Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne miałam w pamięci co ty usłyszałaś wyrażając troskę o zbyt intensywne ruchy i to mnie pocieszało. No i wiedziałam, że u mnie usłyszałabym to samo:P Dziwiło mnie to tylko i wyłącznie dlatego, że ostrzegano mnie, że po obniżeniu dziecko rusza się mniej.
Ataa nie spanikowałam, bo czułam to głównie w okolicy szyjki, nie było niczego co kojarzyłoby mi się z szamotaniem czy czymś takim. A teraz tak sobie myślę, że może to dlatego, że ja akurat wyjątkowo jeszcze nie spałam. Siedziałam na kanapie i a to herbatka, a to cukiereczek... Eeech, pewnie sobie wkręcam. Strach pomyśleć co to będzie jak się urodzi - je za mało lub za dużo, odbija nie odbija, czy aby nie marznie, a może mu za ciepło, mała kupka, duża kupka, jeeeej, chyba zwariuję;)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Miszka kazda z nas bedzie przez to przechodzila, szczególnie pierworodki, ja poki co trzymam sie intuicji, jakby nie patrzeć natura o wszystkim pomyślała i wyposażyła nas w specjalny radar, wierze ze dopoki bedziemy sie nanim opierac bez dopuszczania znednych emocji z wszystkim sobie swietnie poradzimy :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odp.dziewczyny, może rzucili tak na próbę a jeśli chwyci to pojawia się w stałej sprzedaży.
U nas jest coś podobnego, tyle że sprzedawane w pudełeczkach 100 szt, wym 20x20cm. I cenowo wychodzi tak samo. Tylko ze te co ja mam to 70%wiskozy i 30 %poliester, nie sprawdzałam składy z innych firm.
Ramajani z szyciem to jak z jazda na rowerze ;) Ja będę zaraz przywraca do życia truchlo zajęcze. ..
miszka wcinasz słodycze a potem jestes zaskoczona ze dziecię się cieszy ;) Mój baaardzo nisko a nie rusza się jakoś szczegolnie mniej tylko inaczej. Jakby brakowało mu miejsca.
Ataawydaje mi się ze chodzi o to,że w dana włóczka jest cienka,a przerabia się ja na grubszy drutach., dlatego trzeba uzyc podwojnej.Latwiej jest z 2 motkow jednocześnie.
Flawia Gabrysia prześliczna :)
A po kim taka czarnulka? Moje w sumie były takie ciemne do ok 3 mies po czym włoski zaczęły jasniec

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Witajcie kwietniowki!

Heltinne, co za emocje! Mam nadzieje, ze nie beda Cie juz tak mocno meczyc albo po prostu urodzisz bo tyle bolu to bez sensu.
Hh - Ty tez jeszcze pracujesz? Ja dzisiaj pol dnia, w poniedzialek pol dnia i w srode koniec - ciesze sie na maksa, juz mi jest za ciezko tak lazic i siedziec caly dzien przed kompem.
Dolaczam do dziewczyn z bolami przygotowawczymi, wczoraj wieczorem mialam juz chyba ze 3, ale brzuch sie spial tylko przy jednym. U mnie to taki bol na okres i wydaje sie bardzo nie na miejscu, jako, ze juz tak dlugo okresu nie mialam... Dzisiaj do tego jeszcze doszedl bol plecow (tez taki okresowy). Nie przychodza falami i nie sa regularne, ale zdecydowanie nieprzyjemne. Kurcze jak dlugo bede musiala sie z tym meczyc, czy to znaczy, ze przez kolejne 2 tygodnie bedzie mnie brzuch bolal codziennie?
Flawia - Gabrysia sliczna :)
Marta 37t4d

Odnośnik do komentarza

Chrup, chrup, mniam, mniam ta Gabrynia, słodka bardzo:D Dobrze ją matka karmisz, widać nawet po paluszkach jakie paróweczki się robią :)

Miszka, mnie też się wydaje że to normalne takie ruchy.Pisałam niedawno, że Młoda jakaś ospała była, nic bardziej mylnego jak się za kilka dni rozruszała to miałam dość...Nie ma chyba na to żadnej reguły.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Marta dobrze ze juz przechodzisz na urlop, podziwiam ze wytrwałas w pracy do końca :o
Eh z tymi skurczami...
U mnie znów się zaczęło :S A mam za godzinę ostatnia rehabilitacje
Wczoraj tylko tych zapisanych było 17...Znalazlam fajny opis po norwesku jak takie silne skurcze odróżnić od tych właściwych. Przede wszystkim te "fałszywe " niezależnie od siły i częstotliwości nie narastają tylko utrzymują się na tym samym poziomie

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ata u mnie tez były te rzeczniczki i rownież je kupiłam, chyba nawet jeszcze wczoraj je widziałam. W stałej sprzedaży nie ma ale są dosc często bo widziałam juz je kilka razy także tylko czekać!

