria śliczna dziewczynka i te oczy, tylko się zakochać;)
Meju mleko robiłaś ze strony Alaantkowe BLW? Jeśli nie to wrzuć przepis;)
Silesia zmiana na wiosnę;) ja idę do fryzjera w przyszłym tygodniu ale tylko na podciecie. To jakaś wiedźma z tej kierowniczki! Jaka bezczelna i do tego taki szantaż! Szok!

Jutro jedziemy do domu; ) DOBRANOC

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika z przepisu na stronie wyjdzie tego mleka dość dużo, ja. Znalazłam bardzo podobny przepis w "mamo to ja"
400 ml chłodnej przegotowanej wody
4 łyżki płatków owsianych
Ja dodatkowo dodałam 1 łyżkę wiorkow kokosowych
Odstawiasz na kilka godzin ( ja odstawilam na 6) i miksujesz. Potem przecedzasz np przez pieluche tetrowa i gotowe. Wychodzi około 400 ml mleka :)

Odnośnik do komentarza

Lideczko sto lat w kolejną już 9miesięcznice! Może nie rośnij tak szybko :)
Cebulka jak dobrze pamiętam to mamy dostać w spadku parasolke Ale jeśli nie to nie kupujemy Mamy wygodny wózek Fakt że 3/4 bagażnika zajęte ale trudno Księciunio ma wygodnie za to :)
Monika my mamy 3 wózki W domu w aucie i u mojej mamy w domu Sprawdza się to Więc jeśli macie możliwość polecam
Silesia super że poprawiłaś sobie samopoczucie Czasem trzeba :) Kierowniczka to jakaś małpa! I jak dla mnie to zwykły podły szantaż jest! Brak mi słów Współczuję :( pewnie nie będziesz miała lekko po powrocie :( A tak zapytam kierowniczka ma dzieci? Pewnie nie :/
Meju dajesz nadzieję że już niedługo pośpie w domu dłużej niż 3h :)
Antilope biedna Malutka Dobrze że nic więcej się nie stało U nas krew była jak pokazywaliśmy Miśkowi jak się raczkuje (ręce są na pozycji jedna noga też ale druga i pupa nie) Więc jak ręce naszykował to podnieśliśmy mu pupę No i rączki odmówiły posłuszeństwa i poleciał na buzię :( Nie unikniemy silników krwi i guzów niestety :( Śliczna Mała śpiewaczka rośnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mm8bd3lc44.png

Odnośnik do komentarza
Gość Silesia

Kochane moje! U mnie z dnia na dzień zmiana frontu, dziś już kierowniczka dzwoniła, że dyrektorka zabrała jej do innego działu jedna dziewczynę, filar zespołu i została w czarnej dupie,teraz prosi mnie bym wróciła kiedy będę gotowa ale bym wróciła w ogóle! Karma wraca? I Paula, kierowniczka ma dzieci ale w moim wieku wiec się zapomniało... Wgl gdybym była teraz w firmie najpewniej dostałabym awans, dyrektorka została osoba z którą dobrze żyje, obsadza kierownicze stanowiska swoimi a ja akurat na.macierzynskim... No ale widocznie tak musiało być.
100lat dla Lidki niech dalej tak pięknie się rozwija.
Paula biedny Maksym, ciocia tuli, jak ja Cie rozumiem, u.nas tez było już dużo guzów, mały gdy zaczął stawać to na.porzadku dziennym były guzy, już jest lepiej.
Wiecie co ja.dzis miałam maksa, mały miał takiego powera,tak mnie zmęczyl,że jak tylko mąż wrócił to ja.w.samochod i.do.sklepu. Snuje się po tym sklepie a tam chłopczyk może z 1,5 roczku płacze i szuka mamy, biegnie mama, tuli go, mały się uspokaja. Oj szybko wracałam do domu, tak jakoś zatesknilam za tym moim małym kluskiem. A.z newsów dzwoniłam do prywatnego żłobka, który ma.dobre opinie, wolne miejsca będą od.wrzesnia... 2018.... Haha

Odnośnik do komentarza

Dzis Dawid juz kolejną noc nie daje mi spać, obiadki tez nie chętnie je, więc chyba jednak zęby sie szykują kolejne. ale cały dzień był grzeczny więć nie narzekam:) dzis zaszalał i strzelił sobie dzremke o 18, pomyślałam że bede miała długi wieczór ale juz o 20-30 niunio spał.
Silesia karma wraca:) no po macierzyńskim to niestety jest ciężko, też sie zastanawiam co bedzie po powrocie i czy wrócę na swoje stanowisko, muszę pójść wypisac urlop i moze wtedy sie dowiem.
Monika 100 lat dla Lidki, dużo zdrowia.
Antilope biedna Malutka, no i to pewnie strachu sie najadłaś z tą krwią.
Paula wiesz tak zaczełam sie zastanawiać ze na lato to by pasowała taka parasolka, no i spacerówka bedzie w lepszym stanie na zime i w ogóle, na drugie dziecko:)
no i do samochodu lżej spakować:)

Odnośnik do komentarza

Kochane Majówkowe Ciocie: dziękuję bardzo za życzenia w imieniu Lidki *)
Meju dzięki. Byłam w sklepie ale wiórki były z dwutlenkiem siarki:((( buuuuu muszę poszukać w innych sklepach.
Paula, powiem Ci/Wam, że parę rzeczy mamy zdublowanych, kupiłam kolejne krzesełko do karmienia żeby było u mamy (choć jedno u niej jest ale jest takie duże że muszę podkładać poduszkę pod pupę i plecy, masakra. Dobrze, ze go nie kupowałam bo bym żałowała wydanej kasy).
Silesia nieźle, teraz to kierowniczka została z ręką w nocniku. A awans dostaniesz LEPSZY, widocznie ten nie zasługiwał na Ciebie;)))) Mówisz wrzesień 2018? Matko święta !!! Czyste żarty.
Cebulka chyba nasze dzieci się zmówiły bo moja drzemkę zrobiła przed 19:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Silesia

Cześć dziewczyny! Ale tu cisza, czyżby nadchodząca.wiosna wygonila wszystkich sprzed komputerów i.komorek?
Jak u Waszych pociech ze spaniem? U nas to jest Koszmar z ulicy Wiązow. Tradżedy to za mało. Pobudki co godzina, a już bliżej 4 to co chwila się wybudza. Ewidentnie dwójka dolna prawa jest bardzo blisko zresztą ciągle trzyma tam paluszki. W dzień nie mogę na.niego narzekać, jest przekochany i.wesoly. Ciągle się przemieszcza z gogo koko lub mammammam na ustach. Te mammam chyba można podciągnąć pod mama co? :p zawsze myślałam, że pierwsze mama to będzie takie ładne i wyraźne wypowiedziane z miłością prosto w me oczy. Tak cholera.bylo zawsze na filmach i w reklamach ;) a poza tym zmagamy się dalej z zatwardzeniami, myślę że to kwestia tego, że pije mało wody, chociaż biegam za nim z doida,z kubkiem z rurka (z butelki nie.chce za bardzo), dziś chyba jeszcze z lyzeczki spróbuję. Piękna pogoda u nas dziś i.jutro ma też być mega wiec jedziemy na wieś i uwaga... Robimy pierwszego grilla. Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...