Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyniki były gorsze bo IgG wynosiło 359; IgM 3,32; awidność 0,033. i ja od prawie miesiąca mam włączone leczenie toksoplazmozy
a co do kota to mój ze mną spał przez 5 lat a od 3 nie mam kontaktu z żadnymi zwierzętami unikam ich ze względu na starania o bobo i o dziwo zaraziłam się tym świństwem nie wiem od czego prawdopodobnie polędwica łososiowe.
ale u Ciebie jest duzo przeciwciał IgG i to wyglada jak być już przeszła tą chorobę

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k617pkqzf.png]
http://s9.suwaczek.com/201604042750.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfaru6bdogya69q4.png

Odnośnik do komentarza

pralinka u mnie badanie usg nt to ok. 20-25mniut max. do tego jakis obraz w 4d w zaleznosci czy uda sie szybko strzelić dobre ujęcia dla rodzicow i dziadkow. Badanie jest nagrywane na plytki. W poprzedniej ciazy 6 lat temu calosc trwala 30 minut. Teraz moze cos robi sie szybciej inaczej.
A kiedy masz badanie, ja w poniedzialek. Dam znaka jak bylo.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Sylwia2608 trochę mnie uspokoiłaś :)

secondtry, u mnie właśnie jest ten problem, że nie do końca wiem jak policzyć te tygodnie i dni.. Podczas badania, kiedy była została potwierdzona ciąża, lekarz uznał to za 7 tydzień. 3 tygodnie później powinnam być w 10, inny lekarz określił 9 tydzień +/- 5 dni. W takim razie w tym momencie powinnam być w 10..ale sama już nie wiem na czym się opierać. Zawsze miałam dość długie cykle, a ostatni nawet 40 dni! Dlatego prawdopodobnie zapłodnienie było później niż z wyliczeń dni ostatniej miesiączki.. Jak na razie liczę pełne tygodnie od poniedziałków :D

Odnośnik do komentarza

Motylka spojrzalam na Twoj suwaczek, tam masz to samo co ja:) ale wiadomo ze i u mnie moze byc inaczej, narazie lixzylam po om i dlugosci cyklu i tak ustawil sie suwak. A w zaleznosci od badan usg, beda sie okazywaly inne ciut czasy, ale pewnie do max 2tygodni roznicy.

Sylwia to trzymam kciuki zeby amniopunkcja wyszla z korzyscią dla Dzidziolka. Uffff jak dobrze ze mozna leczyc maluszki jeszcze w brzuszku. Niech zyje medycyna! Tylko trzeba miec dobrego lekarza.

Ja na druga reke bede chodzic do ordynatorki szpitala na Żelaznej ( dla niewtajemniczonych to najlepszy Warszawski szpital polozniczy) bede starala sie jeszcze znalezc sobie tam polozna i oby udalo mi sie tam dostac jak zaczne rodzic:)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Co do płci to trzecie to już mąż woli chłopaka, bo już wszytko jest i same chłopaki to byłoby takie same podejście. Za to dla mnie to byłby szok mentalny, bo ja zawsze chciałam mieć chłopaków. Jasne, że będę się cieszyła ze zdrowego dziecka, czy to chłopak, czy dziewczynka, ale będę musiała oswoić się z tą myślą.

Tylko właśnie sobie coś uświadomiłam i oficjalnie oświadczam, że mam syndrom baby brain :) test Harmony określa chromosomy płci, więc za tydzień będę wiedzieć na bank co będzie :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Secondry jutro zaczynasz juz 12tc i masz skończone 11 tc.tak mi tłumaczył lekarz.
Ja tez jestem z warszawy i z twoją opinia o żelaznej się nie zgadzam.może 10 lat temu tak było ale szpital jest strasznie nastawiony na porody naturalne i maja juz nie tak nowoczesna neonatologie jak np karowa czy bielanski.

Sylwia wszystko będzie dobrze.tera medycyna jest na takim poziomie ze nie masz się czym martwić choć podejrzewam ze i tak obawy do końca będziesz miec

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Flawia co kobieta to opinia, masz prawo:)
Kazda wybiera cos waznego dla siebie. Ja oceniam porodowe klimaty i koniecznie 3 stopien referencyjnosci. W bielanskim sie nie poloze chocby nie wiem co, mam koszmarne wspomnienia, traktowania nieludzko kobiet. Karową zostawiam dziewczynom z duzymi problemami, tam nie przyjmują zwykle zdrowych ciaz, miejsca sa zajete przez bardzo trudne przypadki.

Ja chce rodzic po ludzku i tym razem żelazna pod opieką indywidualnej polożnej jesli sie dostane, albo medicover z wybranym lekarzem. Zobaczymy co czas pokaże;)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry ja mam super wspomnienia z bielańskiego, tam leżałam na patologii i prowadził mnie Dębski. I tak będę mieć cc wiec teraz chodzę do lekarza który pracuje w szpitalu i mi zrobi cc.myślałam tez o prywatnej klinice ale boję się braku zaplecza neonatologicznego. Zresztą czy państwowy czy prywatny i tak za komfort się płaci. Ja miałam wykupiona opiekę położnej przez wszystkie dni pobytu w szpitalu i dzięki temu nie musiałam ledwo żywa zajmować się dzieckiem tylko dochodziła do siebie. Polecam wszystkim taka możliwość.
Ja mam lekarze która pracuje i w bielańskiego i na żelaznej a przyjmuje w BABKA MEDICA i w przychodni na żelaznej. Chcesz namiar na prIV?

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Hej ...
Tak was podczytuje cały czas po cichutku...
Fajnie jest tu byc, czytać o tym jak przebiegaja wasze dni, i ze nie jestem sama w tym wszystkim, ze nie ja jedna czuje sie tak paskudnie podczas tych pierwszych tygodni... ;)

Nie odzywam sie,bo ciągle jeszcze jestem wyłączona z życia... Mdłości mecza okrutnie... Do tego totalne osłabienie, które nie pozwala sie podnieść z lozka... :(

Ale nie narzekam-wszystko dla niunki...

W poniedziałek kolejna kontrola u Gina... Juz nie moge sie doczekać... Mam nadzieje,ze znów zobacze dzidziulke na USG... ;)

Dzis dodatkowo ciężki dzień dla mnie ze wzgledu na lutowe wydarzenia... Dzis wypadal mi termin porodu.... Jakoś tak dziwnie nastraja mnie ta świadomość :( ciężko pogodzić sie z tym zwłaszcza ze moja siostra , która terminem porodu różniła sie ze ode mnie tylko 4 dni, urodziła i tuli zdrowa córeczkę w ramionach...

Ech...

Ale pociesza mnie myśl,ze za 7 miesięcy, może mniej, ja również będę tulila swój skarb :)
Wierze gorąco ze tym razem wszystko będzie w porządku... :)

Mam nadzieje,ze niedługo poczuje sie o tyle lepiej,ze choć od czasu do czasu będę mogła na spokojnie z wami pogadac i dzielić sie odczuciami ;) :)
Sciskam was wszystkie bardzo mocno i trzymaj kciukasy,żeby u każdej z nas wszystko było w porządku :)

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...