Flawia pampers premium care kupiłam na stronie internetowej Feedo czy feddo cos takiego 222 sztuki za 150 zł chyba :) także opłaca sie :)

Kurcze, miałam wrażenie ze cos mi cieknie, no nic.. Ide pod prysznic i na spacer. U mnie pogoda piękna !!! Bezchmurnie :)

Dzeki dziewczyny za wiarę a i ja wierze w Nas dziewczyny terminowe ze to bedzie za chwile !

Odnośnik do komentarza

Heltinne rady od braci M i moich koleżanek :-) znając teściową to pewnie też mi je da :-)
Naprawdę podziwiam kobieto za opanowanie przy skurczach!

Flawia Gabrysia słodka :-) cukiereczek mały!

Co do ruchów. U mnie to różnie bywa. W dzień młoda czasami śpi to wtedy w nocy daje popalić. Albo jest na odwrót :-) brak reguły.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miszka!!!! nie czytam dalej tylko odpisuje.
Ja miała dokladnie tak jak ty.
Zbyt gwałtowne ruchy dziecka.
Sama też nie widziałam w tym nic złego.
Przyciśniętą pępowina to slabe przepływy i wskazanie do cc.
Jedz blagam na ktg. Ja następnego dnia miałam cc. Nas te ktg uratowało.

Odnośnik do komentarza

Miszka ja też bym skonsultowała jak jest inaczej niż zwykle, ktg jak mówią dziewczyny, 30 min roboty a wszystko jasne :)

Ja znów spałam w dzień! wstaje rano, jem i odsypiam nocki, masakra :)

Flawia co za cukierek ta Gabrysia!

Odnośnik do komentarza

No masz ci los! Już się uspokoiłam, a tu taka wiadomość... Widzisz Czarna, gdybym była w Polsce, pewnie bym pojechała, choćby dla świętego spokoju, a tak to nie jest takie proste. Dodam, że wczoraj byłam u położnej, mały miał mocne, regularne tętno, chociaż wiem, że to się może zmienić. Dziś wszystko jest zupełnie normalnie, myślę, że heltinne może mieć rację - siedzi matka w nocy, żre słodycze i się dziwi;P Ale dziękuję za przypomnienie o twojej sytuacji, jeśli te dziwne ruchy się powtórzą, zadzwonię do położnej i uprę się żeby ktoś to sprawdził.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Magda1010 88 szt x3 to 264 pampersy za niecałe 144zl. W rossmannie taniej i więcej.

Nat staram się ją karmić tylko moim ale wcina juz 120 ml. Jak na 14 dobre życia to górna granica w pierwszym miesiącu życia. Ale widzę w oczach ze ładnie przybiera. ......a ja już mam dość tego cholernego laktatora! !!a cycki mnie bolą niemiłosiernie. ...; (....ale czego się dla dziecka nie robi.

Miszka jedz i sprawdź co z dzidzià......mi jak Gabi przycisnela pępowinę w brzuchu to tetno spadło do 110 i położne się zbiegly i Kazały mi przyjąć pozycję kolankowo-lokciową i mala sie przesunela......a ja o mało zawału nie dostałam!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Magda1010 zależy ile tego, ja myślałam, że mi trochę poszło przeszło tydzień temu (pamiętasz na pewno tą akcję), myślałam też, że może się spociłam bo gorączka 39 stopni, ale miałam mokre majtki i troszkę dzinsy, jeśli widziałaś na bieliźnie w tym miejscu mokre to chyba wody, bo jak dla mnie to tyłek się poci wyżej od wysiłku. Poobserwuj i daj znać :)

Odnośnik do komentarza

Pampersy dziewczyny, liczcie cenę za sztukę - ja tak zawsze sprawdzam i o dziwo w Gemini najtaniej wychodzą te maleńkie paczuszki (po 22szt.).

Flawia a jak u Ciebie się te Premium Care sprawdzają? wszystko ok? one mnie trochę rozczarowały jak wyjęłam jednego z opakowania, sztywny i trochę śmierdzący chemią, dlatego jestem ciekawa.
Dobrze, że malutka je, gorzej jak nie je ;) a musisz ściągać? nie poradzi sobie z piersią?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...